Kazincbarcika-Budaörsi SC ÉLŐ

Róth Zoltán

KBSC archívum 2022.12.31-ig

Véget ért a találkozó, az utolsó 20 percben a Budaörs 4 gólt szerezve megnyerte a találkozót..

Kettő perc a hosszabbítás...

89. perc: Teljes összeomlás....Belényesi hibája után Lengyel lépett ki és 12 méterről a kapuba lőtt. 1-4

86. perc: Fodor lépett ki ziccerben, kicselezte Filát, aki akasztotta. Büntető és sárga lap! Czvitkovics sajnos ezúttal is magabiztos ítélet végrehajtó volt. 1-3

83. perc: Fordított a Budaörs...Czvitkovics futott el a jobb szélen, majd középre ívelt, ahol az érkező Pethő 7 méterről a kapuba fejelt. 1-2

81. perc: Sajbán Miklós érkezett Bakos helyére.

78. perc: Süttő ívelt a kapu elé szabadrúságból, de középen mindenki lemaradt a labdáról.

77. perc: Kristófi és Czvitkovics akaszkodott össze a 16-oson belül, a játékvezető büntetőt ítélt és sárga lapot adott Kristófinak. Egyenlített a Budaörs, Czvitkovics értékesítette a büntetőt. 1-1

74. perc: Süttő adott középre a bal szélről, azonban Kemenes megszerezte a labdát az érkező Kristófi elől.

A második félidőben viszonylag keveset birtokoljuk a labdák, de előnyünket őrizzük magabiztosan.

71. perc: Mi is cseréltünk újra, Kristófi érkezett a gólszerző Murai helyére.

68. perc: Ismét cseréltek a vendégek, Adamcsek helyett Lengyel lépett pályára.

64. perc: Süttő lőtt 17 méterről a kapu mellé.

63. perc: Egy vendég szöglet után Czvitkovics került lövőhelyzetben azonban Palmes blokkolni tudott.

62. perc: Cserélünk, Mikló érkezik Orovecz helyére.

61. perc: Gábor passzolt Sigérhez, aki nagy helyzetben a védőjébe lőtte a labdát.

57. perc: Palmes ugratta ki Gábort, aki egy cselt követően a kapu mellé ívelte a labdát.

54. perc: Murai szerzett labdát a pálya közepén, Gáborhoz passzolt, aki 17 méterről a kapu mellé lőtt.

53. perc: Sigér adott el egy labdát a 16-os előtt, Pethő lecsapott rá, de olyan gyengén lőtt, hogy a labda alig gurult el a kapuig.

50. perc: Süttő szöglete veszélyesen szállt középre, de Belényesi és Palmes is lemaradt a labdáról.

49. perc: Orovecz tekert veszélyesen a kapu elé egy szabadrúgást, a labdát Kemenes szögletre ütötte.

A második félidőt cserével kezdte a Budaörs, Szántó helyére Pethő érkezett.

Viszonylag eseménytelenül telt az első játékrész, Murai Márk góljával a 24. percben vezetést szereztünk, ezt követően pedig jól tartottuk az előnyt és megérdemelten vezetünk.

45+2. perc: Fodor ugratta ki ziccerben Adamcseket, azonban Fila ismét remekül érkezett és tisztázott. Az esetet követően a játékvezető lefújta az első félidőt.

45. perc: Czvitkovics szabadrúgása tekeredett veszélyesen a kapu elé, de Belényesi tisztázni tudott a berobbanó vendég játékos elől.

44. perc: Süttő buktatta Czvitkovicsot, amiért sárga lapot kapott.

36. perc: Adamcsek lépett ki lesgyanús szituációban, de Fila remekül lépett ki és felszedte a labdát.

33. perc: Sigér szerzett labdát a bal szélen, majd betört a 16-oson belülre és kapura lőtt, de lövését Kemenes védeni tudta.

32. perc: Szántó lőtt 20 méterről a kapu fölé.

31. perc: Czvitkovics, Adamcsek, Czvitkovics volt a labda útja, de utóbbi lövése gyengére sikerült, Fila simán védte.

24. perc: GÓÓÓÓÓÓÓL! A szögletet Orovecz tekerte kapu elé, a labda Hegedűshöz került a hosszú oldalon, ő középre passzolt és az érkező Murai 4 méterről a kapuba lőtt. 1-0!

23. perc: Gábor próbálkozott lövéssel 20 méterről, de a labda szögletre pattant.

21. perc: Süttő lőhetett szabadrúgást 25 méterről, de csúnyán a kapu fölé küldte a labdát.

18. perc: Czvitkovics szerzett labdát, majd középre passzolt Adamcsekhez, aki gyengén kapura lőtt, Fila védett.

15. perc: Süttő futott el a bal szélen, majd középre ívelt, azonban Murai lemaradt a labdáról, a lecsorgót pedig nem tudtuk kapura irányítani.

9. perc: Megvolt az első budaörsi lehetőség, de Menyhárt beadása után Fila kezébe került a labda.

6. perc: Az első lehetőség lehetett volna, de Orovecz kapu elé tekert szabadrúgása az alapvonalon túl landolt.

A tiszta kékben szereplő csapatunk kezdte a találkozót, a budaörsi csapat zöld-fekete szerelésben játszik,

Egy perces gyászszünettel kezdődött a találkozó, a nemrég elhunyt Palotai Károly emlékére.

Csapatunkból betegség miatt hiányzik ma Tony Kanalos, ezúttal sem került keretbe Boros Gábor és Bene Attila.

A mai mérkőzést Dolnegó Bálint vezeti, ő tavaly ősszel a Siófok elleni mérkőzésünket vezette, melyet a Siófok nyert 2-0-ra.

Csapatunk már melegít a pályán, lássuk, hogy kik szállhatnak még be csereként a mérkőzésbe:

KBSC:
Somodi, Lőrincz, Tóth Sz., Constantinescu, Kristófi, Engel, Mikló

Budaörs:
Demjén, Sajbán Miklós, Lengyel B., Ódé, Pethő

Jó hír lehet számunkra, hogy a Budaörs házi góllövőlistáját 11 góllal vezető Sajbán Máté és az ősszel a kapunkat kétszer is bevevő Deli Márió ma nem lép pályára.

Elérhetőek az összeállítások, így áll fel ma a két csapat:

KBSC:
Fila - Palmes, Belényesi, Heil, Süttő - Kovács O., Hegedűs - Gábor, Sigér, Orovecz - Murai
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Budaörs:
Kemenes - Menyhárt Á., Kékesi, Tányéros Á., Medgyes - Bakos Sz., Fényes - Czvitkovics, Adamcsek, Szántó G. - Fodor D.
Vezetőedző: Bognár György

A találkozót megelőzően a Budaörs a 6. helyet foglalja el 33 ponttal, míg csapatunk a 10. 31 ponttal. Ez azt jelenti, hogy egy győzelem esetén riválisunk elé kerülhetnénk a tabellán.

Köszöntjük olvasóinkat Tiszaújvárosból! Csapatunk a 14:30-tól a Budaörs ellen lép pályára az NB II 24. fordulójában.