ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ZTE FC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ZTE FC 0-2

90+1. PERC: 14-es számú játékosunk, Csatári Gergő kap sárga lapot.

90. PERC: A mérkőzés végén öt perc a hosszabbítás.

86. PERC: Hármas csere a Kazincbarciknál, a pályát elhagyják: 8-as Nagy János, 17-es Kurdics Levente és 11-es Pálinkás Gergő, a játékot helyükön 14-es Csatári Gergő, 30-as Fejes Ádám és 19-es Puska Péter folytatják.

75. PERC: Zoran Lesjak góljával szerzi meg mai második találatát és növeli kettőre vezetését a Zalaegerszeg. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ZTE FC 0-2

71. PERC: Csapatunk 24-es számú játékosa, Lippai Tibor kap sárga lapot.

70. PERC: Szemere lő kapura, Demjén véd.

68. PERC: Kényszerű csere a Kazincbarcikánál, az imént megsérült, 23-as Szekszárdi Tamás helyett 6-ossal Heil Valter lép pályára.

66. PERC: Ismét pályán az ápolószemélyzet, ezúttal Szekszárdi Tamáshoz érkezik masszőrünk, Gál Zsolt.

63. PERC: Áll a játék, kapusunkat, Megyeri Gábort kell ápolni.

62. PERC: A Zalaegerszeg csapatából 44-es Gergényi Bence kap sárga lapos figyelmeztetést, egy a Megyeri Gáborral szemben elkövetett szabálytalanságot követően.

57. PERC: A Kazincbarcika csapatából 15-ös számú Székely Krisztián kap sárga lapos figyelmeztetést.

55. PERC: Kurdics szögletét Demjén Patrik üti ki.

51. PERC: Nagy János végez el szögletet, a sarokrúgást Ádám Ferencnek passzolja, vendégeink azonban megakadályozzák a helyzet kialakítását.

46. PERC: A szünetben Varga Attila vezetőedző változtatott a csapat összeállításán, 20-as Laczkó Milánt 7-es számmal váltotta Ádám Ferenc.

45. PERC: A mérkőzés első játékrészének végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

41. PERC: Vendég szögletet követően Megyeri hárít bravúrral.

35. PERC: Újabb vendég szöglet, melyet Gergényi Bence végez el, sarokrúgása nem okoz veszélyt a barcikai kapu előtt.

31. PERC: Zalaegerszegi szögletet követően Megyeri üti ki a labdát, a kipattanóra Ikoba érkezik, de Szekszárdi szögletre ment. A vendége második sarokrúgását kapusunk magabiztosan húzza le.

28. PERC: Villan a Zalaegerszeg első sárga lapja, 12-es Eduive Ikoba kapja azt.

27. PERC: Hleba Tamás remekül irányzott szabadrúgása száll el az egerszegi kapu felett.

25. PERC: Kálnoki Kis rántja le Laczkót, ezt követően ismét Nagy János végez el szabadrúgást, melyből helyzet nem alakul ki.

24. PERC: A vendégek bedobását követően Hleba, Kurdics és Szabó szabadítanak fel Megyeri kapuja előtt.

19 . PERC: Zalaegerszegi akciót követően Kurdics ment szögletre. Szendrei sarokrúgását ismétlés követi a másik oldalról, helyzet ebből sem alakul ki a kapunk előtt.

16. PERC: Újabb Nagy János szabadrúgás, aki körülbelül huszonnyolc méterről  végzi el azt, lövése a vendégek sorfalába száll.

12. PERC: Szemere középre tartó bedobását hatástalanítja a zalaegerszegi védelem.

10. PERC: Nagy János szabadrúgását a kapujából remek ütemben kiérkező Demjén húzza le.

5. PERC: Az imént megítélt büntető elvégzéséhez 37-es számú Mocsi Attila készülődik. A játékos magabiztosan értékesíti a tizenegyest vezet a Zalaegerszeg! KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ZTE FC 0-1

4. PERC: Szekszárdi Tamás szabálytalankodik a tizenhatoson belül, a játékvezető felmutatja a sárga lapot és tizenegyest ítél a Zalaegerszegnek.

1. PERC: Elekezdődött a mai MOL Magyar Kupa mérkőzés, ahol a Kazincbarcika csapata kék-sárga-kékben, a ZTE FC pedig olajzöld, narancs mintájú szerelésben lépett pályára. A találkozót Nazsa Tamás vezeti, asszisztensei Albert István és Csatári Tibor, tartalékjátékveztőként pedig Tóth Tamás van jelen ma.

-1. PERC: Megérkeztek a csapatok a pályára, akiket a Kazincbarcika U9-es játékosai kíséretében. A Kolorcity Aréna kezdőkörében a mai mérkőzésen ismét egy kezdőrúgót köszönthetünk. A labdát ma csapatunk egy szurkolója, Farkas Nándor indítja útjára, akit születésnapja alkalmából kapta ezt a lehetőséget.

Ma 17:30-tól MOL Magyar Kupa mérkőzést rendezünk a Kolorcity Arénában. A találkozón az OTP Bank Ligában versengő Zalaegerszeg ellen vívhatjuk ki a legjobb tizenhat csapat közé jutást.