Vezeti: Szilágyi Sándor (Garai Péter, Kis Zoltán)

Gólszerzők: Takács P. (4.), Szabó L. (94.)
Sárga lap: Halasi (24.), Zsolnai (57.), Szekszárdi (80.) ill. Mikló (20.), Oltean (83.)

Halasi - Görgényi, Szabó N., Dlusztus, Búrány Z. - Pintér B. (Szekszárdi, 78.), Tóth G. - Kákonyi, Zsolnai R., Lassú (Borvető, 57.) - Csillag D. (Mátyás Zs., 72.)
Vezetőedző: Zoran Spisljak

Kazincbarcika:
Somodi - Kiss B., Belényesi, Heil, Fótyik, Mikló - Toma, Takács P. (Oltean, 60.), Krausz - Tóth L. (Szabó L., 74.), Olasz D. (Lukács R., 54.)
Vezetőedző: Koleszár György

94. perc: GÓÓÓÓL!! Kiss Bence ugratta ki Szabó Lukast, aki bevezette a labdát a 16-oson belülre és 15 méterről a jobb sarokba bombázott. 0-2!

93. perc: Szabó Lukas kapott remek kiugratást Belényesitől, kicselezte Halasit is, de kiszorított helyzetből az üres kapu mellé ívelte a labdát.

4 perc a hosszabbítás!

87. perc: Egy kapu elé ívelt szabadrúgást Szabó Norman csúsztatott a kapunk felé, de az érkező támadó elől Somodi megszerezte a labdát.

83. perc: Oltean kapott sárga lapot.

80. perc: Szekszárdi buktatta Krauszt, sárga.

79. perc: Kiss Bence nem tudott felszabadítani, Zsolnai betört a 16-oson belükre, majd középre passzolt, de Borvető nem tudott belepiszkálni a labdába, Somodi megszerezte azt.

78. perc: Kihasználja utolsó cseréjét a Vác is, Pintér helyett Szekszárdi érkezik.

74. perc: Újabb csere nálunk Tóth László helyett Szabó Lukas érkezik a pályára.

72. perc: A második hazai csere, Csillag helyett Mátyás érkezik.

71. perc: Mikló ugratta ki Tóthot, aki a kilépő kapus és védő mellett Lukácshoz továbbított, azonban támadónk nem tudott élni az adódó lehetőséggel és a kapufát találta el. Ez meccslabda volt..

65. perc: Tóth kapott labdát a bal szélen, majd visszapasszolt Olteanhoz, aki 17 méterről kapásból tüzelt, Halasi nagy bravúrral védett.

64. perc: Tóth László végzett el szabadrúgást a bal szélről, 21 méterről, de csúnyán a kapu fölé lőtt.

60. perc: Újabb csere nálunk, a gólszerző Takácsot Oltean váltja.

59. perc: Csillag lőtt kapura 19 méterről, de Somodi védeni tudott.

57. perc: Zsolnai tartott rá Toma lábára, sárga.

57. perc: Cserél a Vác is, Lassú helyett Borvető érkezik.

54. perc: Cserél csapatunk, Olasz Dénes helyett Lukács Raymond lépett pályára.

51. perc: Takács ugratta ki Tóth Lászlót, aki egy az egyben vihette volna a kapusra, azonban a partjelző lest jelzett.

49. perc: Toma 3 szép cselt követően Miklót ugratta ki a bal szélen, azonban játékosunk rossz megoldást választott és kapu mellé szállt a labda.

47. perc: Egy védőkről lecsorgó labdát Zsolnai lőtt 18 méterről nagy erővel a kapu mellé.

Elkezdődött a második félidő, csere nem történt a szünetben.

Véget ért az első félidő, megérdemelten vezetünk 1-0 arányban.

45+1. perc: 1 perc a hosszabbítás a félidő végén. Olasz tört be a 16-oson belülre védőivel a nyakán, de középre lőtt labdájára senki sem érkezett.

40. perc: Kákonyi válalkozott távoli lövésre, de a védőkről szögletre pattant a labda. A szögletet követően szintén Kákonyi fejelt a kapu fölé.

35. perc: Lőttek egy szép gólt a váciak, szerencsére les miatt érvénytelen..

24. perc: Halasi kapott sárgát reklamálásért.

20. perc: Mikló tartott rá Szabó Norman lábára, sárga.

19. perc: Az első érdemleges váci lehetőség során Csillag került lövőhelyzetbe, de a védők tisztázni tudtak.

Az eddig látottak alapján Koleszár mester ezúttal egy 3 középső védős felállást preferál, amely mellett Kiss Bence és Mikló Roland bátrabban tud fellépni a támadásokkal a széleken.

11. perc: Tóth László ívelt szabadrúgásból a hazai kapu elé, Belényesi tisztán fejelhetett, de 6 méterről a kapu mellé bólintott.

5. perc: Óriási lehetőség maradt ki! Tóth lépett ki egy az egyben Halasival szemben, de nem tudta kicselezni a hálóőrt, így oda lett a lehetőség.

4. perc: GÓÓÓÓL!!! Mikló kapott labdát a bal szélen, betört a 16-oson belülre, majd kapura lőtt, a labda kipattant Halasiról és az érkező Takács 9 méterről a kapuba lőtt. 0-1

1. perc: Váci kezdőrúgással indult a találkozó.

Befejeződött a bemelegítés, a csapatok az öltözőben készülnek a kezdésre. Kezdőcsapatunkban ismét akadtak változtatások az előző fordulóhoz képest, hiszen bekerült Olasz Dénes, Mikló Roland és Takács Péter is, viszont ezúttal csak csere Lukács Raymond, Szabó Lukasz és Tony Kanalos is.

Köszöntjük olvasóinkat Óbudáról, a III. Kerületi TVE sporttelepéről, ahol csapatunk az NB II 5. fordulójában az eddig 5 pontot gyűjtő Vác FC vendége lesz. Kövessék velünk a találkozót szöveges tudósításunk segítségével.