Kazincbarcika-Dorogi FC ÉLŐ

Róth Zoltán

KBSC archívum 2022.12.31-ig

Véget ért a találkozó, KBSC-Dorog 0-0.

92. perc: Hegedűs bombázott 20 méterrő a kapu fölé.

2 perc a hosszabbítás..

90. perc: Boros helyett Bene folytatja.

86. perc: Kanalos lőtt 18 méterről a kapu mellé.

85. perc: Kitl buktatta Constantinescut, sárga.

80. perc: Újabb vendég csere, Vígh helyett Simon érkezik.

71. perc: Kitl végzett el szabadrúgást 18 méterről, a középre tartó labdát Somodi nagy bravúrra ütötte a léc fölé. Ugyanebben a percben cserélünk is, Sigér helyett Constantinescu érkezett.

69. perc: Az első vendégcsere, Kovács helyén Faragó folytatja.

68. perc: Süttő szabadrúgása utána Vajda öklözte ki a labdát, a kipattanót nem tudtuk kapura lőni.

67. perc: Mészáros kapott sárgát reklamálásért.

61. perc: Vitelki Zoltán cserél először, Engel helyére Gábor érkezik.

59. perc: A megítélt szabadrúgást Süttő tekerte kapura, de Vajda magabiztosan fogta a labdát.

58. perc: Csató buktatta Kanalost, sárga.

56. perc: Először került helyzetbe a Dorog, azonban Vígh elől Somodi megszerezte a labdát.

48. perc: Boros került ziccerbe, de 7 méteres lövését Vajda bravúrral védte.

46. perc: Elkezdtük a második félidőt, csere egyik oldalon sem történt.

Eseménytelenül telt el az első félidő utolsó 10 perce, az állás félidőben 0-0!

36. perc: Sigér buktatta Mészárost, sárga.

35. perc: Kanalos futott el a bal szélen az alapvonalig, majd középre passzolt Boroshoz, aki 12 méterről csúnyán a kapu fölé lőtt.

30. perc: Murai passzolt Boroshoz, aki 13 méterről a kapu mellé lőtt.

27. perc: Süttő passzolt Engelhez, aki 16 méterről a kapu fölé bombázott.

26. perc: Engel ívelt a 16-oson belül üresen álló Belényesihez, azonban az utolsó pillanatban egy vendég védő menteni tudott.

22. perc: Boros szerzett labdát a 16-oson belül, majd visszagurított a lendületből érkező Palmesnek, aki egy cselt követően 10 méterről a kapu mellé lőtt.

21. perc: Kanalos a bal oldalról is megpróbált kapura lőni egy szabadrúgást, de a labda ezúttal a kapu fölé szállt.

19. perc: Tomás buktatta a kiugró Engelt, sárga.

16. perc: A jobb odalról éles szögből lőhettünk szabadrúgást, Kanalos lövését Vajda nagy bravúrral ütötte ki a gólvonalról, a kipattanót az érkező Heil 3 méterről a kapu fölé fejelte.

15. perc: Bora állította meg szabálytalanul a jobb szélen felfutó Palmest, sárga lap.

11. perc: Veszélyes helyről végezhettünk el szabadrúgást, azonban Kanalos lövését a sorfalban álló védő fejjel blokkolta.

6. perc: Mekkora lehetőség maradt ki! Kanalos ívelt szabadrúgásból a kapu elé, ahol Hegedűs, Heil és Belényesi is ziccerbe került rövid időn belül, de a vendég védők minden lövést blokkoltak.

1. perc: Elkezdődött a találkozó, a dorogiak indították útjára a labdát.

Csapatunk hosszú idő után újra kék-sárgába szerepel, a dorogiak piros-feketében lépnek pályára.

Véget ért a bemelegítés, a csapatok az öltözőben várják, hogy kivonulhassanak a pályára.

Kovács Olivér a tegnapi edzésen kisebb húzódást szenvedett, ezért nem lehet ma a keretben.

A mai találkozó játékvezetője Nazsa Tamás lesz, segítői Berettyán Péter és Szilágyi Norbert. A tartalék játékvezető Veizer Roland.

Már melegítenek a csapatok, a közel fél óra múlva kezdődő találkozóra. A pálya talaja elég mély, így nem lesz majd könnyű dolga a játékosoknak a mérkőzésen.

Cserepadon a következő játékosok kapnak helyet:

KBSC:
Fila, Bene, Orovecz, Gábor, Lőrincz, Tóth Sz., Constantinescu

Dorog:
Vajda G., Szellák, Sitku, Simon A., Berkó, Grabant, Faragó T.

Megkaptuk a két csapat összeállítását, mely a következő:

KBSC:
Somodi - Palmes, Belényesi, Heil, Süttő - Engel, Sigér, Hegedűs, Kanalos - Boros, Murai
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Dorogi FC:
Vajda D. - Csató, Bora, Németh Á., Szalai A. - Tomás, Szedlár, Mészáros, Kitl M. - Vígh Á., Kovács D.
Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Köszöntjük olvasóinkat Tiszaújvárosból, ahol az NB II 26. fordulójában a 13. helyen álló Dorogi FC lesz az ellenfelünk. A találkozó 16 órától kezdődik.