ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: MTK BUDAPEST-KAZINCBARCIKA

MTK BUDAPEST - KAZINCBARCIKA 1:0

90. PERC: A mérkőzés végén 3 percet hosszabbít a játékvezető.

87. PERC: Oldal Tibor kapu felé tartó szabadrúgását Somodi Bence húzza le.

83. PERC: Az MTK is kihazsnálja utolsó cserelehetőségét 7-es Schön Szabolcs helyére 6-os Szatmári István érkezik.

82. PERC:  Újabb sárga lapos figyelmeztetés, ezúttal Lakatos Miklós kapja.

76. PERC: Eseménytelenül telnek a mérkőzés elmúlt percei, a kapuk nem forognak veszélyben.

69. PERC: Gálhidi György kihasználja utolsó cserelehetőségét 9-es Berki Istvánt 7-es számmal Oldal Tibor váltja.

66. PERC. Cserél az MTK 9-es Bognár István helyett 8-as Mezei Szabolcs  folytatja a játékot.

65. PERC: Schön Szabolcs távoli lövését Horváth László fogja.

63. PERC: Toma György lövi távolról kapura, mellé.

55. PERC: A Kazincbarcika szögletét Berki István végzi el, a hazaiak fejelik ki a labdát a kapu elől.

53. PERC: Bognár István végzi el a hazaiak szögletét.

51. PERC: Schön Szabolcs oldalról érkező lövését védi Horváth László.

49. PERC: Újabb csere a Kazincbarcikánál 5-ös Lukács Raymond hagyja el a pályát és 24-es számmal Farkas András érkezik.

45. PERC: A félidőben mindkét csapat változtat, a Kazincbarcika csapatában 8-as számmal Lakatos Miklós váltja 21-es Géringer Tamást, az MTK együttesében 17-es Simon András érkezik 14-es Kata Mihály helyére.

45. PERC: Az első játékrész végén 1 percet hosszabbít a játékvezető.

42. PERC: Virág Ákos lövése az oldalháló mellett suhan el.

42. PERC: Mikló Roland lövését Somodi fogja.

41. PERC: Lencse László lő mellé, az elmúlt  percekben egyértelműen az MTK uralja  a játékot.

39. PERC: Katona Máté lövését Horváth László fogja.

36. PERC: Bognár István ezennel büntetőből  megszerzi hatodik gólját az idei bajnokságban. MTK BUDAPEST - KAZINCBARCIKA 1:0

35. PERC: Bognár szöglete elvégzése előtt a Kazincbarcika minden játékosa a kapu előtt tömörült, a játékvezető Fótyik Dominiknak mutatta fel a piros lapot, emberhátrányban folytatjuk a mérkőzést.

34. PERC: Óriási MTK helyzet maradt ki, Schön Szabolcs cselezte ki védelmünket és üres kapura rúghatta volna a labdát.

32. PERC: Lencse László adja be oldalról a labdát, Krausz Raul ment, újabb MTK szöglet következik.

29. PERC:Géringert szerelik a hazaiak, kontrából indulhat az MTK, deOltean Sergiu megállítja az akciót, szabálytalanul, ezzel újabb sárga lapot kap csapatunk.

26. PERC: A Kazincbarcika első szögletét Berki István végzi el, Somodi öklözi ki a labdát.

25. PERC: Lukács vezeti kapura a labdát, a hazai védők szerelik az akciót.

24. PERC: A tizenhatosunk elől végezhet el szabadrúgást az MTK , a kapura tartó lövés a sorfalunkba ütközött.

23. PERC: Az Kazincbarcika csapatából 19-es számmal játszó Mikló Roland kap sárga lapos figyelmeztetést.

22. PERC: Krausz Raul ütközés után szerzett sérülése nem komoly, tudja folytatni a játékot.

19. PERC: Áll a játék, Krausz Rault kell ápolni a pályán.

18. PERC: A Kazincbarcikának ítélt szabadrúgást Berki végzi el, Oltean csúsztatja meg fejjel a kapu előtt, eredménytelenül.

15. PERC: Hiába szerez gólt az MTK az eredmény továbbra is 0:0, hiszen a játékvezEtő lest ítélt.

13. PERC: Toma György szélról a kapu elé a labdát, a hazaik blokkolták a lövést.

12. PERC: Újabb MTK szöglet, ezúttal Bognár István végezte el.

10. PERC: Schön Szabolcs veszít labdát a tizenhatosunkon belül.

9. PERC: Katona Máté lő kapura, mellé.

8. PERC: A mérkőzés első szögletét az MTK végzi el.

7. PERC: Lencse László lő kapura, Oltean Sergiu ment Horváth László kapuja előtt .

5. PERC: Az MTK csapatából Lencse Láaszló szerez labdát a középpályán, a tizenhatosunkon belül Vass Patriknak adná tovább azonban Horváth László hamarabb érkezik.

2. PERC: Géringer vezeti a hazaiak kapuja felé a labdát, Virágnak adja tovább, Berkit szerelik a tizenhatos előtt.

1. PERC: Elhangzott a kezdősípszó. A mérkőzést Ziekelbach Péter vezeti, asszisztensei Georgiou Theodoros és Kis Zoltán, a tartalékjátékvezető Móri Tamás. Az MTK fehérben, a Kazincbarcika kék-sárgában lépett pályára.