Vezeti: Berényi Tamás (Szécsényi István)

Gólszerzők: Fótyik (56., 81.) ill. Rajczi (24.), Beliczky (28.)

Kazincbarcika:
Somodi - Oltean (Lukács R., 52.), Heil, Belényesi, Fótyik - Kovács O. (Krausz, 86.), Kiss B. - Gábor, Toma, Szabó L. (Mikló, 52.) - Olasz D.

Kaposvár:
Slakta - Vachtler (Nagy J., 62.), Ur L., Hegedűs D., Hadaró - Csernák (Horváth F., 74.), Godzsajev, Szakály A., Bíró D. - Beliczky, Rajczi (Kollega, 84.)

Véget ért a mérkőzés, Kazincbarcika-Kaposvár 2-2!

5 perc a hosszabbítás, ami kaposvári helyzettel kezdődik, de középen Horváth lemaradt a labdáról.

89. perc: Krausz fejelt kapura 16 méterről, de Slakta védeni tudott.

86. perc: Újabb csere nálunk, Krausz érkezik Kovács Olivér helyére.

84. perc: Kihasználta utolsó cseréjét a Kaposvár, Kollega érkezetett Rajczi helyére.

81. perc: GÓÓÓÓÓÓL! A büntetőt magabiztosan értékesítette Fótyik! 2-2

80. perc: Ur buktatta a 16-oson belül Gábort, sárga lap és 11-es!

77. perc: Bíró cselezett ki két védőt, majd kapura lőtt 7 méterről de Somodi bravúrral védett.

75. perc: Heil rántotta le Bírót, sárga.

74. perc: Újabb kaposvári csere Csernák helyén Horváth F. folytatja.

65. perc. Csernák került megint helyzetbe, de Somodi bravúrral védett.

64. perc: Gábor középre lőtt labdájáról Lukács csak centikkel maradt le a kapu előtt.

64. perc: Csernák Rajczi összjáték végén előbbi hibázott nagy ziccert, 7 méteres lövése a kapu mellé szállt.

62. perc: Csere a Kaposvárnál, Vacthler helyén Nagy János folytatja.

58. perc: Egy szöglet után Olasz fejelt 6 méterről, de Slakta védett.

57. perc: Kovács távoli lövését védte Slakta.

56. perc: GÓÓÓL! Fótyik végzett el szabadrúgást 20 méterről a jobb oldalról, a védő remek tekerése érintés nélkül vágódott a kapu jobb sarkába. 1-2

52. perc: Kettős csere csapatunknál: Oltean helyett Lukács, Szabó helyett Mikló érkezett.

49. perc. Fótyik szabadrúgásába Hegedűs csúsztatott bele, a vendégek kapuját csak a kapufa mentette meg a góltól.

Elkezdődött a második félidő, csere nem volt.

Véget ért az első félidő, egy 5 perces jó periódusnak köszönhetően a Kaposvár 2-0-ra vezet.

45+3. perc: Kiss Bence beadása után Fótyik fejelt centikkel a kapu fölé.

45+3. perc: Szabó passzolt Tomához, aki 13 méterről a kapu mellé tekert.

45+2. perc: Kiss Bence passzolt Szabóhoz, aki 16 méterről a kapu mellé lőtt.

45. perc: Eldönthette volna a meccset a Kaposvár, de Rajczi passza után Beliczky lemaradt a labdáról a hosszú oldalon.

42. perc: Egy szöglet után Godzsajev 17 méteres lövése a felső lécen csattant.

40. perc: Egy röviden kifejelt labda Olasz elé került, de a támadó csúnyán a kapu fölé lőtt.

28. perc: Egy közeli lövést bravúrral védett Somodi, de a kipattanót Beliczky közelről a kapuba kotorta. 0-2

26. perc: Ivószünet..

24. perc: Vezet a Kaposvár! Hadaró lépett ki a bal oldalon, majd középre passzolt, ahol az érkező Rajczi 6 méterről a kapuba perdített. 0-1

18. perc: Godzsajev buktatta a kiugró Gábort, sárga lap.

17. perc: Szabó ugratta ki Tomát, aki középre tálalt az érkező Olasz lábára, de a vendég védelem tisztázni tudott.

15. perc: Egy jobb oldali szöglet után Gábor elé került a labda, aki 16 méterről kapura tekert, de Slakta fogta a labdát.

12. perc: Szabó Lukas szerzett labdát a Kaposvár térfelén, de 20 méteres lövése a kapu mellé gurult.

4. perc: Egy bal oldali beadásra Godzsajec érkezett, de a kapu mellé lőtt.

Köszöntjük olvasóinkat az NB II 2. fordulójának putnoki mérkőzéséről, ahol csapatunk a Kaposvári Rákóczi gárdáját fogadja.