ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: AQVITAL FC CSÁKVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Szabó Noémi

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY:  AQVITAL FC CSÁKVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-3

2. FÉLIDŐ

90+5. PERC: Zsinórban harmadik győzelmünket könyvelhetjük el.

90. PERC: A mérkőzés végén öt perc a hosszabbítás.

87. PERC: Hazai szögletet követően helyzet nem alakul ki Megyeri kapuja előtt.

86. PERC: Körmendi labdáját Ur László fejeli ki.

83. PERC: 6-os Heil Valter helyett 2-essel Hleba Tamás lép pályára.

82. PERC: Körmendi lövi el a labdát a jobb oldalról, mely Ur Lászlóról pattan Megyeri kapujába. AQVITAL FC CSÁKVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-3

80. PERC: Ominger lövését védi bravúrral Megyeri Gábor.

76. PERC: Kettős csere barcikai oldalon is, 9-es Takács Tamás 11-es Pálinkás Gergő helyett érkezik, 8-as Nagy János pedig 14-es Cstári Gergőt váltja.

73. PERC: Utolsó cseréivel él a hazaiak vezetőedzője, 7-es Tamás Nándor helyett 18-as Körmendi Kevin érkezik, valamint 48-as Hornyák Marcell helyett 8-assal Janyickij Kirilo kap lehetőséget.

71. PERC: Pálinkás kap jó labdát Kovácstól, melyet ugyan a hazai védők próbálnak megkaparintani, ez viszont nem sikerül.  A Kazincbarcika 11-es számú játékosa kapura lő, ezzel ő dupláz a mai találkozón és megszerzi a harmadik gólunkat. AQVITAL FC CSÁKVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-3

70. PERC: Nagyon szép hazai összejátékot követően Hornyák fejelhet, a labával a felsőlecet találja el.

67. PERC: Kapusunk, Megyeri Gábor időhúzásért kap sárga lapot.

66. PERC: Karacs Dáneil indítja Tamás Nándort, akinek lövését Meygeri öklözi ki, Hornyák fejelhet az üres kapuba, mellé.

65. PERC: Csábi József elsőször változtat az összeállításunkon, 17-es Kurdics Levente helyett 10-essel Szabó Balázs folytatja.

62. PERC: Cserél a Csákvár, a csapatkapitány, 16-os Mészáros Dávidot 14-es Kocsis Dominik váltja.

56. PERC: A második félidő eddig eltelt perceiben inkább a hazaiak dominálnak és igyekeznek a szépítőtalálatot megszerezni.

55. PERC: Áll a játék, Süttő Attilához érkezik az ápolószemélyzet.

52. PERC: Ominger bal oldali beadását követően Süttő ment szögletre, a csákvári sarokrúgás veszélytelen.

50. PERC: Magyar Zsolt buktatja Kovács Bencét, a megmozdulást követően a csákváriak 30-asának is villan egy sárga.

48. PERC: Dulló szélről érkező lövését Megyeri öklözi ki, az ismétlést is kapusunk hárítja.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben két ponton változtatott csapata összeállításán a hazaiak vezetőedzője, Tóth Balázs. 3-as Branyai Ádám és 33-as Baracskai Roland helyett 17-essel Gazdag Vajk és 99-es Fejős Áron léptek pályára.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Hosszabbítás nélkül, két gólos barcikai vezetéssel ér véget a találkozó első játékrésze.

43. PERC: Csákvári szögletet követően kontrából indul meg a Kazincbarcika, Kovács az akció befejezője, Auerbach tornázza léc fölé a labdát.

42. PERC: Hornyák Marcellnak villan a sárga lap műesésért.

37. PERC: Mészáros buktatja Kurdicsot a középen a kaputól körülbelül tizenkilenc méterre. A szaabdrúgást Süttő végzi el, a labda elakad a hazai sorfalban.

34. PERC: Süttő és Kovács összjátékát követően Ominger szabadít fel a hazai kapu elől, a kipattanóra Csatári csapat le, távoli lövése veszélytelen.

29. PERC: Baranyai adja haza a labdát, melyre Auerbachot kicselezve Székely csap le és így az üres kapuba gurítja azt, ezzel kettőre növeli vezetésünket. AQVITAL FC CSÁKVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-2

28. PERC: Magyar Zsolt távoli szabadrúgásáról Alaxai marad le, Megyeri magabiztosan fogja a labdát.

25. PERC: Baranyai beadását követően Hornyák fejel Megyeri kapujára, mellé.

23. PERC: Süttő adja be a labdát a tizenhatoson belül jó ütemben érkező Kurdicsnak, 17-es számmal játszó játékosunk elől Auerbach halássza el a játékszert.

21. PERC: Szépen felépített hazai támadást követően Hornyák ad labdát Baracsakainak, aki körülbelül tizennyolc méterről lő a jobb alsó mellé.

17. PERC: Dulló bedobását követően Magyar Zsolt passzol vissza Baranyai Ádámnak, a hazaiak 3-as számú távolról lő kapura, mellé.

15. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem adódott.

11. PERC: A mérkőzés első szögletét a hazaiak végzik el, a tizenhatoson belül jól kanyarodó labdát Megyeri öklözi ki.

6. PERC: Alaxai Áron veszít labdát, melyet Pálinkás Gergő szerez meg és lő közelről kapura Auerbach lábai között. Vezet a Kazincbarcika Csákváron. AQVITAL FC CSÁKVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-1

5. PERC: A Kazincbarcika keretében nem találkozhatnak szurkolóink Székely Dávid és Ádám Ferenc neveivel. Székely Dávid sérüléssel bajlódik, Ádám Ferenc pedig betegséggel küzködik.

2. PERC: A találkozót a LINK-re kattintva online streamen nézhetik élőben.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazaiak fehérben, mi pedig kék-sárga-kék összeállításban léptünk pályára.

A mai Aqvital FC Csákvár - Kolorcity Kazincbarcika bajnokit Káprály Mihály vezeti, asszisztensei Bertalan Dávid és Vad Anita, tartalékjátékveztőként pedig Farkas Tibor van jelen.