ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - PMFC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - PMFC 1-1

90+3. PERC: Osztozkodunk a pontokon a listavezetővel.

90+3. PERC: Szabó ad jó labdát a kiugró Pálinkásnak, aki a vendégvédők között belepöccint abba, de a játékszer elszáll a kapu mellett.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

90. PERC: A találkozó utolsó percében a vendégek 11-es számú játékosa, Tóth-Gábor Kristóf is besárgul.

86. PERC: Kakaskodás alakul ki a játéktéren, melyet követően a Pécs csapatából 6-os Katona Levente, a Kazincbarcikából pedig 7-es Ádám Ferenc kap lapot.

84. PERC: Nagy János felezővonalról elindított szabadrúgása Helesfay kezében köt ki.

82. PERC: Hadaró Valentin szereli szabálytalanul Kállait, neki is villan a sárga.

80. PERC: Pálinkás Gergő is besárgul.

78. PERC: Lippai Tibor szabálytalankodik, meg is kapja a sárga lapot.

75. PERC: Két ponton változtat csapata összeállításán a vendégek vezetőedzője. 77-es Kocsis Bencét 29-es Svedyuk Alex Pál váltja, illetve 30-as Mayer János helyett 20-as Gera Zalán érkezik.

72. PERC: Ádám Ferenc szögletét Tóth-Gábor Kristóf fejeli ki.

68. PERC: Ádám Ferenc beadását követően Pálinkás közelről fejel a labdába, amelybe Katona még beleér és a saját kapujába juttatja azt, ezzel megszerezve csapatunknak az egyenlítőtalálatot. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - PMFC 1-1

65. PERC: Újabb kettős csere csapatunknál 20-as Laczkó Milán helyett 9-es Takács Tamás érkezik, illetve 2-es Hleba Tamás helyett 10-es Szabó Balázs lép pályára.

60. PERC: Pálinkás beadásával a vendég védők közül kirobbanó Laczkót keresi, blokkol a Pécs.

58. PERC: Laczkó próbálkozik egy távolról indított lapos lövéssel, mely a kapu mellet sáll el.

54. PERC: Hamar jöhetne a barcikai válasz, azonban az Ádám beadásából érkező labdát a jó ütemben érkező Pálinkás találja el rosszul.

52. PERC: Jobb oldali beadást követően Harsányi István közelről lő Megyeri kapujába. Vezet a Pécs! KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - PMFC 0-1

47. PERC: Nagy a kavarodás a vendégek kapuja előtt, többszöri próbálkozás után végül Kállai lő kapura, a ladba a pécsi védőkben akad el.

46. PERC: Kettős cserével indítjuk a második félidőt. A pályát 16-os Süttő Attila és 14-es Csatári Gergő hagyták el, helyettük 11-es Pálinkás Gergő és 32-es Kállai Zalán folytatják a játékot.

45. PERC: Gól nélkül ér véget az első félidő.

41. PERC: Újabb sárga lap, pécsi szögletet követően 21-es Terbe Botond szabálytalan Ádámmal szemben.

39. PERC: Pillók Ádám játékvezető 16-es Süttő Attilának is kioszt egy sárga lapot.

38. PERC: Harsányi István szélről érkező lövését Megyeri védi.

34. PERC: Csatári Gergő szabálytalankodik, csapatunk 14-es számú játékosának villan is a sárga lap.

32. PERC: Tóth-Gábor Kristóf kap jó labdát a tizenhatosunkon belül, a pécsi játékost csapatkapitányunk, Ur László akadályozza meg a lövésben.

26. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben komolyabb helyzete egyik csapatnak sem adódott. A találkozó első tizenöt percében viszont mi törekedtünk jobban a vezetés megszerzésére, ami még várat magára.

17. PERC: Csere a Pécsnél, 14-es Takács Zsoltot 21-es számmal Terbe Botond váltja.

15. PERC: Barcikai labdaszerzést követően Nagy János iramodik meg a pécsi kapu irányába, jól irányzott lövését Helesfay tornázza ki.

13. PERC: Kesztyűs Szemere ellen elkövetett szabálytalansága után Süttő végzi el a szabadrúgást. A labda centikkel száll el a kapufa mellett.

10. PERC: Barcikai szabálytalanságot követően Harsányi körülbelül harminc méterről végez el szabadrúgást. A pécsiek csapatkapitánya magasan Megyeri kapuja fölé lövi a labdát.

6. PERC: A találkozó első szögletét a Kazincbarcika végzi el. Süttő sarokrúgását Tóth-Gábor Kristóf fejeli ki, a kipattanó labdára Lippai csap le és lövi azt kapura, mellé.

3. PERC: Hadaró szabálytalankodik Ádámmal szemben, a lap még nem villan Pillók Ádám játékvezető kezében, de a pécsi játékost szóban figyelmezteti.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kazincbarcika kék-sárga-kékben, a PMFC együttese pedig piros-fekete-feketében lépett pályára. Hajrá Barcika!

-1. PERC: Ismét egy kezdőrúgót köszönhetünk a Kolorcity Aréna gyepszőnyegén, hiszen a sportbaráti együttműködés jegyében a Borsodnádasdi Labdarúgó Sportegyesület delegációját látjuk vendégül a mai mérkőzésen. A labdát ma a BLS U11-es játékosa, Berki Zoltán indítja útjára.

Ma 13:00-tól ismét hazai pályán bizonyíthatunk. A Merkantil Bank Liga tizenötödik fordulójában a PMFC csapatát fogadjuk a Kolorcity Arénában. Vendégeink éllovasként érkeztek Barcikára. Idei mérlegük nyolc győzelem (Békéscsaba 1912 Előre, Credobus Mosonmagyaróvár, DVTK, ETO FC Győr, Szombathelyi Haladás, Soroksár SC, Tiszakécskei LC, FC Ajka) és hat döntetlen (Budafoki MTE, HR-Rent Kozármisleny, Aqvital FC Csákvár, Nyíregyháza Spartacus FC, BFC Siófok, Szeged-Csanád Grosics Akadémia), mellyel összesen harminc pontot gyűjtöttek.

A mai találkozót Pillók Ádám vezeti, asszisztensei Varga Gábor és Tőkés Róbert, a tartalék játékvezetőként pedig Berényi Tamás van jelen.