ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

Szabó Noémi

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1-3

2. FÉLIDŐ

90+3. PERC: A megítélt büntetőnél Süttő áll a labda mögé és magabiztosan Póser kapujába lövi azt, szépit a Barcika. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1-3

90+2. PERC: Szekszárdi ellen szabálytalankodnak  a csabai tizenhatoson belül, a játékveztő gondolkodás nélkül a tizenegyes pontra mutat.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítas.

87. PERC: Kettős csere a csabaiaknál, 19-es Mikló Rolandot 28-as Hodonicki Márk váltja, 37-es Czékus Ádám helyett pedig 95-ös Talpalló Norbert folytatja.

87. PERC: Utolsó cserelehetőségével él Varga Attila vezetőedző, 28-as Benkő Péter 11-es Pálinkás Gergő helyett érkezik.

83. PERC: Máris ad jó labdát a középen érkező Zvarának, a csabai lövés Megyeri kapuja mellett.

82. PERC: Nagy szabadrúgása után szögletet végzünk el, amiből helyzet nem alakul ki.

78. PERC: Változtat a Békéscsaba is, 5-ös Kitl Miklós helyett 6-ossal lép pályára Futó Zsombor.

77. PERC: Újabb barcikai csere. 12-es számmal tétmérkőzésen is bemutatkozik a Kolorcity Kazincbarcika SC színeiben 12-es számmal Kovács Bence,ő 7-es Ádám Ferencet váltja a pályán.

71. PERC: Kettőt cserél a vendégcsapat, 9-es Lukács Raymond helyett 15-össel Máris Dominik lép pályára, valamint 14-es Váradi Ádám helyett 42-essel Szabó Csaba folytatja.

69. PERC: Ádám  Ferenc passzol a középen érkező Takácshoz, aki lemarad a labdáról.

68. PERC: Barcikai labdaszerzés után Székely Dávid veszi észre a tizenhatoson belül helyezkedő Takácsot. A labda el is jut 9-es számú játékosunkhoz, de Póser jó ütemben érkezik ki kapujából és véd.

65. PERC: Kállai lő távolról kapura, Póser szögletre ment.

61. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, 17-es Kurdics Levente helyett 9-essel Takács Tamás érkezik, valamint 2-es Hleba Tamást 22-essel Székely Dávid váltja.

59. PERC: Zvara szabálytalankodik Hlebával szemben, a csabaiak 8-as számú játékosának villan is a sárga lap.

54. PERC: Nagy János szabadrúgása után a labda Kurdics elé kerül, aki kapásból lövi azt kapura, Póser véd.

51. PERC: Harmadik találatát szerzi a Békéscsaba.  Barcikai labdavesztés után, Lukács passzol a jó ütemben érkező Czékus Ádámnak, aki a  jobb alsóba lövi a játékszert. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0-3

46. PERC: Barcikai cserével indul a második játékrész, 14-es Csatári Gergőt 32-essel Kállai Zalán vátja.

1. FÉLIDŐ

45+2. PERC: Kitl remek labdaszerzéséből indul meg a Békéscsaba. Czékus és Lukács is üresen maradnak, összjátékuk eredménye egy újabb csabai gól. Czékus passzából az üresen maradt barcikai kapuba guríthatja a labdát Lukács Raymond. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0-2

45+1. PERC: Horváth adja be a labdát, Lukács elől tisztáznak a barcikai védők.

45. PERC: Az első játékrész végén két perc a hosszabbitás.

43. PERC: Lukács Raymond kapja  a mérkőzés első sárga lapját.

42. PERC: Újabb barcikai helyzet, Pálinkás játssza magát tisztára a tizenhatoson belül, azonban lövése az oldalhálót találja el.

41. PERC: Szemere kap labdát a középpályán és vezeti azt a vendégek tizenhatosának vonaláig. Beadásával Kurdicsot keresi, akinek azonban hosszú az indítás.

33. PERC: Süttő szabálytalankodik Puskással szemben. A szituációt követő szabadrúgásból jól kanyarodik a labda, azonban a barcikai védelem felszabadít. A játékszer nem kerül messzire, a vendégek visszaszerzik azt és újabb szabadrúgást végezhetnek el, ezúttal egy Lukács ellen elkövetett szabálytalanság után. A labda mögé Horváth áll, azonban az elakad a sorfalban.

27. PERC: Czékus kap labdát, melyet egészen a kapuig vezet, azoban újabb találat nem születik.

19. PERC: Szemere passzával a középen érkező Kurdicsot keresi, de játékosunk centikkel marad le a labdáról.

17. PERC: Horváth szabadrúgása után Megyeri II érkezik ki jó ütemben kapujából, ezzel blokkolva az esetlegesen kibontakozó csabai akciót.

13. PERC: Újabb remek sarokrúgás Nagy Jánostól, a labda ismét középre érkezik, Szekszárdi fejel bele, fölé.

6. PERC: Kontrából indul meg a Békéscsaba. Czékus a szélről visszapasszol Kitlnek, akitől a középen jól helyezkedő Puskás Gábor kap labdát, amit kapura is lő kb. tizenegy méterről, ezzel megszerzi a találkozó első gólját, vezet a Békéscsaba. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0-1

5. PERC: Nagy János végezhet el szögletet. A labda jól kanyarodik, de a vendégek védői kifejelik azt.

1. PERC:Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika kék-sárga kékben, a Békéscsaba pedig fehérben lépett pályára. A csapatok a Fehér Balázs által irányított U11-es gárdánk kísérte be, akik kiegészültek az U9-es kis focistáinkkal.

A Kolorcity Kazincbarcika SC - Békéscsaba 1912 Előre találkozót Sipos Tamás vezeti, asszisztensei Varga Gábor és Szilágyi Norbert, tartalék játékvezetőként pedig Horváth Tibor van jelen. A mérkőzést a Békéscsaba 1912 Előre YouTube csatornáján a LINK-re kattintva élőben nézhetik.