KBSC - CEGLÉDI VSE

Csákány Csaba

VÉGE! KBSC- CEGLÉDI VSE 3:0

90. PERC: A mérkőzés végén 2 perc hosszabbítás következik.

88. PERC: Mezőnyben folyik a játék, egyik kapu sincs veszélyben.

83. PERC: A KBSC csapatából  7-es számú Tóth László kap sárga lapos figyelmeztetést.

82. PERC: A Cegléd is kihasználja utolsó cserelehetőségét 21-es Rétyi Tamás vátja 17-es számban játszó Rétyi Tamást.

73. PERC: A KBSC kihasználja utolsó cserelehetőségét 21-es számú Szabó Lukast, 11-essel  Ádám Ferenc József váltja.

70. PERC: Újabb csere, ezúttal a Ceglédnél, 27-es számmal Pallagi Gábor vátja 8-as Sigér Ákost.

69. PERC: Cserél a KBSC 8-as számmal Takács Péter váltja 22-esben játszó Toma Györgyöt.

68. PERC: KBSC - CEGLÉDI VSE 3:0, GÓLSZERZŐ A MÉRKŐZÉSEN IMMÁR DUPLÁZÓ LUKÁCS RAYMOND!

59. PERC: Cserél a Cegléd csapata 20-as számmal Szilágyi Péter érkezik 13-as számú Wild Tamás helyére.

58. PERC: Fejes János kapura tartó szabadrúgását Somodi hárítja.

56. PERC: A Cegléd 4-es számú játékosa Fejes János kap sárga lapos figyelmeztetést.

55. PERC: Fótyik Dominik fejelt kapura, a vendégek kapusa hatlmasat védett.

47. PERC: A KBSC csapatából Toma György kap sárga lapot.

46. PERC: A szünetben cserélt a Kazincbarcika 7-es számmal játszó Tóth László, 17-es Oltean Sergiu Adriánt váltja

45+1. PERC: Az első játékrész végén 1 perc hosszabbítás következik.

45. PERC: A Cegléd 8-as számú játékosa, Sigér Ákos kap sárga lapos figyelmeztetést.

40. PERC: 2:0-RA VEZET A KAZINCBARCIKA, GÓLSZERŐ: LUKÁCS RAYMOND!

37. PERC: Olasz Dénes lőtte távolról kapura a labdát, ami Somodi kezében landolt.

30. PERC: A játékvezető Lukács Raymondot sárga lapos figyelmeztetésben részesíti.

28. PERC: A Cegléd csapatából a 7-es számmal játszó Ágoston Donát kap sárga lapot.

27. PERC: Újabb sárga lap, ezúttal Oltean Sergiu-Adtián kapja, eközben a Cegléd 29-es számmal játszó játékosát, Lukács Richárdot ápolják.

19. PERC: A játékvezető a Cegléd 14-es számú játékosát Preklet Csabát sárga lapos figyelmeztetésben részesíti.

9. PERC: 1:0-RA VEZET A KBSC GÓLSZERZŐ 21-ES SZÁMMAL SZABÓ LUKAS!

8. PERC: Földi Botond lőtt kapura, az erőtlen lövést Somodi Bence könynedén hárította.

1. PERC: A KBSC kék-sárga, a Cegléd fehlr-fekete összeállításban lép ma pályára. A mai ellenfél kezőcsapatában a nemrég Kazincbarcikáról Ceglédre igazolt Olasz Dénes.