KBSC-ZTE

Csákány Csaba

KBSC archívum 2022.12.31-ig

90+2 PERC: Második sárgáját követően Heil Valter kényszerül kiállni.

90.PERC: A mérkőzés végén 3 perc hosszabbítás következik.

88. PERC: A Zalaegerszeg is kihasználja utolsó cserelehtőségét 92-es számmal Balázs Zsolt érkezik 31-es Barczi Dávid helyére.

84.PERC: Mezőnyben folyik a játék , igazán veszélyes helyzetek egyik oldalon sincsenek.

75.PERC: Gergényi kíséri ki a labdát, Somodi kirúgása következik.

73.PERC: Gálhidi György kihasználja utolsó cserelehetőségét 10-es számú Kanalos Tony-Markos helyére 14-es számmal Kiss Bence érkezik

67. PERC: Tóth indítja Takácsot, aki mellé rúgja a labát, az eredmény marad 1:1

66. PERC: Szögletet követően egyenlít a ZTE gólszerő: Novák Csanád.

60. PERC: Újabb sárga, ezúttal Heil Valter kapja.

58. PERC: Gálhidi György is változtat a csapaton, Takács Péter érkezik Krausz Raul helyére, valamint Lukács Raymondot váltja Belényesi Csaba

59 PERC: A 17-es számmal játszó Oltean Sergiu Adrián kap sárga lapos figyelmeztetést.

46. PERC: A szünetben kettőt cserélt a vendégcsapat a 18-as számú Horváth Krisztofer helyére 8-as számmal Mdarász Márk érkezett, illetve a 10-es azámú Babati Benjámint Novák Csaba váltja 9-es számmal.

45. +1 PERC: 10 játékossal folytatja a ZTE  a mérkőzést, ugyanis négyes számú játékosuk Lesjan Zoran piros lappal hagyja el a pályát.

45.PERC: Az első játékrész végén 1 perc hosszabbítás következik.

41.PERC: Zalaegerszegi bedobást követően Krausz indításából Mikló lő mellé.

37. PERC: Zalaegerszegi szabadrúgást Babati Benjámin végzi el, középre adja, Somodi véd!

32.PERC: TÓTH LÁSZLÓ GÓLJÁNAK KÖSZÖNHETŐEN VEZET A KBSC CSAPATA!!!!!

29. PERC: Krausz Rault kell ápolni.

27.PERC: Ugyan kapuba talált a ZTE csapata, azonban les miatt állás marad 0:0.

25. PERC: Tóth szabadrúgását egyből kapura ívelte, felé.

20.PERC: ZSzabadrúgás a vendégcsapat résésére, melyet rögtön kapura rúgtak. Mellé.

17. PERC:  A zalaegerszegi támadásokat szépen hárítja a hazai csapat.

7. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a vendégcsapat 7-es számú játékosa Kónya Kornél kapta.

4.PERC: . Kazincbarcikai szabadrúgást melyet a Kanalos lőtt egyből kapura kb. 23 méterről. Felé.

1.PERC: Elkezdődött a mérkőzés a vendégcsapat fehér-kék színben játszik, a KBSC természetesen kék-sárgában lépett pályára.