ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : BUDAFOKI MTE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Szabó Noémi

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: BUDAFOKI MTE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4-0

2. FÉLIDŐ

90+3. PERC: Magabiztos hazai győzelemmel ért véget a mai találkozó.

90. PERC: Takács elől tisztázni tud a budafoki védelem, de a labda Ádám elé kerül, aki kapu fölé lövi azt.

90. PERC: A mérkőzés végén 3 perc a hosszabbítás.

85. PERC: Batki lövését hárítja hálóőrünk, Megyeri II Gábor.

75. PERC: Ismét hazai csere: a 18-as Adorján helyett 6-ossal érkezik a pályára Nándori.

75. PERC: 82-es Sós Máté megszerzi a hazaiak negyedik találatát. BUDAFOKI MTE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4-0

72. PERC : Utolsó cserelehetőségével él vezetőedzőnk, 16-os Süttő Attila helyett 15-össel Székely Krisztián érkezik.

70. PERC: Csere a hazaiaknál: a ma triplázó 9-es Beke Pétert 23-as Batki Balázs váltja.

68. PERC: Varga Attila is három ponton változtat: elhagyja a pályát Kurdics, Pálinkás és Kovács, helyettük érkezik 32-essel Kállai Zalán, 9-es számmal Takács Tamás, valamint 8-assal Nagy János.

67. PERC: Beke Péter triplázik a mai mérkőzésen, aki ezúttal közelről vette be Megyeri II kapuját. BUDAFOKI MTE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3-0

62. PERC: Hármas csere a Budafoknál: a 8-as Csonka Andrást hármassal váltja Margitics Andor, a 11-es Horváth Olivér helyére 33-assal érkezik Kalmár Olivér és a 15-ös Németh Márió helyett a folytatásban 50-essel a pályán Oláh Bálint.

57. PERC : Kovács szögletét könnyedén hárítják a hazai védők.

53. PERC: Egy szabadrúgást követően Kovács és Ádám összjátékából előbbi lő, azonban kisodródott helyzetből csak az oldalhálót találja el.

46. PERC: Beke Péter másodszor is betalál kapunkba, ezúttal akcióból volt eredményes,így kétgólosra növeli a budafokiak előnyét. BUDAFOKI MTE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2-0

46. PERC : Kazincbarcikai cserével indul a második félidő. 22-es Székely Dávidot legfrissebb igazolásunk, a 20-as mezben pályára lépő Bacsa Patrik váltja.

1. FÉLIDŐ

45+1. PERC: Adorján távoli kapuralövésével ér véget az első félidő.

44. PERC: Németh Márió végez el szögletet, a sarokrúgás veszélytelen.

40. PERC: Horváth Olivér lő kapura, amit Megyeri II véd, a kipattanót Németh rúgja el, csapatkapitányunk, Ur Laszló ment a kapu előtt.

36. PERC: Egy, a középpályáról érkező indítást követően Kurdics indul a labdáért, azonban a kapujából kiérkező Gundel-Takács csap le rá.

33. PERC: Beke lő szélről kapura, a labdáról centikkel marad le a kapu elé remek ütemben érkező Horváth Olivér.

28.  PERC: Pálinkás buktatja Bekét, a játékvezető rögtön a tizenegyes pontra mutat. A büntetőt a sértett, Beke Péter végzi el, a labda az ellenkező irányba vetődő Megyeri II mellett száll el, így megszerzi a vezetést a hazai gárda. BUDAFOKI MTE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

27. PERC: A találkozó elmúlt perceiben inkább a Budafok épített fel támadásokat.

24. PERC: Beke lő körülbelül 18 méterről, a labda elakad egy barcikai lábban, de Megyeri II könnyedén hárítani tud.

19. PERC: Megyeri II öklözését követően a labda a budafokiak 11-es számú játékosa, Horváth elé kerül, aki azonban az üres kapuba gurítás helyett cselezni kezd a tizenhatosunkon belül, így a védelem tisztázni tud.

18. PERC: Két budafoki bedobást is hatástalanít gyors egymásutánban a kazincbarcikai védelem. Először Ur, majd Pálinkás fejelik ki a labdát.

15. PERC: Ádám és Süttő szép összjátékát követően ismét Fótyik akadályozza meg a lövést.

12. PERC: Csonkát Pálinkás szereli a tizenhatosunkon belül, a labda azonban ismét a budafokiak 8-asa elé kerül, aki szélről lő kapura, Megyeri II könnyedén véd.

9. PERC: Szemere sarokrúgását követően szintén az ex barcikai csapatkapitány akadályozza meg a komolyabb lehetőség kialakulását.

8. PERC: Pàlinkàs indítja a középpályáról a jó ütemben érkező Székely Dávidot, Fótyik ment szögletre.

2. PERC: A mai mérkőzésre is kilátogattak sérült játèkosaink: Szekszárdi Tamás és Dvorschák Gábor a lelátóról szurkolnak a csapatnak. Ugyanitt foglal helyet Hleba Tamàs is, aki kisebb sérüléssel bajlódik, rá minden reményünk szerint jövő héten már számíthat Varga Attila.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A hazai csapat piros-fekete színekben, a Kolorcity Kazincbarcika pedig kék-sárgában lépett pályára. A labdát a Promontor utcában a hazai csapat indította útjára.

A Budafoki MTE - Kolorcity Kazincbarcika SC találkozót Bana Gergely vezeti, asszisztensei Bede Tamás és Kiss Balázs, tartalék játékvezetőként pedig  Móri Tamás van jelen.
A két csapat összeállítása a következő:

BUDAFOKI MTE  KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
27 GUNDEL-TAKÁCS BENCE 31 MEGYERI II GÁBOR
8 CSONKA ANDRÁS (Margitics Andor 62') 4 SZEMERE BALÁZS
9 BEKE PÉTER (Batki Balàzs 70') 5 SZEKSZÁRDI MILÁN
11  HORVÁTH OLIVÉR (Kalmár Olivér 62') 7 ÁDÁM FERENC
14 HORGOSI DONÁT 11 PÁLINKÁS GERGŐ (Takács Tamás 68')
15 NÉMETH MÁRIÓ (Oláh Bálint 62') 12 KOVÁCS BENCE (Nagy János 68')
18 ADORJÁN KRISZTIÁN (Nándori Botond 75')  16 SÜTTŐ ATTILA (Székely Krisztián 72')
24 SOLTÉSZ ISTVÁN 17 KURDICS LEVENTE (Kállai Zalán 68')
48 FÓTYIK DOMINIK 21 UR LÁSZLÓ (C)
82 SÓS MÁTÉ 22 SZÉKELY DÁVID (Bacsa Patrik 46')
91 VASZICSKU GERGŐ 24 LIPPAI TIBOR
Cserék: Cserék:
29 HORVÁTH ANDRÀS 1 MEGYERI GÁBOR
3 MARGITICS ANDOR (Csonka András 62') 6 HEIL VALTER
6 NÁNDORI BOTOND (Adorján Krisztián 75') 8 NAGY JÁNOS (Kovács Bence 68')
7 GYÖRGYI ARTHUR 9 TAKÁCS TAMÁS (Pálinkás Gergő 68')
20 BÍRÓ MÁRK 10 SZABÓ BALÁZS
23 BATKI BALÁZS (Beke Péter 70') 14 CSATÁRI GERGŐ
33 KALMÁR OLIVÉR (Horváth Olivér 62') 15 SZÉKELY KRISZTIÁN (Süttő Attila 72')
50 OLÁH BÁLINT (Németh Márió 62') 19 PUSKA PÉTER
    20 BACSA PATRIK (Székely Dávid 46')
    32 KÁLLAI ZALÁN (Kurdics Levente 68')
Vezetőedző: Vezetőedző:
MÁTYUS JÁNOS VARGA ATTILA

Hamarosan elkezdődik a Budafok elleni mérkőzésünk. Azonban mielőtt 14:00-kor útjára indulna a labda ismételjük át a két csapat eddigi egymás elleni mérkőzéseinek történéseit. A két csapat egymás elleni mérlege számunkra pozitív, hiszen az eddig lejátszott hat mérkőzésből három a Kazincbarcika, egy a Budafok győzelmével és két döntetlennel zárult.

• A Budafok csapatával a 2016/17-es bajnokság negyedik fordulójában találkoztunk először, ekkor az azóta a csapat vezetőedzőjévé lett Csizmadia Csaba góljával hiába vezettek az első félidőben, a mérkőzés második játékrészében Boros Gábor és Kristófi Sándor is betaláltak, így 2-1-es végeredményt beállítva tartottuk itthon a három pontot, a tavaszi budafoki mérkőzésen azonban Kovács Gábor góljával az akkor Gálhidi György által irányított Budafoki MTE nyerte a mérkőzést.
  • A 2018/19-es bajnokságban helycsere történt a kispadon, ugyanis Gálhidi György Kazincbarcikára, Vitelki Zoltán pedig Budafokra szerződött. Az őszi mérkőzésen nem bírtak egymással a csapatok, így egy gól nélküli 0-0-ás döntetlen után egy ponttal utaztunk haza. Márciusban viszont hiába talált be kapunkba Kulcsár Kornél, Fótyik Dominik két góljának köszönhetően újabb győzelem kerülhetett a Kazincbarcika neve mellé.
  • A Budafok ellen a 2019/2020-as idényben a pandémia miatt csak egyszer léptünk pályára. A szeptemberben lejátszott mérkőzésen, akkor Kovács Dávid és Szabó Máté szereztek vezetést a hazaiaknak a BMTE Sporttelepen, majd az azóta már e heti vendégeinknél játszó Fótyik Dominik szépített, Oldal Tibor pedig beállította a 2-2-es döntetlent.
  • Az idei bajnokságban a harmadik fordulóban találkoztunk velük. Az augusztus 14-ei meccsen Kállai Zalán és Pálinkás Gergő találatainak köszönhetően tartottuk a Kolorcity Arénában a pontokat. A 2-1-es hazai sikerrel zárult mérkőzésen Vaszicsku Gergő a nyolcvanhetedik percben szépített e heti vendéglátóinknak.

Reméljük a mérleg nyelve a mai találkozó lefújását követően is felénk billen majd.