KBSC - VASAS - NB2 15.forduló

Csákány Csaba

90+5 PERC: Revansot vett e KBSC  a szerdai vereségért, ezúttal a hazai csapat hagyja el győztesen a pályát!!!!!! KBSC -VASAS 2:1!!!!!!

90+2 PERC: A vendégcsapat 17-es számú játékosa Hinora Kristóf is kap egy sárgát.

90+1 PERC:  Heil Valter kap sárga lapos figyelmeztetést.

90. PERC: A mérkőzés végén 5 percet hosszabbít a játékveztő.

83. PERC: Gálhidi György kihasználja utolsó cserelehetőségét Szabó Lukas érkezik Toma György helyére.

78. PERC: A Vasas csapatából 18-as számú Hajdú Ádám kap sárga lapot.

77. PERC: Cserél a KBSC csapata, a második gólszerzője, Lukács Raymond hagyja el a pályát, helyére Kovács Olivér érkezik.

76. PERC: Balati lő. Mellé.

71. PERC: A Vasas kihasználja utolsó cserelehetőségét Birtalan Botondot Király Botond váltja.

67. PERC: Újabb sárga lapok, ezúttal a vendégek kapusa Bese Balázs és és hazai oldalról Lukács Raymond kapják.

66. PERC: A vendégcsapat 4-es számú játékosa Szilágyi Zoltán kapott sárga lapos figyelmeztetést.

63. PERC: Cserél a Kazincbarcika csapata Kanalos Tony-Markos helyére Gábor Lukács József érkezik!

60. PERC: Tóth László beadásából Krausz fejelt kapura.

56. PERC: 22-es számmal Toma György sárga lapos figyelmeztetésben részesül.

54. PERC: A vendégcsapat 8-as számú játékosa sárga lapos figyelmeztetésben részesül.

52. PERC: Ismét vezetést szerez a Kazincbarcika! Gólszerzőőő LUKÁCS RAYMOND!!!

46.PERC: Egyik csapat sem cserélt a félidőben, így a Vasas és a KBSC is változatlan összeállításban kezdi a második játékrészt.

45.PERC: Az első játékrész végén 1 percet hosszabbít a játékvezető.

41.PERC: A hazai csapat gólszerzője Kanalos Tony-Markos is sárga lapot kap.

40.PERC: Lukács lő kapura a labda Bese Balázs kezében landol.

38. PERC: A vendégcsapat 5-ös számú játékosa Kelemen Dávid rátja le Lukács Raymondot, a Vasas játékosa sárga lapos figyelemeztetésben részesül.

34.PERC: A KBSC 17-es számú játékosa Oltean Sergiu Adrián sárgalpos figyelmeztetésben részesül.

31.PERC:  Kettős cserét hajt végre a Vasas csapata 22-es Szokol Zsolt helyére 33-assal Bajti Ádám érkezett,  illetve 3-as számú Talabér Attilát 32-es számmal vátja Szatmári Lóránd.

22. PERC: Bévárdi Zsombor egyéni akciójából egyenlít a vendégcsapat. KBSC -Vasas 1:1!

20. PERC: A büntetőt Lukács Raymond végezte el azonban gólt nem talált a lövése, hiszen Bese Balázs kezéről a kapufára pattant a labda.

19. perc: Tomát buktatják a tizenhatoson belül, egyértelmű a 11-es.

16. PERC: Lukács helyzekedett szépen a vedégek kapuja előtt azonban gól nem született a helyzetből.

13. PERC: Kanalos Tony-Markos kapura tartó lövését nagy bravúrral védi a vendégek hálóőre!

3. PERC: A mérkőzés 3. percében grögtö megszerzia vezetést a KBSC csapata , gólszerző 10-es számmal KANALOS TONY-MARKOS!!!!!!