ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : TISZAKÉCSKEI LC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: TISZAKÉCSKEI LC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

90+3. PERC: Egy gólos tiszakécskei győzelemmel ér véget a mai találkozó.

90+3. PERC: Pálinkás próbálkozik ez kapuralövéssel, a labda sajnos elkerüli azt.

90+2. PERC: A hosszabbítás perceiben a gólszerző, Winkler András is sárga lapot kap.

90. PERC: A mérkőzés végén három percet hosszabbít a játékvezető.

85. PERC: Újabb tiszakécskei csere, 8-as Erdei Carlo Alex helyett 20-assal Pongrácz Viktor folytatja a játékot.

83. PERC: A Tiszakécske csapatából 8-as Erdei Carlo Alex kap sárga lapot.

79. PERC: Hazai oldalon is változtat a vezetőedző, 25-ös Vachtler Csaba helyett 15-ös Kiss Norbert lép pályára.

78. PERC: Barcikai csere, 21-es Ur Lászlót 9-es számmal Takács Tamás váltja.

76. PERC: A Tiszakécske 25-ös számú játékosának, Vachtler Csabának villan a sárga lap.

72. PERC: Egy előreívelt labdáért a a középpályán jól helyezkedő Winkler András küzd meg harciasan védőink szorításában és meg is szerzi a játékszert. A  játékszert kapura vezeti és szélről átemeli Megyeri fölött, mellyel vezetéshez jutnak a hazaiak. TISZAKÉCSKEI LC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

66. PERC: Vachtler szabadrúgását Megyeri Gábor bravúrral védi.

65. PERC: Csapatkapitányunk, Ur László kap sárga lapot.

64. PERC: Cserélnek a hazaiak is, 10-es Zamostny Balázs helyett 9-es Horváth Zoltán lép pályára.

58. PERC: Kettős csere a Barcikánál, 6-os Heil Valtert 2-es számmal Hleba Tamás váltja, illetve 12-es Kovács Bence helyett 7-essel Ádám Ferenc folytatja.

57. PERC: Barcikai támadás végén Pálinkás a befejező, akinek fejese ezúttal erőtlen, így Halasi könnyedén fogja a labdát.

56. PERC: Vajda beadásából Zamostny lő közelről kapura, Megyeri véd.

53. PERC: Winkler játssza magát tisztára a bal szélen, lövése azonban nem jelent veszélyt a kapunkra.

46. PERC: Egy szabálytalannak ítélt szerelést követően a Kazincbarcaik 5-ös számú játékosa, Szekszárdi Milán is besárgul.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő. A szünetben Csábi József egy ponton változtatott a Kazincbarcika összeállításán, 20-as Bacsa Patrik helyett 17-es számmal Kurdics Leventét küldte a pályára.

45. PERC: Hosszabbítás nélkül, 0-0-ás részeredménnyel ér véget a mérkőzés első játékrésze.

43. PERC: Újabb tiszakécskei sárga lap, ezúttal 17-es Szekér Ádám kapja Pálinkás lekönyökléséért.

38. PERC: Hazai oldalon is villan az első lap, ezt a 6-os számú Csáki Róbert kapja miután Szemere ellen követ el szabálytalanságot.

36. PERC: A korábban Kazincbarcikán is futballozó Farkas András a tizenhatos sarkánál készíti le a labdát Szekér Ádámnak, a tiszakécskei középpályás lövése viszont magasan száll el Megyeri kapuja fölött.

29. PERC: Szemere és Csatári remek összjátékát követően előbbi a befejező, a jobb oldalról eleresztett lövést Halasi védi.

24. PERC: Egy bal oldali beadást követően Zamostny fejel kapura, a középre kanyarodó labda Megyerié.

23. PERC: Bacsa vezeti a labdát a tiszakécskei kapura, a hazai védelem azonban még a lövés előtt szereli játékosunkat.

20. PERC: Süttő szereli szabálytalanul a jobb oldalon meginduló Vachtlert, ezért az "akcióért" a játékvezető fel is mutatja neki a mérkőzés első sárga lapja

18. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben komolyabb helyzete egyik csapatnak s.em adódott, igazi ki-ki találkozó ez a mai, ahol kiegyenlített küzdelem folyik a játéktéren.

12. PERC: Barcikai szabadrúgást követően Kovács Bence labdaszerzéséből nem alakul ki helyzet.

10. PERC: Szemere bedobását követően alakul ki kisebb zavar a hazai kapu előtt, szöglettel folytatódik a mérkőzés, mely nem jelent veszélyt Halasi kapujára.

7. PERC: A barcikai tizenhatos oldalvonalának jobb oldaláról végez el szabadrúgást a Tiszakécske, a lövést blokkoljuk, az ismétlést követően pedig miénk marad a labda.

4. PERC: Vachtler iramodik meg a jobb oldalon és körülbelül tizenöt méterről lő kapura, a labda a kazincbarcikai védők lábán pattan meg, így Megyeri könnyedén hárít.

2. PERC: Rögtön a mérkőzés elején szabadrúgást végezhetünk el, melyből Lippai fejel a hazaiak kapujára, Halasi véd. A szituációt követő szögletből helyzet nem alakult k.

1. PERC: Érkeznek a csapatok, a Tiszakécske fehér felszerelésben, mi pedig kék színben játszunk a mai mérkőzésen. A találkozót Nazsa Tamás vezeti, asszisztensei Tőkés Róbert és Baghy Csaba, a tartalékjátékvezető pedig Nagy Norbert.

A csapatok lassacskán megérkeznek a Tiszakécskei Sportcentrum gyepszőnyegére, hogy bemelegítsenek a mai mérkőzésre. Mi addig tekintsük át a két együttes összeállítását: