PONT NÉLKÜL MARADT A BÁNHORVÁTI

A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei első osztályú bajnokság tizedik fordulójában ismét hazai környezetben bizonyíthatott a Bánhorváti. A Felsőzsolca elleni találkozón a vendégek Balogh Dénes góljával szereztek vezetést a kilencedik percben, melyet követően a Bánhorváti számos helyzetet dolgozott ki, ezek viszont kihasználatlanul maradtak. Külön bosszantó lehet fiókcsapatunk számára, hogy a zsolcai vezetést követően Filkóházi Dávid találatával egyenlítettek, azonban a találkozó játékvezetői asszisztense érvénytelennek ítélte azt, így maradt az egy gólos vendég vezetés.
A második félidőben is  a Bánhorváti dominált ez a játék képében egyértelműen megmutatkozott, viszont a helyzeteket akkor sem sikerült gólra váltani, így egy korai találattal vitte haza a három pontot a Felsőzsolca.
A Kazincbarcika NB2-es keretéből Arday Dominik és Nagy Ákos játszottak fiókcsapatunknál.

Mátyás József nyilatkozata:

"Lemásoltuk a pár héttel ezelőtti idegenbeli mérkőzésünket. Az első félidőben két óriási hiba volt, az egyiket mi követtük el, a másikat pedig a kettes számú asszisztens azzal, hogy elvett egy szabályos gólunkat, amit a vendégek is elismertek. De gondolom, ez következmény nélkül marad. A második félidőben csak egy térfélen folyt a játék, helyzeteket dolgoztunk ki, nagy fölényben birtokoltuk a labdát, 8-9 szögletet végeztünk el, de ezért nem jár pont. Sok sikert a vendégeknek."