Kialakult az NB II mezőnye
A vasárnapi osztályozók után kialakult az NB II 2026/2027-es mezőnye. A párharcokat a nyugati csapatok nyerték, azaz az NB III. Észak-Nyugati csoportjának bajnoka, a Gyirmót és az NB III. Dél-Nyugati csoportjának bajnoka, a Nagykanizsa jutott fel az NB II-be. A bajnokság várhatóan július 26-án indul, a pontos menetrend egyelőre nem ismert.
Utánpótlás: Négy csapatunk is dobogós helyen végzett!
Hétvégén eldőlt, hogy a Kolorcity KBSC utánpótlásának négy korosztálya is dobogós helyen végzett a regionális bajnokságokban. U12-es gárdánk már korábban megnyerte a bajnokságot! U17-es csapatunk ezüstérmes lett! U19-es és U15-ös csapatunk bronzérmet nyert! U9-es és U11-es koroszályaink Bozsik tornákon mutatták meg a tudásukat, U8-asaink pedig Tornalján szerepeltek. Gratulálunk mindenkinek! Szép volt, fiúk!
Melyik a kedvenc barcikai gólod?
31 gólt szereztünk történetünk első NB I-es évében a Fizz Liga 2025/2026-os szezonjában. Hivatalos YouTube csatornánkon összegyűjtöttük egy lejátszási listába a barcikai gólokat és készítettünk egy másik listát is, az élvonalbeli meccseink összefoglalóival. Neked melyik a kedvenc barcikai gólod?
U12: Hárman a regionális válogatottban
Csóra Benedek, Sári Nimród és Bárdos Benedek személyében három fiatal labdarúgónk kapott meghívót az U12-es észak-magyarországi regionális válogatottba, amely a napokban Gyulán egy körzet központi kiválasztó tornán mutathatta meg a tudását. A regionális válogatott asszisztensedzője a tornán Fehér Balázs, klubunk alsó szekció vezetője, KK szakmai vezetője volt.
Vár a Kolorcity KBSC Nyári Tábora!
Téged is vár a Kolorcity KBSC Nyári Tábora! Megszámlálhatatlan ügyességi- és élményprogrammal, napi két edzéssel és napi három étkezéssel várunk 2013 és 2017 között született lányokat és fiúkat. Az első turnus június 22-én, a második június 29-én indul. Turnusonként maximum 40 fő jelentkezését tudjuk fogadni, jelentkezési sorrend alapján.










