ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC 2:1

90. PERC: Ádám passzol Bartosnak, aki a középen érkező Urnak adja be a labdát. A játékos lövésre vállalkozott a tizenhatoson belül, de lövése a kapu felett száll el.

82. PERC: Kettős csere a Barcikánál, 20-as Laczkó Milánt 23-as Bartos Julián, illetve 9-es Szabó Balázst 24-es Heil Valter váltja.

77. PERC: Lakatos Csaba válik le emberéről és lő kapura, azonban lövése a haló mögött landol.

76. PERC: Csere a Szolnoknál 9-es Tóth László helyére 14-es Lakatos István érkezik.

76. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csaptából 16-os Süttő Attila kap sárga lapot.

69. PERC: Egy váratlan góllal szépítenek a vendégek. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC 2:1

67. PERC: Varga Attila változtat csapata összeállításán, 18-as Kovács Dávid helyett 8-as Nagy János folytatja a játékot.

66. PERC: Sipos szabadrúgását követően Irmes fejel kapura, azonban Fila könnyedén hárít.

65. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 7-es Kristófi Sándor kap sárga lapot.

64. PERC: Cserél a vendégegyüttes 16-os Tömörvári Bálintot 5-ös Sipos Zoltán váltja.

63. PERC: Kis szögletet követően a tizenhatoson belül álló Szabó Balázs visszapasszolja a ladbát Dvorscháknak, aki középről körülbelül húsz méterről hatalmas bombát ereszt meg a szolnoki kapuba, ezzel kettőre növelve a barcikai vezetést. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC 2:0

62. PERC: Laczkó indítja Kristófit, akit Szabó csak szabálytalanul tud megállítani a tizenhatos vonalánál, szabadrúgással jön a Barcika, melyet S

59. PERC: Kényszerű csere a Kazincbarcikánál, az imént megsérült 25-ös számú Schildkrautot Krisztián nem tudja folytatni a játékot, így helyére 7-es Kristófi Sándor érkezik.

58. PERC: Áll  a játék, Schildkrautot kell ápolni.

55. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC 22-es számú játékosa, Márton András kap sárga lapot.

51. PERC: Két sárga lapot is kioszt Szilágyi Sándor játékveztő, a Szolnok csapatából 11-es Berdó Péter, tőlünk pedig 21-es Ur László kapja.

48. PERC: Tömösvári végez el szabdrúgást, Fila jó ütemben érkezik ki kapujából és öklözi ki a tizenhatoson kívülre a labdát.

46. PERC: A szünetben három ponton változtatott a Szolnoki MÁV FC veztőedzője. A pályát elhagyta a 2-es Rokszin Ádám, 10-es Vólent Roland és 15-ös Kovács Olivér, helyettük 4-es Szabó Alex, 18-as Molnár Róbert és 22-es Irmes Dávid folytatják a játékot.

45. PERC: Az első játékrész végén nem hosszabbít a játékvezető.

42. PERC: Lakatos állítja meg szabálytalanul az egyik barciakai játékost, a Szolnok 7-es számú játékosa ezért a megmozdulásáért sárga lapot kap.

35. PERC: Süttő szögletét követően Kovács érkezik ki jó ütemben a kapujából és húzza le magabiztosan a labdát.

33. PERC: Schildkraut ezúttal nem hibázik a kapu előtt és megszeri a Kolorcity Kazincbarcika SC vezetőtalálatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC 1:0

32. PERC: 9-es számmal Tóth László a tizenhatosunkon belül esik el, büntető helyett sárga lapot ítél neki a játékvezető.

31. PERC: Kovács Dávid szabadrúgásból lő felé.

27. PERC: A sarokrúgást követően Dvorschák fejel, Kovács Péter magabiztosan fogja a labdát.

26. PERC: Kovács Ádámnak készít elő, aki visszapasszolná a labdát, a szolnokiak szögletre mentenek.

21. PERC: Süttő sarokrúgását Dvorschák fejeli kapura, a vendégek kapusa kiöklözi  a labdát, ismétlés következik a másik oldalról. Kovács Dávid sarokrúgását követően ismét Dvorschák próbálkozik, ezúttal egy közeli lövéssel, de a szolnokiak hálóőre ismét hatalmasat ment

20. PERC: Ádám Ferenc indul meg és keresi a beadásával Schildkrautot, azonban a vendégek szögletre mentenek.

17. PERC: Újabb sárga lap villan a játékvezető kezében, ezúttal a Laczkót szabálytalanul megállító 15-ös Kovács Olivér kapja azt.

16. PERC: Rokszin adja középre a labdát, Süttő ment szögletre.

16. PERC: A Szolnoki MÁV FC 6-os számú játékosa, Tisza Kálmán reklamálásért kap sárga lapos figyelmeztetést.

11. PERC: Szabó Balázs harciasságát követően Süttőhöz kerül a labda, aki középre adja azt. A kapu előterében tartózkodó Laczkó a halóba juttatja a játékszert, azonban a játékvezető les miatt nem adja meg azt.

9. PERC: Süttő szerez labdát a középpályán, melyet egészen a tizenhatos sarkáig vezet, azonban beadása nem jut ek Schildkrautig.

8. PERC: Süttő-Laczkó-Schildkraut a labda  útja, utóbbi lövése elmegy a kapu mellett, miközben a partjelző lest int.

7. PERC: Bal oldali beadást követően Schildkrauthoz még ugyan eljut a játékszer, lövését azonban nem igazítja jól, így a labda a kapu mellett száll el.

3. PERC: Ádám Ferenc szabadrúgását követően Dvorshák fejel kapura, mellé.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC kékben, a Szolnoki MÁV FC pedig fehérben lépett pályára. A találkozót Szilágyi Sándor vezeti, asszisztensei Szarvas László és Kovács Zoltán.

A MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában a Szolnoki MÁV FC csapata ellen vívhatjuk ki a továbbjutást a Kolorcity Arénában. A 18:00-kor kezdődő mérkőzésen a két csapat összeállítása a következő: