Korai gólok és vereség Diósgyőrben

Róth Zoltán

Diósgyőrben játszotta első felkészülési mérkőzését a másodosztály új szezonjára készülő csapatunk. Lukács és Gábor góljaival korán vezetést szereztünk, azonban a második félidőben a DVTK a maga javára fordította az eredményt.

Diósgyőri VTK - Kazincbarcikai SC 4-2 (0-2)
DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött.
Játékvezető: Kátai Gábor (Punyi Gyula, Márkus Péter)

DVTK 1. félidő: Bukrán - Nagy T., Dejan Karan, Tamás M., Forgács - Busai, Tóth Ba., Tóth Bo. - Shestakov, Bacsa, Óvári
DVTK 2. félidő: Bukrán (Bánhegyi, 77.) - Eperjesi (Ivánka, 69.), Lipták, Brković, Bárdos - Hasani, Mazalović, Ternován (Boros, 69.) - Makrai, Vernes, Ugrai
Vezetőedző: Fernando Fernandez.

KBSC 1. félidő: Somodi - Tóth Sz., Heil, Belényesi, Mikló - Krausz, Oltean, Takács P., Gábor - Lukács, Tóth L.
KBSC 2. félidő: Fila - Constantinescu, Heil, Belényesi, Süttő - Toma, Kovács O., Szabó II B., Lefler - Olasz, Gál T.
Vezetőedző: Koleszár György.

Gólszerző: Lukács (0-1) az 5., Gábor (0-2) a 10., Brković (1-2) az 52., Makrai (2-2) a 80., Hasani (3-2) a 85., Boros (4-2) a 88. percben.

Csapatunkban pályára lépett a próbajátékon szereplő Lefler Benjámin (FTC U-19), Gál Tamás és a diósgyőri Szabó II Balázs is. Következő edzőmérkőzésünket szerdán 10 órától Putnokon játsszuk az Ózd csapata ellen.