KBSC archívum 2022.12.31-ig

Soroksár SC-Kazincbarcika 4-3 (3-2)
Szamosi Mihály Sporttelep, 200 néző
Vezeti: Ducsai József (Lémon Oszkár, Aradi József)

Gólszerzők: Heil (20. - öngól), Kundrák N. (25., 82.), Orosz M (34.) ill. Olasz D. (5., 49.), Tóth L. (16.)
Sárga lap: Lakatos I. (21.), Gyömbér (60.), Pál A. (87.) ill. Kovács O. (21.), Gábor (27.), Tóth L. (40.), Krausz (58.)

Soroksár SC:
Kovács D. - Gárdos, Gyömbér, Valencsik, Bor D. - Tamási Zs. (Frőhlich, 59.), Huszák T. - Albert Á. (Lőrinczy, 64.), Orosz M. (Pál A., 80.), Lakatos I. - Kundrák N.
Vezetőedző: Lipcsei Péter

Kazincbarcika:
Somodi - Palmes (Krausz, 51.), Heil, Belényesi, Fótyik - Gábor (Mikló, 35.), Kiss B., Kovács O., Tóth L. - Takács P., Olasz D. (Lukács R., 76.)
Vezetőedző: Koleszár György

VÉGE! A Soroksár 4-3-ra nyert.

93. perc: Takács szabadrúgása az utolsó esély..semmi.

92. perc: Pál András a kapuba fejel közelről, de a partjelző zászlója a magasban, les.

3 perc a hosszabbítás.

90. perc: Koleszár mester nem értett egyet a játékvezető ítéleteivel, ezért Ducsai József elküldte őt a kispadtól.

87. perc: Pál András kapott sárgát időhúzásért.

82. perc: Újra vezet a Soroksár! Lakatos ugratta ki remekül Kundrákot, aki kicselezte Somodi és 8 méterről a kapufa segítségével a kapuba lőtt. 4-3

80. perc: Az utolsó hazai csere, Orosz helyett Pál a pályán.

78. perc: Gárdos szerzett labdát, majd 18 méterről kapura lőtt, de Somodi a helyén volt.

76. perc: Utolsó cserénk, a két gólt szerző Olasz Dénes helyett Lukács Raymond érkezik.

73. perc: Gárdos lódult meg a jobb szélen, majd középre ívelt, ahol Orosz Márk kapura fejelt 6 méterről, de Somodi hatalmas bravúrral menteni tudott.

64. perc: Újabb hazai csere, Albert Ádám helyett Lőrinczy Attila érkezik.

62. perc: Orosz távoli lövését védte magabiztosan Somodi Bence.

61. perc: Belényesi 16 méteres lövését fogta a hazaiak kapusa.

60. perc: Gyömbér kapott sárgát reklamálásért.

59. perc: Frőhlich egyből tüzelt, de 25 méteres lövése a kapu fölé szállt.

59. perc: Cserélnek a hazaiak, Tamási helyett Frőhlich érkezik.

58. perc: Krausz technikai fault, sárga lap.

57. perc: Tóth passza után Olasz lőtt kapura 19 méterről, de Kovács fogta a labdát.

56. perc: Takács szöglete után Belényesi fejelt 10 méterről a kapu fölé.

55. perc: Tóth László nyargalt el a jobb szélen, majd a középen érkező Olaszhoz centerezett, de a védők az utolsó pillanatban menteni tudtak.

54. perc: Olasz ugratta ki Miklót, aki a bal oldali alapvonal közeléből középre passzolt, de az üresen érkező Tóth sem elsőre, sem másodikra nem tudta kapuba juttatni a labdát. Nagy helyzet volt...

51. perc: Takács és Mikló lövése is a védőkben akadt el, majd Kiss Bence próbálkozása a kapu fölé szállt. Közben újabb csere nálunk, Palmes helyett Krausz érkezik a pályára.

49. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Fótyik ívelt át a bal oldalról a 16-oson belülre, ahol Kovács nagyon rosszul lépett ki kapujából, így Olasz 13 méteres fejese a bal alsó sarokba hullott. 3-3

48. perc: Szabadrúgást végezhettünk el a kaputól 25 méterre, de Fótyik lövése a 16-oson belül mozgó Heilt találta el.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

Hamarosan kezdődik a második félidő, úgy tűnik csere egyik csapatban sem lesz.

Véget ért az eléggé kaotikus első félidő, melynek végén a Soroksár 3-2-re vezet...

43. perc: Albert Ádám cselezgetett a 16-oson belül, majd éles helyzetből kapura lőtt, de Somodi szögletre tolta a labdát.

42. perc: Belényesi felszabadítása nem sikerült, a labda Oroszhoz pattant, aki 15 méterről a bal sarok mellé lőtt.

40. perc: Tóth László rúgta meg Kundrákot, sárga.

35. perc: Koleszár mester gyorsan változtat, Gábor helyett Mikló érkezik.

34. perc: Ez hihetetlen, de vezet a Soroksár...Egy bal oldali beadást követően Somodi nem tudta megfogni a labdát, amely Orosz elé került, aki két-három cselt követően 10 méterről a bal sarokba bombázott. 3-2

27. perc: Gábor tartott rá Kundrák lábára, sárga.

25. perc: Egyenlített a Soroksár, egy jobb oldali támadás végén Gárdos középre passzolt labája után Kundrák lőtt 5 méterről a kapuba. 2-2

23. perc: Egy hazai szabadrúgás után Albert csúsztatta meg középen a labdát, de Somodi óriási bravúrral védeni tudott.

21. perc: Kovács Olivér és Lakatos István kakaskodott egymással, mindketten sárga lapot kaptak.

20. perc: Szépít a Soroksár, Heil Valter ívelt haza miközben Somodi kint állt a kapuból, így a labda a kapuba hullott. 1-2

18. perc: Egy jobb oldali hazai támadás végén a védőkről felpörgő labda a felső lécen csattant, majd a kipattanót Orosz bombázta ki a pályáról.

16. perc: GÓÓÓL!! Kovács Olivér ugratta ki jó ütemben Tóth Lászlót, aki a kilépő kapus felett 4 méterről a kapuba emelte a labdát. 0-2

12. perc: Takács ezúttal a jobb oldalról ívelt be egy szabadrúgást, a labda a jobb felső sarok felett hagyta el a játékteret.

6. perc: Orosz Márk került lövőhelyzetbe a 16-oson belül, de lövésébe Belényesi belelépett, így a labda szögletre pattant.

5. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓL!! Egy szabadrúgásból Takács ívelt a kapu elé, ahol az érkező Olasz 6 méterről a kapuba fejelt. 0-1

3. perc: Olasz passzolt Takácshoz, aki remekül vette észre a bal szélen kiugró Tóthot, de átívelt labdáját a védők kifejelték.

1. perc: Elkezdtük a találkozót, ezúttal egy érdekes színösszeállításban - fekete nadrág, fehér mez - játszunk. A Soroksár szettje sárga-fehér.

Hiába listavezető a hazai csapat, eddig még a 100-at sem éri el a lelátón helyet foglalók száma.

A találkozó játékvezetője Ducsai József lesz, segítői Lémon Oszkár és Aradi József.

Cserepadon ülnek a mai napon:
Soroksár:
Szpirulisz, Frőhlich, Lipcsei K., Lőrinczy, Steer, Pál A., Derekas

KBSC:
Fila, Lukács R., Krausz, Oltean, Mikló, Szabó L., Toma

Köszöntjük olvasóinkat Soroksárról, ahol csapatunk az NB II 7. fordulójában a listavezető ellenfele lesz. Kövessék a találkozót szöveges tudósításunk segítségével, Hajrá Barcika!