ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KAZINCBARCIKA - VASAS FC

VÉGEREDMÉNY: KAZINCBARCIKA - VASAS FC 0:2

90. PERC: A mérkőzés végén két perc hosszabbítás következik.

90. PERC:  Farkas középre tartó beadását Gábor Lukács József véti el, ezt követően Mikó próbálkozhat kapuralövéssel, Jova véd.

86. PERC: A Vasas második gólját a csereként beállt Vernes Richárd szerzi meg. KAZINCBARCIKA - VASAS 0:2

84. PERC: Dzurják József is harmadik cserelehetőségével él, 17-es Korbély Kristóf helyére 23-as Gábor Lukács József érkezik.

83. PERC: A Vasas utolsó cseréjeként 3-as Kalmár Olivér lép pályára 33-as Balajti Ádám helyett.

82. PERC: Egy Heil Valter ellen elkövetett szabálytalanságot követően 9-es Feczesin Róbert kap sárga lapot.

81. PERC: A Kazincbarcika csapatából 20-as Mitruscsák kap sárga lapot.

77. PERC: Vernes szabadrúgását könnyedén fejelik ki a hazai védők, bedobás következik.

71. PERC: Cserél a Vasas 17-es Hinora Kristófot 25-ös Viczián Ádám folytatja.

70. PERC: Mikló kap labdát a tizenhatoson belül, kontrából indulhat a Vasas.

68. PERC: Áll a játék, a Vasas csapatából Hinora Kristófot kell ápolni.

65. PERC: Szöglet után Verneshez került a labda, aki azt az érkező Lakatosnak passzolta , a lövés az oldalhálót találta el.

65. PERC: Dzurják József is változtat a csapaton 21-es Géringer Tamás helyett 9-essel Fekete Ádám folytatja.

64. PERC: Hidi teszi középre a labdát, Balajti lövését ismét hárítja kapusunk.

63. PERC: Első cserelehetőségével él a Vasas a mai mérkőzésen, 77-es Vernes Richárd 16-os Szedlár Zoltánt váltja.

60. PERC: A Kazincbarcika csapatából 17-es számmal  játszó Korbély Kristófot figyelmezeti sárga lappal a játékvezető.

59. PERC: Blajati újabb lövését Fila védi bravúrral.

58. PERC: Korbély Kristófót szerelik a tizenhatoson belül, bünető helyett kirúgás követketkezik.

51. PERC: Balajti rövid oldalról érkező lövését Fila könnyedén védi.

49. PERC: Balajti kerül helyzetbe, Fila véd lábbal.

46. PERC: A félidőben egyik vezetőedző sem változtatott  a csapaton.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc lesz a hosszabbítás.

44. PERC: Újabb lehetőség az enyenlítésre, Oltean passzára Korbély érkezett, a játékos rosszul találta el az érkező labdát.

43. PERC: Fótyik lövi el távolról, nem volt rossz a kísérlet, de marad a 0:1.

39. PERC: Szatmári beadása után Balajti lövi el kapásból a labdát, a rosszul eltalált lövés nem veszélyezteti Fila kapuját.

36. PERC: A Kazincbarcika csapatából 16-os Oltean Sergiu Adrián kap sárga lapot.

34. PERC: Korbély jobb szélről érkező beadása mindenkinek hosszú volt.

31. PERC: A múlt hét után újra kényszerű cserét kell végrehajtanunk, az imént megsérült Berki nem tudja folytatni a játékot, helyére 19-es Mikló Roland érkezik.

28. PERC: Tóth eladott labdájából mi indulhatnánk, azonban a labdát vezető Berki megsérül.

26. PERC: Fótyik kerül helyzetbe, egyenlítő találat azonban Jova védésének köszönhetően nincs.

25. PERC: A laposan bejövő labdát a vendégek rúgták ki, jöhet az ismétlés, amit szintén Berki végez el.

24. PERC: Mitruscsák harcolja ki a Kazincbarcika harmadik szögletét.

22. PERC: Feczesin teszi középre a labdát, ami Szedlár Zoltán feje felett szállt el a kapu előtt.

20. PERC: Egy Oltean ellen elkövetett szabálytalansg után a mérkőzés első sárga lapját a Vasas 15-ös számú játékosa Hidi M Sádor kapja.

18. PERC: Berki szögletét Feczesin fejelte ki.

16. PERC: 9-es számú Feczesin Róbert góljával vezet a Vasas. KAZINCBARCIKA  - VASAS FC 0:1

11. PERC: Szatmári bedobását követően a beívelt labdát Fótyik mentette a tizenhatos elől.

8. PERC: Labdát vesztett a KBSC, a kontrából Hinora Kristóf indult meg, aki továbbpasszolta a labdát, a beadást Balajti kapu felé rúgta.

1. PERC: Középkezdés után szögletet harcolt ki a Kazincbarcika, a beadást Jova könnyedén lehúzta.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika sárga-kék-sárgában, a Vasas fehérben lépett pályára. A találkozó játékvezetője Szigetvári Márk, asszisztensei: Máyer Gábor és Kovács Gábor (1980), a tartalékjátékvezető: Szilágyi Sándor.