Élő közvetítés Szolnokról

KBSC MÉDIA

KBSC archívum 2022.12.31-ig

Csapatunk kezdi a találkozót kék-sárga mezben, a hazai csapat tiszta fehérben játszik majd.

Az 5. percben mi végezhettük el az első szögletet, de a hazai védők tisztázni tudtak. Eddig nagyon szépen és tudatosan játszunk.

A 36. percben villant az első sárga lap, Hegedűs kapta a Farkas ellen elkövetett szabálytalanságért.

43. perc: Kanalos tekert szögletből élesen a kapu elé, a labda majdnem mindenkit meglepett, de végül Hrabina össze tudta szedni a labdát.

A játékvezető egy másodpercet sem hosszabbított, az első félidő végén az eredmény Szolnok-Kazincbarcika 0-0!

Bátran keztük a mérkőzést, a jobb szélen többször is a hazai védők mögé tudtunk kerülni, de Hrabinának csak elvétve akadt védeni valója. Nem úgy a másik oldalon, ahol szögleteket követően Somodinak többször is bravúrt kellett bemutatnia. Igazából egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni, így igazságosnak mondható a döntetlen állás az első félidő végén.

Elkezdődött a második félidő, rögtön egy-egy nagy helyzet mindkét kapu előtt.

A 49. percben Süttő veszélyes szabadrúgását védte Hrabina, majd az ellentámadásból Tóth tört be a 16-oson belülre, majd Jasarevicshez passzolt, aki 5 méterről senkitől sem zavartatva bombázott a kapu fölé.

Az 51. percben újabb nagy hazai helyzet maradt ki, Tóth ugratta ki Kenderest, aki 10 méterről nagyon csúnyán a kapu mellé lőtt.

Az 57. percben újabb nagy helyzetet úsztunk meg, egy kapu elé ívelt labda Papp Szilárdot találta meg üresen, de szerencsére a hazai védő luftot rúgott.

Az 59. percben kettős cserét hajtott végre Vitelki Zoltán, Sigér helyett Constantinescu, Varga helyett Kovács Olivér folytatja.

60. perc: Olasz lépett ki a leshatáron, megpróbálta Somodi mellett ellőni a labdát, de kapusunk védeni tudott, a kipattanó labda pedig már nem volt veszélyes.