Somodi - Tóth Sz., Heil, Belényesi, Lőrincz P. - Mikló, Takács P., Kovács O., Hegedűs D. - Kristófi, Bene

Kovács D. - Valencsik, Fülöp N., Gyepes, Orosz M., János N., Huszák T., Albert Á., Gyömbér, Derekas, Dvorschák

KBSC:
Gábor P., Constantinescu, Kanalos, Sigér, Varga M., Engel, Süttő

Soroksár:
Steer, Frőhlich, Gera D., Lakatos I., Gárdos, Tamási, Pál A.

A mai találkozó játékvezetője ifj. Szilágyi Sándor lesz, aki korábban 7 NB III-as találkozónkat vezette és a két hét ezelőtti Nyíregyháza elleni találkozón tartalék játékvezető volt. Az ő közreműködésével játszott találkozókon ezidáig egyszer sem szenvedtünk vereséget.

Az asszisztensek Nagy Norbert és Máyer Gábor, a tartalék játékvezető Baghy Csaba.

A 4. percben megszereztük a vezetést Takács Péter góljával!

Lőrincz Patrik lódult meg a bal szélen, két cselt követően Takácshoz passzolt, aki 11 méterről lőtt Kovács mellett a kapuba.

Kazincbarcika-Soroksár 1-0!!

13. perc: Takács végzett el szabadrúgást 20 méterre a kaputól. Mindenki beadásra számított, de ő a kaput vette célba, a labda azonban a bal oldali kapufa mellett hagyta el a játékteret.

A 15. percben János térült fordult a 16-os vonalánál, majd lövésre szánta el magát, Somodi bravúrral hárított.

A 22. percben majdnem sikerült megduplázni az előnyünket! Takács vezette a labdát jobb szélen, majd ügyesen Hegedűshöz passzolt, aki 12 méterről a bal oldali kapufát találta el.

A 23. percben a Soroksár veszélyeztetett egy jobb oldali akció végén, de Fülöp pontos beadásáról hárman is lemaradtak középen.

A 31. percben emberelőnybe kerültünk!

Bene lépett ki tiszta ziccerben, ki akarta cselezni a vendégek kapusát Kovácsot, aki a 16-os vonalánál buktatta őt. A játékvezető habozás nélkül felmutatta a piros lapot a vétkes kapusnak.

Steer Bence érkezik a vendégek kapujába, Huszák Tamás ment le. Takács Péter végezhet el veszélyes helyről szabadrúgást.

Két perc hosszabbítást követően véget ért az első félidő, amelynek végén 1-0-ra vezetünk a Soroksár csapata ellen!

Takács révén már a 4. percben vezetést szereztünk, ráadásul a 31. percben emberelőnybe kerültünk miután a vendégek kapusa tiszta ziccerben buktatta Benét és megkapta

piros lapját.

50. perc: Az első félidő első lövése a miénk volt, de Kovács labdája magasan a kapu fölé szállt.

53. perc: Nagy helyzetek a soroksári kapu előtt. Takács beívelése után Hegedűs vette le szépen a labdát, azonban lövés közben elcsúszott, de még Kristófihoz passzolt, aki 13 méterről lőtt a kapu mellé.

56. perc: Jobb oldalról végzett el szögletet a Soroksár, középen Gyepes fejelni tudott, de Somodi újra nagy bravúrral hárított. Újabb szöglet jöhetett, amelyet követően Dvorschák fejelt 8 méterről a kapu fölé.

62. perc: Mikló indult meg a bal szélen, majd Takácshoz passzolt, aki 17 méterről a kapu mellé lőtt.

63. perc: Constantinescu ugratta ki remekül Kristófit a jobb szélen, aki bevezette a labdát a 16-oson belülre, majd középre passzolt, azonban a ziccerben érkező Mikló lába alatt elcsúszott a labda.

69. perc: Constantinescu passzolt Tóthoz, aki 14 méterről a kapu fölé lőtt.

1 perccel később a csereként beállt Kanalos lőtt 17 méterről kapura, de Steer szögletre tolta a labdát. A szögletet követően Belényesi fejelt 10 méterről a kapu fölé.

77. perc: Gyömbér cselezgetett a bal szélen, majd középre ívelt, Orosz 7 méteres fejese a felső lécről csúszott a kapu fölé.

81. perc: Nem akar megszületni a második gólunk...Egy beadás után Heil fejese csattant a felső lécen, a levágódó labdát Constantinescu lőtte újra kapura, de ezúttal is a felső léc mentette meg a vendégeket a góltól.