ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: FC AJKA - KAZINCBARCIKA

VÉGE: FC AJKA - KAZINCBARCIKA

90+ 4. PERC : A mérkőzés még mindig a Kazincbarcika térfelén folyik, azonban a hazaiaknak nincs sok lehetőségük a szépítésre.

90. PERC: A mérkőzés végén öt percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Hatalmas kapufát rúg az Ajka.

81. PERC: Gálhidi György is kihasználja utolsó cserelehetőségét, 10-es Kanalos Tony-Markos helyére 7-es számmal Oldal Tibor érkezik.

80. PERC: Újabb sárga lap a mérkőzésen, ezúttal Kanalos Tony kapja.

77. PERC: 19-es Mikló Rolandot 24-es számmal Farkas András váltotta a pályán.

74. PERC: Nagy Mihály célozta meg a hosszút de a lövés a Kazincbarcika kapuja előtt suhant el.

71. PERC: Sergiu Olteant kell ápolni a tizenhatosunk előtt.

70. PERC: Horváth Lászlónak bőven akad dolga a második játékrészben, hisznen a játék javarészt a i térfelünkön és kapunk előtt zajlik.

67. PERC: Az Ajka kihasználja utolsó cserelehetőségét, 21-es Pákai Gergő helyére  14-es Nagy Erik érkezik .

64. PERC: Fótyik Dominik hárít a kapunk elől, majd Horváth László fogja az ajkaiak lövését.

58. PERC: Gálhidi György is változtat a csapaton, 9-es Berki István helyére 10-es számmal Kanalos Tony-Markos érkezik.

53. PERC: A játékvezető Lukács Raymondot piros lappal kiállítja, emberhátrányban folytatjuk a mérkőzést.

51. PERC: A második játékrész első szögletét az Ajka végezheti el.

49. PERC: Lukács Raymondot kell ápolni.

48. PERC: A tizenhatosunk elől Nagy Mihály végezhet el szabadrúgást, a lövést kapura csavarja, mellé.

47. PERC: A Kazincbarcika csapatából 23-as számmal Virág Ákos kap kezezés miatt sárga lapot.

46. PERC: A félidőben két ponton változtatott Kis Károly. Az FC Ajka vezetőedzője 6-os Oláh László helyére 9-es számmal Horváth Pétert, valamint 31-es Stoianovici Dávid helyett 22-es Nagy Barnabást küldte pályára.

45. PERC: Az első játékrész végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: Az utóbbi percekben egyértelműen uraljuk a játékot és többször is veszélyeztettük ellenfelünk kapuját.

40. PERC: 21-es számmal Pákai Gergő kapott sárga lapot.

38. PERC: A mérkőzés első sárga lapját 5-ös számú Kenderes Zoltán kapja az FC Ajka csapatából.

33. PERC: Horváth László bravúrral védi Stoiacovici lövését!

30. PERC: A Kazincbarcika második gólját követően az Ajka próbálna szépíteni, de a védekezésünkre eddig nem lehet panasz.

28. PERC: Nagy István második szöglete a kapu irányába csavarodott, Mikló Roland hárított.

23. PERC: A mérkőzés 23. percében ivószünetet rendel el a játékvezető.

19. PERC: Berki István indítása hosszúnak bizonyul Lukács Raymond felé.

16. PERC: Újabb gól a Kazincbarcika neve mellett, ezúttal Virág Ákos talál be Deczi Máté kapujába! FC AJKA - KAZINCBARCIKA 0:2

14. PERC: Ajkai beadás, amire nincs érkező a hazaiak részéről, Fótyik Dominik fejeli ki kapunk elől a labdát.

9. PERC: Berki István fejel kapura és szerzi meg első gólját a Kazincbarcika színeiben. FC AJKA - KAZINCBARCIKA 0-1

6. PERC: Stoiacovici lő távolról Horváth László kapujára, mellé.

5. PERC: A mérkőzés első szögletét Berki István végzi el, szépen csavarodik a labda a kapu irányába, azonban a Krausz Raul felé történő indítás rövidnek bizonyult.

1. PERC: Elhangzott a kezdősípszó, a mérkőzés játékvezetője Török Márió, asszisztensei Horváth Zoltán és Hofbauer Roland, tartalékjátékvezető: Zám Zsolt. A hazai csapat fehérben, a Kazincbarcika pedig kék-sárgában lépett pályára.

A Merkantil Bank Liga 19/20-as szezonjának harmadik fordulójában az Ajkai Városi Sportcentrumban lépünk pályára, ahol az újonc FC Ajka csapata lesz az ellenfelünk.