ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGEREDMÉNY: SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3-1

2. FÉLIDŐ

90+1. PERC: Az imént csereként beállt Hegyi Péter kb. 22 méterről lövi Megyeri kapujába a labdát, ezzel megszerezve a harmadik hazai gólt. SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3-1

90. PERC: A mérkőzés végén három perc lesz a hosszabbítás.

88. PERC: A gólt követően cserélnek a hazaiak 68-as Halmai Ádámot 22-es Hegyi Péter váltja.

87. PERC: A Soroksár 10-es számú játékosa Halmai Ádám gólpasszából Hudák Martin dupláz a mai mérkőzésen, ezzel megszerzi a vezetést a hazaiaknak. SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2-1

85. PERC: A Kazincbarcika 10-es számú játékosa Szabó Balázs is kap egy sárga lapot.

82. PERC: Harmadik cserelehetőségével él Varga Attila vezetőedző, 4-es Szemere Balázs helyett 12-es számmal Kovács Dominik folytatja a játékot.

81. PERC: Csontos adja be a labdát, melyet Lőrinczy lő kapura, a lövés erőtelen, így ez Megyerinek nem okoz gondot.

78. PERC: Szemere íveli be szélről a labdát, Pálinkás a hazai védők fölé emelkedve kapura is fejeli azt, Kovács véd.

78. PERC: A Soroksár összeállítása is változik, 7-es Hajdú Roland helyett 63-as számmal Erdélyi László lép pályára.

76. PERC: Barcikai cserével folytatódik a mérkőzés, 20-as Laczkó Milánt 10-essel váltja Szabó Balázs.

71. PERC: Újabb soroksári próbálkozás Halmai neve mellett, az erőtlen lövést Megyeri könnyedén fogja.

71. PERC: Veszélyben a barcikai kapu, hiszen egy Halmai által kidolgozott helyzetet követően Dvorschák blokkolná az akciót, viszont a labda a hazaiak elé kerül, így többen is próbálkozhatnak a kapuralövéssel. Köböl, Hudák és Lőrinczy is betalálhatna, viszont előbbi kettőt Megyeri bravúrral hárítja, a hazaiak nyolcasa pedig kapu mellé lövi a labdát.

67. PERC: Süttő végez el szabadrúgást, melyet követően több játékosunk is próbálkozhatna, végül a soroksári védők közül jól kilépő Pálinkás vállalkozik lövésre, viszont játékosunk rosszul találja el a labdát, így egyelőre marad az 1-1.

61. PERC: Lőrinczy szögletét követően egyenlít a Soroksár. A hazaiak gólját 10-es Hudák Martin jegyzi, aki fejjel juttatja azt Megyeri kapujába. SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

60. PERC: Elkönyvelhetjük az első hazai cserét is, 12-es számú Pintér Dominik helyett 53-as számmal Csontos Dominik folytatja a játékot.

58. PERC: Halmai kap jó labdát és veszi célba kapunkat, Megyeri érekezik ki onnan jó ütemben és blokkolja az akciót.

56. PERC: Süttő végez el sarokrúgást, a kis szögletet Ádámnak passzolja le, aki a soroksári védőkbe lövi a labdát.

53. PERC: Lőrinczy lövését követően Megyeri tornázza ki a felsőléc alól a labdát, szöglettel jön a Soroksár.

51. PERC: Laczkó Milán lő kapura, a második kazincbarcikai gól még várat magára.

49. PERC: Lőrinczy szabadrúgása Megyeri kapuja felett száll el.

48. PERC: Nagy János is besárgul a második félidő elején.

46. PERC: Varga Attila változtatott a Kazincbarcika összeállításán, az első félidő végén megsérült 21-es Ur László helyett 6-os számmal Heil Valter lép pályára. Ur László a csapatkapitányi karszalagot Dvorschák Gábornak adta át a szünetben.

1. FÉLIDŐ

45+1. PERC: Nagy János huszonkilencedik percben szerzett góljával vezetéssel vonulhat szünetre a Kazincbarcika.

45. PERC: Az első játékrész végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

44. PERC: A másik oldalon Köböl Krisztián távoli lövése száll el a barcikai kapu mellett.

40. PERC: Ádám Ferenc passzát követően Süttő lő a soroksári kapu mellé.

39. PERC: Csatári ellen követ el szabálytalanságot a Soroksár 18-as számú játékosa, Haris Attila is megkapja a sárgát.

36. PERC: Ádám Ferenc lő távolról kapura, Kovács szögletre ment. Süttő sarokrúgását követően nem alakul ki helyzet a soroksári kapu előtt.

36. PERC: Köböl és Lőrinczy szép összjátékát követően Nagy Olivér fejezi be a hazai támadást, Megyeri öklözi ki a labdát.

29. PERC: Az iménti szituációt követően Nagy János végez el szabadrúgást, aki magabiztosan lövi azt hazaiak kapujának jobb felső sarkába, ezzel megszerezve a vezetést a Kazincbarcikának. SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-1

27. PERC: Valencsik becsúszása után Pálinkás marad a földön, a Soroksár 13 -as számú játékosa is megkapja ezért a sárga lapot.

25. PERC: Újabb sárga lap villan, ezúttal Süttő Attila kapja azt, akinek ez az ötödik, így ő már biztos ki kell, hogy hagyja a Tiszakécske elleni bajnokit.

24. PERC: Laczkó iramodik meg Kovács kapujának irányába, az akciót nem sikerül befejeznie, hiszen a játékveztő a sípjába fúj.

23. PERC: Lőrinczy végez el szabadrúgást, a jól irányzott lövés Megyeri kapuja mellett száll el.

22. PERC: Ádám Ferenc szabálytalankodik, a mérkőzés első sárga lapját neki mutatja ma fel a játékvezető.

21. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben inkábbb a Kazincbarcika térfelén folyik a játék, a soroksári támadásokat azonban rendre hárítani tudjuk.

18. PERC: A tizenhatos előtt jól helyezkedő Lőrinczy kap labdát, de Dvorschák blokkolja az akciót. Az ezt követően szintén Lőrinczy által elvégzett szögletből nem alakul ki helyzet.

15. PERC: Lőrinczy Attila végez el szögletet, a sarokrúgásból érkező labdát Megyeri öklözi ki, majd Haris csap le rá, akinek lövése a barcikai védők lábaiban akad el.

10. PERC: Kontrából indult meg a Soroksár, melyet sikerült is a barcikai kapura vezetni, Hudák lövéséből nem születik gól.

10. PERC: Laczkó indítaná szélről a középen érkező Pálinkást, a labda azonban először Kovácshoz kerül, majd pedig a soroksári kapustól Ádám Ferenchez, aki kapura is lövi azt, sajnos fölé.

7. PERC: Soroksári akciót követően Megyerinek kell védenie, kapusunk remek ütemben érkezik ki kapujából, így a helyzet veszélytelennek bizonyul.

5. PERC: Újabb Süttő szöglet, a labda ezúttal magasan száll el a kapu előtt tömörülő játékosok feje felett.

3. PERC: A mérkőzés első szögletét a Kazincbarcika végzi el, Süttő Attila sarokrúgásából érkező labdát Laczkó csúsztatja meg fejjel, azonban a hazai védelem kibontakozás előtt blokkolja az akciót.

2. PERC: Laczkó passzát követően Ádám Ferenc ereszt meg egy távoli lövést a soroksári kapu irányába, a jól kanyarodó labdát Kovács Marcell tolja szögletre.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai Soroksár SC feketében, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig fehérben lépett pályára. A találkozót Molnár Attila vezeti, asszisztensei Aradi József és Vörös Dániel, tartaléljátékvezetőként pedig Jakab Árpád van jelen.

Ma 13:00-tól a Merkantil Bank Liga 2022/2023-as versenykiírásának tizenkettedik fordulójában lép pályára. Soron következő bajnoki mérkőzésünkön a Soroksár SC lát minket vendégül. A Kolorcity Kazincbarcika SC összeállításában szurkolóink felfedezhetnek egy új nevet, Horváth Milán Gáborét, aki a Mezőkövesd Zsóry FC-vel közös kooperációs szerződésnek köszönhetően segítheti ma csapatunkat.
A mai Soroksár SC- Kolorcity Kazincbarcika SC bajnokin a két együttes a következő összeállításban lép pályára: