ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : BFC SIÓFOK - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: BFC SIÓFOK - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

90+3. PERC: Siófoki győzelemmel ér véget a mai mérkőzésünk.

90+3. PERC: A Kazincbarcika csapatából 14-es számú Csatári Gergő is besárgul.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

90. PERC: A Siófok csapatából 18-as Polényi Gábor kap sárga lapot.

82. PERC: Hármascsere a Kazincbarcikánál, 10-es Szabó Balázst 2-essel Hleba Tamás, 20-as Bacsa Patrikot, 17-essel Kurdics Levente valamint 16-ös Süttő  Attilát 7-essel Ádám Ferenc váltják.

82. PERC: Utolsó cserelehetéségükkel élnek a hazaiak, 66-os Nyitrai Bence helyett 5-ös Vágó Gábor lép pályára.

80. PERC: Polényi kiugratásából Hegedűs találja el a bal oldali kapufát, a kipattanó a nemrégiben csereként beállt Dénes Csanád elé kerül, aki öt méterről higgadtan gurítja az üres kapuba a játékszert, vezet a Siófok. BFC SIÓFOK - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

75. PERC: Pálinkás Gergő előtt adódik helyzet, a tizenhat méterről ellőtt labda azonban a hazai kapu felett száll el.

75. PERC: Negyedik cseréjét használja ki a Siófok, 10-es Kerezsi Zalánt 9-es Dénes Csanád váltja.

68. PERC: Újabb siófoki próbálkozás, ismét Pataki lő kapura, a labda a barcikai védők lábáról pattan ki, a szituációt követő szögletből nem alakul ki helyzet.

67. PERC: Kerezsi keresztlabdáját Pataki veszi át és öt méterről hagyja ki a mérkőzés eddigi legnagyobb helyzetét.

63. PERC: Ismét egy Szabó Balázs nevéhez fűződő próbálkozás: egy remek ritmusváltást követően vezeti Winter kapujára a labdát, azonban a körülbelül húsz méterről eleresztett lövés elkerüli azt.

61. PERC: A siófokiak trénere, Dragan Vukmir három cserét is eszközöl. A pályát 17-es Girsik Áron-Róbert, 11-es Major Gergő és 97-es Farkas Balázs hagyják el, helyettük 21-es Hegedűs Márk, 18-as Polényi Gábor és 20-as Pataki Zoltán kapnak lehetőséget.

61. PERC: Csábi József vezetőedző változtat a Kazincbarcika összeállításán, 15-ös Székely Krisztián helyett 4-essel Szemere Balázs folytatja a játékot.

56. PERC: Újabb sárga lap a hazaiaknak, amit ezúttal az ősszel kooperációs szerződéssel nálunk is futballozó, Horváth Milán kap.

53. PERC: Egy, a hazai kaputól körülbelül huszonnyolc méterre Bacsa ellen elkövetett szabálytalanság után szabadrúgást ítél a játékvezető. A labdát Székely íveli a siófoki tizenhatoson belül álló barcikaiaknak, akik közül végül Ur László fejel a kapu mellé.

50. PERC: Girsik indul meg a jobb oldalon, passzával Farkas Balázst keresné, de a középen érkező siófoki játékost Székely előzi meg és ment szögletre.  A sarokrúgást követően nem alakul ki helyzet a kapunk előtt.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyik vezetőedző sem változtatott csapata összeállításán.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

45. PERC: Villan az első barcikai sárga is, ezt Szabó Balázs kapja.

43. PERC: 81-es Varjas Zoltán követ el szabálytalanságot Süttő Attilával szemben, az oldalvonal menti buktatást követően a siófoki játékosnak fel is mutatja a játékvezető a találkozó első sárga lapját.

41. PERC: Szabó Balázs próbálkozik egy távoli lövéssel, a körülbelül huszonöt méterről eleresztett labda magasan a kapu felett száll el.

37. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben leginkább mezőnyben folyt a játék, komolyabb lehetőség egyik csapat előtt sem adódott.

23. PERC: Kerezsi Zalán indul meg a bal oldalon, a labdával a jó ütemben érkező Farkast keresi, a siófokiak 97-es számú játékosa becsúszva érkezik a játékszerhez és körülbelül hat méterről Megyeri kapuja mellé lövi azt.

19. PERC: A hazaiak egymás után két szögletet is elvégezhetnek. A sarokrúgásokból középre kanyarodó labdákat mindkét esetben kifejelik védőik, a kipattanó pedig nem jelent veszélyt Megyeri kapujára.

15. PERC: Meg is történt a csere. A Kazincbarcika vezetőedzőjének kényszerűen kell változtatnia, az imént a pályát elhagyó 12-es Kovács Bence helyett 10-es számmal Szabó Balázs folytatja a játékot.

12. PERC: Ismét Kovács Bencét kell ápolni, játékosunk elhagyja a játékteret, úgy tűnik a harmadik percben elszenvedett sérülése miatt nem is tudja folytatni a játékot.

11. PERC: Kovács Bence követ el szabálytalanságot a barcikai kapu előtt körülbelül huszonöt méterre. A szituációt követő szabadrúgás nem jelent veszélyt Megyeri kapujára.

3. PERC: Áll a játék, a Kazincbarcika csapatából Kovács Bence, a siófokiaktól pedig Nyitrai Bence kerül a földre egy ütközés következményeként. A játékosokhoz érkezik az ápolószemélyzet.

1. PERC: Elhangzik a kezdést jelző sípszó, a labdát a Kazincbarcika indítja útjára a siófoki stadionban. A hazaiak sárga szerelésben, mi pedig kékben játszunk.