Sárga lap: Varga (51.), Harangozó (55.), Czingáber (69.), Tóth M. (91.)

KBSC:
Somodi - Tóth Sz. (Murai, 67.), Belényesi, Palmes, Süttő - Kristófi (Orovecz, 72.), Hegedűs D., Mikló, Engel - Kanalos, Bene (Lőrincz, 77.)
Vezetőedző: Koleszár György

Soproni VSE:
Kunsági - Harangozó, Czingáber, Varga R., Angyal Zs. - Tóth M. - Koronczai (Kitl K., 68.), Kővári R. (Bor. a szünetben), Gyürki- Szabó V. (Batizi-Pócsi, a szünetben), Horváth P.
Vezetőedző: Bekő Balázs

Percről-percre:

A 95. percben Hegedűs időhúzásért még sárga lapot kapott, az eredmény viszont nem változott! KBSC-Sopron 1-0!

94. perc: Czingáber buktatta Kanalost, megkapta második sárgáját, így a kiállítás sorsára jutott.

91. perc: Tóth Martin rúgta meg csúnyán Kanalost, sárga.

4 perc a hosszabbítás!

84. perc: Gyürki passza után Angyal lőtt a kapu fölé.

79. perc: Mikló ugratta ki remekült Engelt, aki egy cselt követően az érkező Kanalos elé próbált passzolni, de a soproni védők bravúrral mentettek.

77. perc: Bene Attila egy kisebb rúgást kapott a lábára, így a játékot Lőrincz folytatja helyette.

72. perc: Újabb csere nálunk, Orovecz érkezik Kristófi helyére.

69. perc: Czingáber buktatta Benét, sárga.

68. perc: Kihasználta harmadik cseréjét a Sopron, Kitl érkezett Koronczai helyére.

67. perc: Cseréltünk, Tóth Szabolcs helyett Murai lépett pályára.

66. perc: Horváth fejelt Tóth elé, de lövése a kapu fölé szállt.

62. perc: Gyürki kapu elé ívelt labdáját Batizi-Pócsi fejelte 12 méterről a kapu fölé.

60. perc: Rövid időn belül kétszer is helyzetbe kerültünk. Előbb Bene harcolt meg a labdáért, majd Palmeshez passzolt, aki nem tudta kapu felé irányítani a labdát. Fél perccel később pedig Engel lőtt a kapu fölé 14 méterről.

55. perc: Harangozó rántotta le Engelt, sárga.

52. perc: Tóth bedobását Belényesi csúsztatta meg, Palmes ollózó mozdulattal lőtt a kapu fölé.

51. perc: Varga buktatta a középpályán Kristófit, sárga.

46. perc: Batizi-Pócsi passzolta középre a labdát, de az érkező Gyürki a kapu fölé lőtt.

46. perc: Csapatunk kezdte a második félidőt, a Sopron kettőt cserélt a szünetben. Szabó helyett Batizi-Pócsi, Kővári helyett Bor érkezett a pályára.

Véget ért az első félidő, Tóth Szabolcs góljával megérdemelten vezetünk!

46. perc: Horváth lőtt kapura a 16-os sarkától, Somodi szögletre tolta a labdát.

43. perc: Tóth nagy bedobása utána Bene elé került a labda a 16-oson belül, de közeli bombája a jobb kapufáról vágódott a mezőnybe.

40. perc: Kunsági kirúgása után Szabó csúsztatta meg a labdát Horváth felé, de a kilépő Somodi még időben menteni tudott.

39. perc: 17 méterről, középre végezhettünk el szabadrúgást, de Kristófi felső sarokba tartó labdáját Kunsági nagy bravúrral védte!

34. perc: Kanalos középre tett labdáját Kristófi lőtte volna kapura, de a védők blokkoltak. Nem sokkal később Hegedűs került lövőhelyzetbe, de 18 méterről nem találta el a kaput.

29. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!! Egy védőkről lepattanó labda Tóth Szabolcs elé került, aki vezette egy kicsit azt, majd 17 méterről a jobb kapufa segítségével a hálóba lőtt! 1-0!

23. perc: Kristófi lőtt kapura 18 méterről, de Kunsági megfogta a labdát.

21. perc: Süttő passza után Bene került ziccerbe, de les miatt véget ért a támadás.

8. perc: Palmes továbbfejelt labdáját követően Kristófi előtt adódott lövőhelyzet, de a labdát csúnyán a kapu fölé lőtte.

7. perc: Engel szögletére Hegedűs érkezett középen, de Varga kicsúsztatta előle a labdát.

3. perc: Kanalos révén mi végezhettük el az első szögletet, de Kunsági kiöklözte a középre szálló labdát.

1. perc: A tiszta fehérben játszó Sopron indította útjára a labdát.

Kezd benépesedni a lelátó, hamarosan érkeznek a csapatok is a pályára.

A Sopron jelentős lemaradással a tabella utolsó helyén áll, egyetlen győzelmét ellenünk aratta hazai pályán.

Csereként léphet majd pályára csapatunkban Fila, Kovács, Orovecz, Lukács és Murai. A Sopronnál Molnár M., Holzmann, Szőke, Batizi-Pócsi, Bor, Kitl és Hadházi.

Kivonultak a csapatok melegíteni, gyülekeznek a nézők is.

A mai találkozón eltiltás miatt nem léphet pályára Heil és Sigér, kisebb sérülés miatt hiányzik Boros.

Köszöntjük olvasóinkat immáron Putnokról, ahol az NB II 31. fordulójában az utolsó helyen álló Soproni VSE csapatát fogadjuk. Mint már olvashatták csapatunknál a hét közben edzőváltás történt, a csapatot a következő fordulókban megbízott edzőként Koleszár György irányítja majd.