ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KAZINCBARCIKA

VÉGEREDMÉNY: NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KAZINCBARCIKA 3: 1

90. PERC: A mérkőzés végén két  percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Toma György szögletét a hazai védeők fejelik ki.

87. PERC: Utosló cserelehetőségét is kihasználja a Nyíregyháza 11-es Sinanovic Sinan hagyja el a pályát, helyére 17-essel Starosta Dávid jön

81. PERC: Újabb hazai csere helyett 4-es Ötvös Bence helyett 8-assal Papp Máté folytatja a játékot.

76. PERC: Cserél a Nyíregyháza, 70-es Gyurján Bence helyére 97-essel Györgyi Arthur érkezik.

75. PERC: Szépen indul meg előre a Nyíregyháza Hornyák Marcell adja hátra a labdát Gyurján Bencének, aki egy távoli lövéssel próbálkozik, felé.

73. PERC: Krausz Raul szerez labdát középen, amit Kovác Alannak továbbít, majd Toma Györgyhöz kerül, aki már nem tudja azt jól beadni.

67. PERC: A Nyíregyháza csapatából 21-es számmal játszó Végső Előd kap sárga lapos figyelmeztetést.

62. PERC: Utolsó cserelehetőségével él Dzurják József, 24-es Farkas Andrást 20-as számmal Leonardo Mitruscsák váltja.

58. PERC: Iszák Dominik a tizenhatoson belül szereli Hornyák Marcellt.

55. PERC: Egy a jobb szélről érkező lövéssel , a Nyíregyháza 4-es számú játékosa Ötvös Bence szerzi meg a hazaiak harmadik gólját. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KAZINCBARCIKA 3:1

46. PERC: A Kazincbarcika vezetőedzője két ponton is változatott a csapaton a félidőben. A második játékrészben 7-es Oldal Tibor és 16-os Korbély Kristóf helyett 19-es Mikló Roland és 11-es Kovác Alan folytatják a játékot.

45. PERC: Az első félidő végén egy perc a hosszabbítás.

42. PERC: Ismét egy barcikai játékosnak mutatja fel a sárga lapot a játékveztő, ezúttal Fótyik Dominik kapja.

39. PERC: Gyurján Bence szbadrúgását Fekete Ádám fejeli ki a kapu elől.

38. PERC: Újabb Hornyák Marcell általi kapuralövést hatástalanít a Kazincbarcika kapusa.

34. PERC: Toma György szögletére Ásványi Balázs érkezik és húzza le a labdát.

32. PERC: Toma György jobb szélről érkező és a tizenhatos felé tartó szabadrúgása bizonyul hosszúnak.

26. PERC: Farkas András szerel szabálytalanul a Kazincbarcika térfelén, a játékvezető a szituációt követően sárga lapos figyelmezetésben részesíti 24-es számú játékosunkat.

25. PERC: Szélről érkező beadást követően, Hornyák Marcell játssza át labdát a tizenhatoson belül két Kazincbarcikai játékoson, majd megszerzi második gólját a mérkőzésen. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KAZINCBARCIKA 2:1

18. PERC: Hornyák Marcell próbálkozik kapuralövéssel, Fila azonban véd, az ezt követő szöglet veszélytelen.

17. PERC: Újabb barcikai szabadrúgás, Toma György ezúttal kapura lőtte a labdát, mellé.

13. PERC: Eladott ladba a hazaiak térfelén, ebből indulhat a Kazincbarcika, Krausz Raul lövése a védőkön pattan meg kifelé, Toma György ismétel ez már a kapusé.

12. PERC: Toma György szögletét a Nyíregyházi védők könnyen hatástalanítják.

11. PERC: Nem kellett sokat várni az egyenlítő találatra, 48-as Hornyák Marcell szerezte meg a hazaiak gólját. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KAZINCBARCIKA 1:1

6. PERC: A Kazincbarcika szabadrúgását Toma György végzi el, Krausz Raul érkezik jól a tizenhatoson belül, aki kapura fejeli a labdát. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KAZINCBARCIKA 0:1

1. PERC: Elkezdődött  a mai mérkőzés, a hazai csapat kékben, a Kazincbarcika tiszta fehérben lépett pályára. A találkzót Dolnegó Bálint vezeti, asszisztensei Ifj. Varga Gábor és Tőkés Róbert, a tartalék játékvezető pedig Nazsa Tamás.