ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIAK SC 1:0

2. FÉLIDŐ

90+2. PERC: Utolsó cseréjét használja ki Gálhidi György, 4-es Ötvös Bence helyett 21-essel Végső Előd folytatja.

90+1. PERC: Oldal Tibornak mutat fel a játékvezető sárga lapot.

90. PERC: A mérkőzés végén három percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Szerencsénkre a hazaiak 74-es számú játékosa Kaolocsai Zénó hagyott ki egy nagy helyzetet, majd nem sokkal ezután Hamed Yasin lövését kell Horváthank védenie.

85. PERC: Kovác is egy távoli lövéssel próbálkozik, amit Fejér Csongornak kell védenie.

83. PERC: Szabadrúgásból Fótyik lő távolról kapura, felé.

81. PERC: Tóth Borisz Kovácnak lő, aki a kapu elé érkező Oldal felé lövi azt, azonban 7-es számmal játszó játékosunk lemarad a labdáról.

77. PERC: Györgyi Arthur szögletéből érkező labdát ugyan hazai játékos fejeli kapura, viszont veszélytelenül

75. PERC: Gálhidi György is cserél: 48-as Hornyák Marcellt, 97-es számmal Györgyi Arthur váltja.

73. PERC: Utolsó cserelehetőségével él Vitelki Zoltán, 17-es Oltean Sergiu Adrián hagyja el a pályát és az idei bajnokságban először áll be, 20-as számmal Leonardo Mitrucsák Norbert.

69. PERC: Ötvös vezette a labdát a saját térfelükről kapunkra, távoli lövése azonban eredménytelen.

67. PERC: Szögletet követően Oldal Tibor fejelt kapura, sajnos veszélytelenül.

65. PERC: Csere a hazaiaknál, 8-as Papp Mátét 15-ös Papucsek Barna váltja.

63. PERC: A Nyíregyháza Spartacus FC csapatából Hornyák Marcellnek mutatja fel a játékvezető a sárga lapot.

61. PERC: Ismét Ötvös lőhet kapura, lövése védőinken pattan, a szituációt követő bedobás után mi indulhatunk, helyzetet azonban nem tudunk kidolgozni.

60. PERC: Második cserelehetőségével él vezetőedzőnk, 7-es Oldal Tibor 23-as Bereczki Dániel helyett folytatja a játékot.

53. PERC: Bereczki szabadrúgását egy szintén általa elvégezett szöglet követ, amit hátrafelé rúg Majziknak, aki hosszan lövi el a labdát a tizenhatoson belülre, kapusé. A gyors hazai kontrát pedig Ötvös fejezi be rosszul.

49. PERC: Ötvös kapott labdát a tizenhatoson belül, amit miután több játékosunk mellett elvitt kapura is rúghatott volna, ha Fótyik nem előzi meg és vágja ki azt. Szöglettel jön a Nyíregyháza.

48. PERC: Ismét áll a játék, a hazaik kapusát, Fejér Csongort kell ápolni.

46. PERC: A szünetben cserélt Vitelki Zoltán, 5-ös számmal játszó Németh Tamás helyett 18-as Tóth Borisz érkezett a pályára.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első játékrész végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

45. PERC: Szép akciót épített fel a hazai együttes, többeknek lett volna lehetősége kapuralövéssel próbálkozni, amit végül Hornyák kísérel meg, ismét Horváthnak kellet védenie.

40. PERC: Ötvös szabadrúgását magabiztosan fogja Horváth László.

39. PERC: Egy bedobást követően Majzik is földre kerül, azonban Fótyik is szabálytalanul szerel egy nyíregyi játékost, amiért a játékveztő sárga lapos figyelmeztetésben részesíti.

35. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben egyértelműen mi birtokoljuk többet a labdát és rövidebb passzokkal, szervezett játékkal próbálunk eljutni a hazaiak kapuja elé

30. PERC: Majzik-Kovác-Majzik összejáték után Tóth László folytatja a tizenhatoson belül, aki kapu elé kanyarodó labdájára nincs érkező. A szituációt követően Bereczki Dániel végez el szögletet, ezt a nyíregyháziak ezúttal könnyen blokkolják.

24. PERC: Ötvös Bence lövése után Horváth László ugyan jól vetődik és beleér a labdába mégis a kapuba landol a játékszer. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIAK SC 1:0

17. PERC: Áll a játék, Horváth Lászlóhoz érkezett az ápolószemélyzet.

15. PERC: Ismért hazai helyzet, Hornyák lőhetne szélről, ebben Horváth akadályozza meg.

13. PERC: Szép összjáték után Ötvös pórálkozik kapuralövéssel, Hovátnak nem kell védenie, mert a labda védőinken pattan meg kifelé.

12. PERC: Toma beadása a jó ütemben érkező Kovác Alan és Németh Tamás előtt is elszáll.

8. PERC: A középpályán szerzett labdát Toma vezeti szélen az ellenfél térfelén, a tizenhatos sarkáról próbálkozik beadással. Fejér Csongor fogja ezt.

7. PERC: A nérkőzés első szögletét a Nyíregyháza 22-es számú játékosa, Svedyuk Alexander végzi el, Fótyik hárít.

3. PERC: Horváth kirúgása után Németh csúsztat az érkező Kovác Alan felé, a labda viszont a hazai védőké.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, melyet Takács Tamás vezet, asszisztensei: ifj. Varga Gábor és Tőkés Róbert, a tartalékjátévezető szerepét pedig Veizer Roland tölti be. A hazai együttes kékben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig sárgában lépett pályára.

Mai mérkőzésünket a Gálhidi György vezetésével játszó Nyíregyháza Spartacus FC ellen játszuk 19:00-tól. A két csapat összeállítása a következő: