ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: VASAS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGE: VASAS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:1

90+ 4. PERC: Véget ért a Kolorcity Kazincbarcika első idei mérkőzése, melyet a bajnokesélyes Vasas otthonában pontszerzésssel zártunk.

90+4. PERC: Újabb sárga lap villan, 88-as Horváth Lászlónak mutatja fel a játékvezető.

90+3. PERC: A mérkőzés végén Németh Tamás gyűjt be egy sárgát.

90+2. PERC: Feczesin csúsztatja  rosszul a labdát a tizenhatoson belül  Birtalan felé.

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a ráadás.

88. PERC: Feczesin Róbert lövését Horváth védi.

79. PERC: A Kazincbarcika harmadik cseréjére sem kellett sokat várni, 23-as Bereczki Dániel helyett 9-es számmal Korbély Kristóf játszik tovább.

78. PERC: Cserél a Vasas 33-as Balajti Ádám helyett 6-os Birtalan Botond érkezik.

75. PERC: A Kazincbarcika helyzetét Tóth Borisz hagyja ki.

74.  PERC: Fecezsin fejeli vissza a labdát az érkező Balajtinak, a labdát Horváth László fogja.

73. PERC: Pekár próbálkozik távolról, felé.

69. PERC: Balajti szögletét Feczesin próbálja kapuba juttatni , Horváth bravúrral tornázza ki a labdát.

64. PERC: Egyenlit a Vasas, a gólszerző 9-es számmal Feczesin Róbert. VASAS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:1

63. PERC: Második cserelehetőségét használja ki Vitelki Zoltán, 10-es Tóth Lászlót 18-as Tóth Borisz váltja.

61. PERC: Balajti Ádám érkezik jó ütemben a kapunk elé, a lövést azonban elvéti, marad a 0:1.

60. PERC: Cserél a hazai együttes 17-es Hinora Kristóf helyett 20-as Kleisz Márk folytatja a játékot.

57. PERC: A Vasas támadása után Hei Valtert kell ápolni, áll a játék.

56. PERC: Németh Tamás szöglete hosszúnak bizonyult a Vasas kapuja előtt tartózkodó játékosaink számára.

53. PERC: Bereczki próbálkozik egy távoli lövéssel, Jova fogja a labdát.

50. PERC: Silye passzol oldalról a tizenhatosunkon belül tartózkodó Balajti felé, Fótyik fejeli ki a labdát.

48. PERC: A játékvezető csapatunk 22-es számú játékosának Toma Györgynek ad sárga lapot.

46.  PERC: A szünetben Vitelki Zoltán és Bene Ferenc változtatott a csapata összetételén. A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatában 5-ös számmal Németh Tamás váltotta 2-es Zahorán  Balázst és a Vasasnál 77-es Pekár László érkezett 7-es Vernes Richárd helyére.

45+3. PERC: 0:1-es Kolorcity Kazincbarcika SC vezetéssel ér véget a találkozó első félideje.

45+1. PERC: Vernes szögletét követően több lehetősége is adódik a hazaiaknak, kontrából indul a Barcika, komolyabb helyzetet nem tudunk kidolgozni.

45. PERC: Az első játékrész végén három percet hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: A Vasas szögletét követően Zahorán marad földön a kapunk előtt, komolyabb baj nem történt, megy tovább a játék.

41. PERC: Kovác Alan próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, melyet Jova Levente könnyedén fog.

40. PERC: Újabb sárga villan a játékvezető kezében, ezúttal csapatunk 2-es számmal játszó játékosa, Zahorán Balázs kapja.

39. PERC: A Kazincbarcika szögletét Tóth László végzi el, veszélytelenül.

38. PERC: Toma beadása hosszú volt Kovácnak, szöglet következik.

36. PERC: A Vasas szögletét Bereczki fejeli ki a kapunk előtt tömörülő hazaiak sűrűjéből.

29. PERC: A mérkőzés első sárga lapját csapatunk 17-es számú játékosa, Oltean Sergiu Adrián kapja.

28. PERC: Vernes kapura tartó szabadrúgása veszélytelen volt Horváth számára.

24. PERC: A Vasas kis szöglettel próbálkozik, melyet Vernes végez el, a labdát Balajtinak továbbítja, majd a Vasas 33-as számú játékosa visszaadja azt, a befejezés  ismét nem hibátlan.

23. PERC:A Vasas szép összjátékot mutat be a Kazincbarcika térfelén, a támadást Terbe fejezi be, Horváth véd.

18. PERC: Vernes szabadrúgását Feczesin fejeli kapura, a labda Horváth Lászlóé.

15. PERC: Áll a játék, Kovác Alant kell ápolni a pályán.

13. PERC: Bereczki passzol a kapu előtt Kovácnak, aki elvéti ugyan a labdát, de Toma György megmenti a helyzetet és megszerzi a Kolorcity Kazincbarcika vezetőgólját. VASAS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:1

12. PERC: Horváth ment bravúrral, majd az ismétlésnél Fótyik hárítja a kipattanót.

8. PERC: Vernes Balajti felé irányuló indítását Oltean fejeli ki a kapunk elől, majd ezt követően Balajti hibázik a gólvonal előtt pár méterre.

7. PERC: Horváth kirúgását Krausz fejeli Tóth László irányába, csapatunk 10-es számú játékosát viszont szerelik.

4. PERC: Vernes Richárd érkezik későn Terbe Botond beadására, így a labda Horváth Lászlóé.

1. PERC: Elkezdődött a Kolorcity Kazincbarcika SC idei első mérkőzése, melyet az M4 Sporton élőben is követhetnek. A Vasas csapata piros-kékben, a Kazincbarcika pedig sárgában lépett pályára. A találkozót Antal Péter vezeti, asszisztensei Bornemissza Norbert és Kovács Gábor, a tartalék játékvezető pedig Hanyecz Bence.

20:00-kor a Kolorcity Kazincbarcika csapata számára is elindul a 2020/2021-es pontvadászat. Idei első mérkőzésünket az Illovszky Rudolf Stadionban játszuk a Vasas ellen. A két csapat összeállítása a következő: