Kazincbarcika-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-0
Vezeti: Böcskei Balázs (Vígh-Tarsonyi Gergő, Szalai Balázs)

Sárga lap: Fótyik (36.), Belényesi (63.), Szabó L. (80.) ill. Peszmeg (22.), Ternován (33.), Kóródi (69.)

Kazincbarcika:
Somodi - Fótyik, Heil, Belényesi, Kiss B. (Gábor, 53.) - Szabó L., Toma Gy., Krausz, Tóth L. (Palmes, 53.) - Kanalos (Mikló, 59.), Lukács R.
Vezetőedző: Koleszár György

Balmazújváros:
Szécsi G. - Szalai A., Bora, Papucsek, Farkas N. - Ternován (Berki I., 58.), Domokos, Peszmeg, Kóródi (Bíró Á., 83.) - Óvári, Zádori K. (Kamarás, 68.)
Vezetőedző: Horváth Ferenc

A slusszpoén a miénk lehetett volna egy szöglet után, de mivel helyzet nem alakult ki a játékvezető lefújta a mérkőzést. 0-0

90. perc: 3 perc a hosszabbítás!

85. perc: Fótyik tekert szabadrúgásból a 16-oson belülre, ahol Krausz 12 méterről a kapu fölé fejelt.

83. perc: Az utolsó vendég csere, Kóródi helyén Bíró Ákos.

81. perc: Farkas bal oldali beadását Óvári sarokkal tette kapura, Somodi bravúrral védett.

80. perc: Szabó Lukas ütközött Szécsivel, a játékvezető hosszas tanakodás után sárga lappal jutalmazta játékosunkat.

76. perc: Berki ugratta ki szépen Kamarást, aki a kilépő Somodi mellett a kapu mellé lőtt.

74. perc: Gábor száguldott végig a jobb szélen, majd középre húzott és 16 méterről csúnyán a kapu fölé tekert.

70. perc: Bár az időjárás már kellemesnek mondható, az ivószünet ezúttal sem maradt el.

69. perc: Kóródi nem engedett elvégezni egy szabadrúgást, sárga lap.

68. perc: Lukács lőtt kapura egy szép egyéni akció végén, de Szécsi védeni tudott.

68. perc: Újabb vendég csere, Kamarás érkezik Zádori helyére.

63. perc: Belényesi buktatta Zádorit, sárga.

59. perc: Kanalos sérülés miatt elhagyja a játékteret, helyette Mikló érkezik.

58. perc: Az első balmazújvárosi csere, Ternován helyett Berki érkezik a pályára.

53. perc: Szabó cselezte ki a védőjét a bal szélen, majd kiszorított helyzetből a kapu fölé bombázott.

53. perc: Koleszár mester kettős cserével próbál frissíteni a csapaton. Tóth helyett Palmes, Kiss helyett Gábor érkezik a pályára.

50. perc: Kiss Bence szerzett labdát a középpályán, majd 20 méterről kapura lőtt, de Szécsi védeni tudott.

49. perc: Szabó Lukas vezette középen a labdát, majd 25 méterről kapura lőtt, de a lövés centikkel a kapu fölé szállt.

47. perc: Kanalos próbálta meglepni Szécsit egy nagyon távoli szabadrúgással, de a labda a kapu fölé szállt.

47. perc: Kóródi ment el a bal szélen, majd középre ívelt, ahol Zádori fejelt kapura, de Somodi védeni tudott.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, Lukács Raymond indította útjára a labdát.

Véget ért az első félidő. Az utolsó 5 percben megélénkült az addig gyengébb mérkőzés, de hiába volt több helyzetünk gólt nem sikerült szerezni.

45+1. perc: Domokos került lövőhelyzetbe a 16-os közelében, de Somodi a helyén volt és fogta a kapura tartó labdát.

41. perc: A szöglet utáni beívelést Szécsi kiöklözte, de pontosan Tóth lábára, aki 13 méterről kapura lőtt, de a kapus hibáját javítva védeni tudott.

40. perc: Kanalos passzolt középre Tomához, de a középpályás 7 méteres lövése a védőkről szögletre vágódott.

39. perc: Egy labdaszerzést követően Tóth ugratta ki Lukácsot, aki kiszorított helyzetből a kapu mellé lőtt.

36. perc: Fótyik lökte fel Ternovánt, sárga.

33. perc: Ternován rúgta meg hátulról Krauszt, sárga.

29. perc: Kanalos passzolt Krauszhoz, aki 18 méterről a kapu fölé lőtt.

27. perc: Folytatódott a játék...egyelőre kiegyenlített a mérkőzés, csapatunk próbál többet támadni, de az utolsó passzokba rendre hiba csúszik.

26. perc: Ivószünet szakítja meg a játékot..

22. perc: Lukács lódult volna meg a középpályán, azonban hátulról Peszmeg buktatta, sárga lap.

10. perc: Krausz vesztett labdát a középpályán, a szerzett labdával Ternovánt ugratták ki, de lövése ezúttal nem talált kaput.

9. perc: Balmazújvárosi kontra végén Ternován lőtt kapura, de Somodi könnyedén védte a gyenge kísérletet.

8. perc: Kanalos végzett el gyorsan egy szabadrúgást, Tóth került lövőhelyzetbe a 16-oson belül, de középre tartó lövését Szécsi bravúrral védte.

3. perc: Krausz lőtt be keményen egy labdát a 16-oson belülre, de a hosszún érkező Tóth László nem érte el a játékszert.

2. perc: Egy vendég szabadrúgást követően Zádori csúsztatott a labdába, de Somodi megfogta a kapu felé tartó labdát.

1. perc: Igazi csak második próbálkozásra, de a Balmazújváros indította útjára a labdát. A vendégek tiszta fehérben, mi kék-sárgában játszunk a mai találkozón.

Hamarosan érkeznek a pályára a csapatok, a szurkolótáborok viszont már melegítenek a lelátón. Jó hír, hogy eltiltását követően ismét kezdőként léphet pályára csapatunkban Tony Kanalos.

Köszöntjük olvasóinkat Putnokról! Csapatunk az NB II 4. fordulójában a Balmazújváros csapatát fogadja bajnoki mérkőzésen. A két csapat legutóbb a nyári felkészülés alkalmával találkozott egymással, az eredmény akkor 0-0 lett.