ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAZINCBARCIKA - VÁC FC

92. PERC: BERKI ISTVÁN GÓLJÁVAL VEZET A KAZINCBARCIKA! KAZINCBARCIKA - VÁC FC 2:1

91. PERC: A hosszabbításban kihasználja utolsó cserelehetősét a Vác 4-es Kasza Balázs érkezik 17-es Lefler Benjámin helyére.

90. PERC: A mérkőzés végén 3 percet hosszabbít a játékvezető.

86. PERC: A gól követően kapusunk, Horváth László kap sárga lapot.

85. PERC: Szöglet után egyenlíta Vác, Hajnal Balázs a gólszerző. KAZINCBARCIKA - VÁC 1:1

80. PERC: Váci szöglet után Horváth öklözi ki a labdát.

73. PERC: Cserél a Vác csapata, 6-os Katona Mátyás jön 7-es Szalánszki Gergő helyére.

70. PERC: Toma György kap sárga lapot, számszerint a negyediket az idei bajnokságban.

69. PERC: Berki szögletét Oldal fejeli kapuba. KAZINCBARCIKA - VÁC FC 1:0

68. PERC: A harmadik kazincbarcikai szögletet is Berki István végzi el.

65. PERC: Virág Ákos nem tudja folytatni a játékot, helyére 21-essel Iszák Dominik érkezik, valamint 8-as Lakatos Miklóst 21-essel Géringer Tamás váltja.

64. PERC: Lefler löfi felé, jöhet a csere.

57. PERC: Virág Ákos kerül földre, ápolni kell a játékost.

49. PERC: Magos kerül helyzetbe egy aladott labda után, Mikló hárít.

46. PERC: A félidőben mindkét csapat változtatott. A Kazincbarcikánál 5-ös Lukács Raymond helyére 26-ossal Fekete Ádám érkezett, a  Vác csapatából 10-es Magos Mátyás váltotta 11-es Bartos Juliánt.

45. PERC: Az első félidő végén nincs hosszabbítás.

39. PERC: Oldal Tibort kell ápoli a pályán.

38. PERC: A váciak második szögletét Zámbó végzi el, a laposan beadott lövés után ismételnek a vendégek.

35. PERC: A második kazincbarcikai szögletet Berki végzi el, a váciak fejelik ki.

34. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem alakult ki az elmúlt percekben.

24. PERC: Váci szabadrúgás, amit Zámbó végez el, a laposan beadott labdából helyzet nem lett.

21. PERC: Újabb Lukács fejes, ez sem talál a hálóba.

20. PERC: Lukács kerül helyzetbe, kapu mellé fejeli a labdát.

18. PERC: Virág adja szélről középre Berki jól érkezett, de a vendégek fejelték ki a labdát.

14. PERC: Szabadrúgás a Kazincbarcikának, Berki adja középre, a váciak mentenek a kapu előtt.

10. PERC: Oldal adja be szélről, nincs kazincbarcikai érkező a kapu előtt.

6. PERC: Berki indul a középpályáról a kapura vezetett labdát felé rúgja.

5. PERC: A mérkőzés első szögletét a Vác csapatából Zámbó Dániel végzi el.

5. PERC: Juhász eladott labdáját Toma passzolja tovább Lukács felé, csapatunk 5-ös számú játékosa a kapu előtt veszít labdát és esik el.

1. PERC: Virág középreadása után  Lukács lő felé.

1. PERC: Elkezdődött a mérkőzés.A Kazincbarcika sárga-kékben, a Vác Fc csapata pedig fehérben lépett pályára. A mai találkozó játékvezetője Káprály Mihály, asszisztensei Kovács Gábor és Szilágyi Norbert, a tartalékjátékvezető Oláh Gábor.