ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: BUDAFOKI MTE - KAZINCBARCIKA

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

BUDAFOKI MTE - KAZINCBARCIKA 2:2

2. FÉLIDŐ

90. PERC: A mérkőzés végén 2 perc lesz a hosszabbítás.

89. PERC: Újabb Berki István által elvégzett szabadrúgás után fejelne Oldal Tibor, a labda azonban kifelé pattant.

85. PERC: Létszámfölényben folytatjuk a játékot, hiszen a Budafok  25-ös számú játékosa, Szabó Máté második sárga lapja után a kiállítás sorsára jutott.

84. PERC: Hatalmas bravúrt mutat be Horváth László, a hazaiak nem tudják góljaik számát

83. PERC: Második cserelehetőségével él Csizmadia Csaba, 9-es Ihrig-Farkas Sebestyén helyére 7-es Vankó Imre érkezik.

80. PERC: A mai mérkőzés részünkről hatodik sárga lapját Heil Valter kapja.

79. PERC: Gálhidi György kihasználja utolsó cserelehetőségét, 23-as Virág Ákos helyett 14-es számmal Iszák Dominik érkezik.

76. PERC: Áll a játék, Virág Ákost és Kirják Henriket kell ápolni.

73. PERC: Cserél a Budafok, 24-es Soltész Istvánt 11-es Micsinai Miklós váltja.

68. PERC: Berki szabadrúgásából Oldal Tibor egyenlít. BUDAFOKI MTE - KAZINCBARCIKA 2:2 :)

63. PERC: A Kazincbarcika szögletét Berki István végzi el.

59. PERC: A mérkőzésen Krausz Raul is kap egy sárga lapot.

56. PERC: Büntetőt ítél a játékvezető, amit Fótyik Dominik értékesít. BUDAFOKI MTE - KAZINCBARCIKA 2:1

55. PERC: A hazaik csapatából Szabó Máté kap sárgalapot.

54. PERC: Toma György kapja meg idei ötödik sárga lapját.

52. PERC: Újabb sárgát kap a Kazincbarcika csapata, ezúttal Berki Istvánnak mutatja fel a lapot a játékvezető.

46. PERC: A félidőben cserélt a Kazincbarcika 19-es Mikló Roland helyett 5-ös számmal Lukács Raymond folytatja a játékot.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első félidő végén 1 percet hosszabbít a játékvezető.

40. PERC: Gálhidi György változtat a csapaton,17-es Sergiu Oltean helyére 4-essel Farkas András érkezik.

39. PERC: Oltean Sergiu kap sárga lapot.

38. PERC: Berki szabadrúgása után a Budafok kontrázhat.

38. PERC: Kovács Dávidot indítják a középpáyláról, szerencsére Fótyik Dominik hamarabb ér a kapunk elé, mint a hazaiak játékosa.

34. PERC: Opavszky Balázs lövése suhant el a kapunk mellett.

31. PERC: Lakatos Miklós kap sárga lapot.

29. PERC: Heil Valter bedobádát Toma György kapából a kapu irányába lövi, ami végül Kovács Zoltán kezében landol.

23. PERC: Heil Valter adja be a tizenhatos oldaláról a labdát, érkező nem volt.

21. PERC: Oláh Bálint fejel a kapunk felé.

19. PERC: Berki szögletét Fótyik csúsztatja meg, mellé.

18. PERC:  A kapunk előtti nagy kavarodás után hiába védett Horváth László egy oldalról érkező lövést, a hazaiak hamarabb oda értek a kipattanó labdára, amit Szabó Máté értékesíteni is tudott. BUDAFOKI MTE - KAZINCBARCIKA 2:0

17. PERC: Kirják Henrik adja be a labdát a tizenhatosunkon belülre, amit Fótyik fejel ki, a budafoki szögletet Oltean fejeli ki.

13. PERC: Budafoki szabadrúgás után Fótyik ment a kapunk előtt.

8. PERC: Újabb labdát kap Kovács Dávid, azonban a kapu felé tartó lövést nem kell védenie Horváth Lászlónak.

6. PERC: A mérkőzés hatodik percében a hazaiak csapatkapitánya szerzi meg a vezetést, Kovács Dávid ezzel a találattal ötödik gólját rúgja a bajnokságban. Budafoki MTE - KAZINCBARCIKA 1:0 :(

4. PERC: A mérkőzés első szögletét Berki István végzi el, Fótyik fejel bele a kapu elé érkező labdába, a hazaiak kapusának kell védenie.

3. PERCE: Berki szerez labdát a középpályán, a Virág Ákosnak hosszú az indítás.

2. PERC: Oldal csúsztat a hazaiak tizenhatosa előtt, Oltean nem ér oda a kapu elé érkező labdához.

1. PERC: Ebben a percben elkezdődött idei tizedik bajnoki mérkőzésünk a Budafoki MTE Sporttelepén. A mérkőzést Nazsa Tamás vezeti, asszisztensei Csatári Tibor és Belicza Bence Péter, a tartalékjátékvezető pedig Nagy Norbert. A hazai együttes piros-feketében, a Kazincbarcika kék-sárgában lépett pályára.