ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: WKW ETO FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: WKW ETO FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3:0

89. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

81. PERC: Vankó Imre indításából Farkas Balázs lő kapura, a labda csak centikkel száll el az oldalháló mellett.

78. PERC: Kettős csere a Győrnél, 95-ös Egerszegi Tamást 17-es Múcska Viktor váltja, illetve 19-es Májer Milánt helyett 18-as Vankó Imre folytatja a játékot.

75. PERC: Kalmár Benedek lő szélről kapura, Gundel-Takács véd.

74. PERC: Pacsi Bálint kihasználja utolsó cserelehetőségét, 74-es Kovács Máté helyett 18-assal Tóth Borisz folytatja.

72. PERC: Csere a WKW ETO FC Győr csaptánál, a csapatkapitány 30-as Priskin Tamást 97-es számmal Farkas Balázs váltja.

69. PERC: Májer Milán lő a hosszú sarokba és szerzi meg a hazaiak harmadik találatát. WKW ETO FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2:0

67. PERC: Vitális adja be a labdát a tizenhatoson belül álló Fejesnek, Farkas vágja ki a labdát.

61. PERC: Szép barcikai összjátékot követően a hazaiak térfelén veszítünk labdát, így kontrából indulhat meg a Győr, az akciót Májer fejezi be, de a kapu fölé lövi a játékszert.

56. PERC: Győri szöglet következik, a sarokrúgást Májer végzi el, Horváth László érkezik remek ütemben ki a kapuból.

55. PERC: Vitális végez ez közelről szabadrúgást, a labda sorfalunkban pattan meg.

53. PERC: Újabb kettős csere csapatunknál, 7-es Oldal Tibor helyett 99-essel Tóth-Gábor Kristóf lép pályára, illetve 17-es Olteant 5-össel Németh Tamás váltja.

47. PERC: Kiss szögletét Lipták fejeli kapura, Kovác Alan ment. Az ismétlés Májeré, Lipták itt már nem hibázik és megszerzi az ETO második találatát. WKW ETO FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2:0

46. PERC: Elkezdődött a második félidő. A szünetben Pacsi Bálint két ponton változtatott, 77-es Takács Tamás helyett 11-es Kovác Alan folytatja, illetve 19-es Mikló Rolandot 26-os Kalmár Benedek váltja. Az ETO-nál pedig 32-es Hanzli Péter helyett 51-es számmal Sipőcz Bence lép pályára.

45+1. PERC: Fótyik lő szabadrúgásból egyből kapura, Gundel-Takács bravúros védést mutat be.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

44. PERC: Szépen felépített barcikai akciót követően Oldal Tibor lő kapura, Gundel-Takács vetődik a labdára.

43. PERC: Májer beadását Oltean vágja ki az érkező Hanzl elől.

40. PERC: Kényszerű csere a hazaiaknál, a gólszerző 94-es Berki István helyére 27-essel Vitális Milán érkezik.

33. PERC: Májer szabadrúgását Horváth bravúrral védi, a kipattanót Kiss Máté rúgja a kapufára, majd végül a tizenhatoson belüli kavarodásban Berki István félollóból juttatja a kapuba a labdát, ezzel megszerezve a vezetést az ETO-nak. WKW ETO FC GYŐR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:0

31. PERC: Toma szögletét követően helyzet nem alakul ki  győri tizenhatoson belül.

31. PERC: Kovács Máté lő távolról kapura, Gundel-Takács véd.

30. PERC: Áll a játék, Oltean kerül földre és érkezik hozzá az ápolószemélyzet.

23. PERC: A mérkőzés első sárga lapja csapatunk 66-os számú játékosának, Csősz Richárdnak villan.

20. PERC: Újabb győri helyzet, ezúttal viszont Berki labdája nem jut el Priskinig.

19. PERC: Kiss idítja Berkit, akinek lövését Horváth védi bravúrral.

18. PERC: Kovács Máté lő kapra, a kipattanóra Takács érkezik és Oldalnak passzol szélre, aki Tomának továbbítja a labdát, 22-es számú játékosunk távolról lő kapura, Gundel-Takás Bence ment szögletre.

11. PERC: Barcikai szögletet követően a kapu előtti kavarodásban fejelünk Gundel kapujára, majd a kipattanót Lipták tisztázza fótyik előtt.

7. PERC: Toma szabadrúgását követően Oldal Tibor fejeli kapura a labdát, ami végül a keresztlécen pattan meg... kifelé.

4. PERC: A mérkőzés első szöglete a hazaiaké, Kiss Máté végzi el a sarokrúgást, a labdát Fótyik találja el, majd a kipattanót Farkas vágja ki.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, ahol a WKW ETO FC Győr fehérben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig kékben lépett pályára. A mai találkozót Berényi Tamás vezeti, asszisztensei Máyer Gábor és Mohol Milán, a tartalékjátékvezető pedig Horváth Tibor.

A 2021-es naptári év első hétközi fordulójára kerül ma sor a Merkantil Bank Ligában. A Kolorcity Kazincbarcika SC 14:30-tól a WKW ETO FC Győr otthonában lép pályára a huszonhetedik fordulóban. A mérkőzést a hazai csapat jóvoltából a LINK-re kattintva az ETO FC Győr YouTube csatornáján nézhetik élőben.