ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK 2-3

2. FÉLIDŐ

90+1. PERC: Krausz Raul lő távolról kapura, Megyeri II véd.

90. PERC: Csere a Siófoknál 16-os Szakály Attilát 42-essel Nagy-Kolozsvári Dániel Kornél váltja.

85. PERC: Hármat cserél Varga Attila: 6-os Heil Valter, 15-ös Székely Krisztián és 32-es Kállai Zalán helyett 8-as Nagy János, 4-es Szemere Balázs és 13-as Dvorschák Gábor lépnek pályára.

81. PERC: Krausz Raul góljával megszerzi mai harmadik találatát a Siófok, ezzel egyúttal az ismételt vezetést is. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK 2-3

80. PERC: A vendégek 10-es számú játékosa Eördögh András kap sárga lapot.

76. PERC: Újabb csere, ezúttal a vendégeknél, 11-es Major Gergőt 17-es Girsik Áron váltja.

73. PERC: Varga Attila vezetőedző két ponton változtat a Kazincbarcika összeállításán, 7-es Ádám Ferencet 28-assal Benkő Péter vátja, illetve 20-as Laczkó Milán helyett 19-es számmal Puska Péter lép pályára.

72. PERC: Szakály Attila szögletét követően nem alakul helyzet Megyeri II kapuja előtt.

68. PERC: A Kazincbarcika 6-os számú játékosa Heil Valter kap sárga lapot.

66. PERC: Süttő szögletét követően Hutvágner ment szögletre.

61. PERC: Kettős csere a siófoknál 97-es Farkas Balázs helyett 15-ös Horváth Péter lép pályára, illetve 19-es Nyári Patrikot 29-es Balogh Bence Benitó váltja.

46. PERC: A szünetben cserélt a Siófok, 27-es Forgács Dávid helyett 10-essel Eördögh András folytatja a játékot.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Hosszabbítás nélkül ér véget az első játékrész.

42. PERC: Ismét döntetlenre áll a mérkőzés, hiszen Szakály Attila góljával egyenlít a Siófok. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK 2-2

40. PERC: Nem kellett sokat várni a második barcikai találatra, Lippai Tibor megszerzi a vezetést a Kazincbarcikának. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK 2-1

35. PERC: Csatári beadását követően a remek ütemben érkező Laczkó Milán fejel a siófoki kapuba, ezzel megszerezve a Kolorcity Kazincbarcika SC egyenlítőtalálatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK 1-1

34. PERC: Siófoki szögletet követően komolyabb helyzet nem alakul ki a hazai kapu előtt.

27. PERC: Heilt buktatja Szakály, amiért a siófoki játékosnak villan is a sárga lap.

26. PERC: Debreceni Ákos góljával megszerzi a vezetést a Siófok csapata. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BFC SIÓFOK 0-1

19. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Siófok 3-as számú játékosa Debreceni Ákos kapja.

18. PERC: Süttő Attila végez el szögletet, a sarokrúgást ádám Ferencnek passzolja le, aki elsarkazza a labdát Süttőnek, a lövés a vendégek védőin pattan kifelé.

17. PERC: Krausz Raul ugratja ki Major Gergőt, a lövés Megyeri II kapuja felett száll el.

16. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben inkább a siófoki kapu forog veszélyben, a vendégek védőinek bőven akad dolga a barcikai akcióik blokkolásával.

12. PERC: Ádám Ferenc cselezi magát tisztára és ugratná ki a jó ütemben érkező Pálinkást, játékosunk azonban lemarad a labdáról.

10. PERC: Óriási helyzet a vendégek kapuja előtt, Ádám és Laczkó remek összjátékat követően, először utóbbi próbálkozik a kapuralövéssel, azonban a vendégvédők ezt hárítani tudják, majd Kállai próbálkozik, akinek lövését védi Hutvágner, az ismétlés pedig a kapu előtt megy el.

7. PERC: Avendégek végezhetnek el szögletet, a sarokrúgást követően Polényi próbálja egy ollozó mozdulattal kapunkba juttatni a labdát, lövése veszélytelen.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC kék-sárga-kékben, a Siófok pedig fehérben lépett pályára.  A mai találkozó játékvezetője Lovas László, asszisztensei  Szert Balázs és Csatári Tibor, a tartalékjátékvezető pedig Takács Tamás.

A Merkantil Bank Liga mai tizenegyedik fordulójában a BFC Siófok csapatát fogadja a Kolorcity Kazincbarcika SC a Kolorcity Aránában.

A mai bajnokin a két csapat a következő összeállításban lép pályára.