ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: DEAC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY : DEAC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

90+5. PERC: Horváth László kirúgásával ér véget a mérkőzés, három ponttal utazunk haza. #hajrábarcika

90+4. PERC: Takács Péter szabadrúgását követően kellett Horváth László bravúrja.

90+3. PERC: Mikló Roland kap sárga lapos figyelmeztetést.

90. PERC: A mérkőzés végén öt percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Utolsó cserelehetőségét is kihasználja Vitelki Zoltán, 30-as Borbély Bálint a gólszerző Oltean Sergiu Adrián helyére érkezik.

84. PERC: A hazai vezetőedző is változtat 74-es Orosz Marcell helyett 99-es Burai Erik Csaba folytatja.

84. PERC: Második cserelehetőségét használja ki vezetőedzőnk,  10-es Tóth László helyett 23-as Bereczki Dániel érkezik.

81. PERC: Spitzmüller István próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, esélytelenül.

78. PERC: Mikló kap labdát a térfelünkön, egy sprint után a hazai tizenhatos előtt álló Tóth Lászlónak passzol, azonban Belényesi egy becsúszó szereléssel hatástalanítja az akciót.

74. PERC: Újabb hazai csere, 77-es Székely Dávid helyett 16-os Bíró Péter folytatja a játékot.

71. PERC: Mikló Roland  kis szögletére Toma érkezik, a variáció egy hazai bedobásra elég.

68. PERC: Cserél a DEAC, 27-es Damásdi Alex helyett 10-es Rezes László folytatja a játékot.

65. PERC: Első cserelehetőségével él Vitelki Zoltán, 33-as Kelemen Markot 7-es számmal Oldal Tibor váltja.

63. PERC: A DEAC 96-os számmal játszó játékosa, Nagy Krisztián is besárgul.

58. PERC: Rögtön meg is van a második debreceni sárga lap is, ezúttal Damásdi Alex szabálytalankodott.

58. PERC: A DEAC csapata is begyűjti első sárgáját, 77-es Székely Ákos kapja a lapot.

57. PERC: Debreceni szabdrúgást követően a Kazincbarcikáéa labda, támadást azonban nem sikerül felépítenünk.

53. PERC: Újabb sárga lap villan, a figyelmeztetés ezúttal Kelemen Markoé.

47. PERC: Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

46. PERC: A félidőben egyik csapat edzője sem változtatott csapata összetételén.

45. PERC: Az első félidő végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

45. PERC: Tóth László kapott labdát és jó ütemben vezette a kapura, a hazi védők nem tudták megzavarni és a befejezés is szép volt, viszont a laposan lőtt labda a kapufán kifelé pattant.

41. PERC: Majzik Adrián távoli lövése száll el a hazaiak kapuja fellett.

38. PERC: Tóth László szögletét követően a tizenhatoson belül pattog a labda, végül Oltean próbálkozott kapuralövésre ezúttal Acsádi jól érkezett.

35. PERC: A kiahagyott hazai helyzet megbosszulta önmagát.  Egy a DEAC térfelén kb. 22 méterről megítélt szabadrúgást Oltean lőtt egyből Acsádi kapujába. DEAC- KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:1

33. PERC: Danásdi Alex vitte el jó ütemben a labdát több barcikai játékos mellett, így csak Horváthtal találta szembe magát, lövése a kapu mellett szállt el.

27. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben komolyabb helyzet nem alakult ki, leginkább mezőnyben folyik a játék.

19. PERC: A találkozó első szögletét Takács Péter végezte el, nem is volt veszélytelen a szituáció, a lefejelt labda ismét a kapufán csattant.

17. PERC: Majzik bedobását követően Kelemen próbálta jobb híján ollózva a kapuba juttatni a labdát, ami végül a kapus kezében landolt.

16. PERC: Damásdi próbálkozott egy távoli kapuralövéssel, jól is csavarodott a labda de szerencsére csak a kapufát találta el.

11. PERC: Takács Péter szabadrúgását csapatunk védelme hatástalanítja.

10. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Kazincbarcika csapatából Farkas Andrásnak mutatta fel a játékvezető.

8. PERC: Takács Péter adta be a labdát Székely Dávidnak, a hazaiak 77-es számú játékosa erőtlenül lőtt laposan kapunra, Horváth természetesen védett.

6. PERC: A mérkőzés első perceiben egyik csapat előtt sem adódott komolyabb lehetőség.

1. PERC: Elkezdődött a mai találkozó. A hazai csapat fehérben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig kékben lépett pályára. A DEAC-Kolorcity Kazincbarcika SC bajnoki mérkőzés játékvezetője Pillók Ádám, asszisztensei Sinkovicz Dániel és Belicza Bence Péter, a tartalék játékvezető pedig Hrabovszki András. #hajrábarcika

A mai nap délutánján az NB2 egyik újonca, az az a DEAC ellen lépünk pályára a Nagyerdei Stadionban. A két csapat összeállítása a következő: