AJÁNDÉKSORSOLÁS A BUDAÖRS ELLENI MÉRKŐZÉS SZÜNETÉBEN

A Kolorcity Kazincbarcika SC csapata vasárnap (2020. november 01. 17:00) a Merkantil Bank Liga 14. fordulójában a Budaörs csapatát fogadja a Kolorcity Arénában. Mezszponzorunk, a Puma jóvoltából a mérkőzésen szeretnénk megköszönni leghűségesebb szurkolóink bizalmát.
Azok között akik bérlettel rendelkeznek, vagy jegyet váltanak a Budaörs elleni mérkőzésre a félidei szünetben ajándéktárgyakat sorsolunk ki.

A bérletes szurkolóink egy Kolorcity Kazincbarcika SC mezt, a jeggyel kilátogató drukkereink pedig sálat, kulacsot és labdát nyerhetnek.
Kérjük Önöket, hogy a mérkőzés végéig őrizzék meg jegyeiket, hiszen a nyertesek csak ennek birtokában vehetik át ajándékaikat!