Vezette: Berényi Tamás (Máyer Gábor, Baghi Csaba)

Somodi - Tóth Sz. (Bene, 61.), Heil, Belényesi, Süttő - Constantinescu (Engel, 53.), Sigér, Hegedűs D., Mikló - Kanalos, Murai (Boros, 53.)

Aleksic - Achim, Tóth G., Farkas M., Gergényi - Coroian, Hegedűs M. (Tóth L., 59.), Fejős (Zabari, 65.), Zivanovic (Pászka, 81.) - Zádori, Germán

Gólszerző: Engel (65.) ill. Zivanovic (49.)
Sárga lap: Boros (71.), Süttő (75.) ill. Hegedűs M. (57.), Zivanovic (61.)

Percről percre:

Véget ért a találkozó, 1-1!

92. perc: Engel került nagy helyzetbe a 16-oson belül, de lövése végül az oldalvonalon hagyta el a játékteret.

3 perc a hosszabbítás!

85. perc: Kanalos végzett el gyorsan egy szabadrúgást, Engel kapta meg a labdát, majd a 16-os sarkától kapura lőtt, de Aleksic bravúrral védett.

83. perc: Zádori lőtt kapura, Somodi védett.

81. perc: Újabb vendég csere: Pászka érkezik a gólszerző Zivanovic helyére.

76. perc: Germán szabadrúgása lepattant a sorfalról, majd Coroian ismételt, de a labda a kapu mellé szállt.

75. perc: Süttő buktatta Zivanovicot, sárga.

73. perc: Süttő labdavesztését követően Tóth került helyzetbe, azonban 16 méteres lövése a kapu fölé szállt.

71. perc: Boros kapott sárga lapos figyelmeztetést.

70. perc: Nagy szegedi helyzet a túloldalon, Zivanovic lövését védte Somodi.

65. perc: Újabb szegedi csere, Zabari érkezett a pályára, Fejős ment le.

65. perc. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!! Bal oldalról Bene passzolt középre egy labdát, amelyet Boros átlépett, majd Engel 10 méterről, kapásból a jobb alsóba lőtt. 1-1

63. perc: Egy beívelést követően Zádor fejelhetett üresen a kapura, Somodi ismét nagyot védett.

61. perc: Zivanovic is besárgult, majd kihasználtuk harmadik cserénket. Tóth Szabolcs helyére Bene Attila érkezett.

59. perc: Fejős közeli fejesét védte bravúrral Somodi, majd cserélt a Szeged Hegedűs helyére Tóth érkezett.

57. perc: Hegedűs M. buktatta Kanalost, sárga.

55. perc: Sigér lőtt a kapu fölé.

54. perc: Mikló passzol Kanaloshoz, aki 19 méterről a kapu fölé lőtt.

53. perc: Vitelki Zoltán rögtön kettőt cserél. Érkezik Boros és Engel, lemegy Constantinescu és Murai.

49. perc: Megszerezte a vezetést a Szeged...Fejős ívelt szabadrúgásból a 16-oson belülre, ahol a berobbanó Zivanovic 8 méterről a kapuba fejelt. 0-1

48. perc: A szegedi Hegedűs próbálkozott lövéssel, de a labda messze elkerülte a kaput.

47. perc: Egy kapu elé ívelt szabadrúgás után végül Hegedűs elé került a labda, de 17 méteres lövését Aleksic védeni tudta.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, változtatás egyik oldalon sem történt.

Véget ért az első félidő, a második félidőben nagy javulás kell mindkét csapattól, ha egyáltalán gólt akarunk látni..

Az első félidő végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

42. perc: Tóth Szabolcs nagy bedobását követően Heil elé került a labda, azonban kapura lövésig nem jutottunk el.

40. perc: Kanalos passzolt Belényesihez a 16-oson belül, azonban ígéretes lövését blokkolták a védők.

34. perc: Kanalos továbbított Sigérnek, aki 18 méterről kapura lőtt, de a középre tartó lövést Aleksic védeni tudta.

33. perc: Sigér adott el egy labdát a középpályán, majd a 16-oson belül Fejős lőhetett, de Somodi védett.

32. perc: Szögletet lőhetett a Szeged, azonban a középre ívelt labdát Tóth Szabolcs kifejelte, majd középen Hegedűs elé került a labda, de lövése felperdült a védőkön és a labda Somodié lett.

27. perc: Sigér-Murai összejáték végén előbbi lőhetett 17 méterről azonban a labda a kapu mellé szállt.

19. perc: Kanalos ívelt szabadrúgásból a kapu elé, azonban a középen érkezők közül Belényesi és Heil feje fölött is elszállt a labda.

11. perc: Kanalos továbbított Sigérhez, aki 16 méterről szépen tekerte kapura a labdát, de az megpattant egy védőn és a kapus kezébe hullott.

6 perc telt el, egyelőre semmi említésre méltó esemény nem történt, igyekszünk irányítani a játékot.

1. perc: Elkezdődött a találkozó, a szegedi csapat indította útjára a labdát.

A szegediek tiszta fehérben, mi kék-sárgában lépünk pályára.

A jó idő kifejezetten jó hatással van a nezőszámra is, a kezdés előtt pár perccel egyre jobban kezd benépesedni a lelátó.

Befejeződött a bemelegítés, perceken belül érkeznek a csapatok a pályára és kezdődik a találkozó. Hajrá Barcika!

A mai találkozót Berényi Tamás vezeti, segítői Máyer Gábor és Baghi Csaba, a tartalékjátékvezető Farkas Tibor.

Ősszel Heil Valter fejesgóljával 1-0 arányban nyertünk Gyulán, a szegedi csapat otthonában. Hasonló eredménnyel szerintem ezúttal is bátran kiegyeznénk!

Csapatunk keretében továbbra sem lehet ott a sérült Kovács Olivér és ezúttal eltiltás miatt Palmes Raúl is hiányzik.

A két csapat összeállítása már olvasható, most lássuk kik segíthetnek csereként beszállva:

KBSC:
Fila, Lőrincz, Orovecz, Gábor, Engel, Boros, Bene

Szeged:
Szántai, Pászka, Kertész, Zabari, Papp F., Tóth L., Povázsai

Köszöntjük olvasóinkat Tiszaújvárosból. 16:30-tól Kazincbarcika-Szeged 2011 NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés kerül megrendezésre, kövessék velünk a találkozót!