ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: PMFC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: PMFC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

90+4. PERC: 1-1-es döntetlennel ér véget a mérkőzés.

90+2. PERC: Mondhatni eseménytelenül telnek a ráadás percei.

90. PERC: A találkozó végén négy perc a hosszabbítás.

90. PERC: Kapusunk, Megyeri Gábor a mérkőzés rendes játékidejének utolsó percében időhúzásért kap sárga lapot.

88. PERC: Heil Valter ápolását követően barcikai cserével folytatódik a mérkőzés, 19-es számmal Puska Péter lép pályára 20-as Bacsa Patrik helyett.

86.  PERC: Pécsi szögletet követően Szabó  Máté csúsztat kapunkra, Nagy János vágja ki a labdát.

82. PERC: Major Sámuel íveli be nagyszerűen jobb oldalról a labdát a barcikai tizenhatoson belülre, viszont védőink megakadályozzák, hogy ebből a hazaiaknak helyzete adódjon.

76. PERC: Mindkét csapat cserél. A Kazincbarcikánál 22-es Székely Dávidot 2-es számmal Hleba Tamás váltja, a Pécsnél pedig 29-es Svedyuk Alex helyett a 8-as Major Sámuel kap lehetőséget.

76. PERC: Egyenlít a Pécs, Szabó Máté a tizenhatosunk bal sarkától lőtt kapunk bal felső sarkába! PMFC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

72. PERC: Újabb lap villan Takács játékvezető kezében, ezt ezúttal csapatunk 20-as számú játékosának, Bacsa Patriknak mutatja fel.

70. PERC: A Pécs 30-as számú játékosa, Mayer János kap sárga lapot, miután Székely Dáviddal szemben szabálytalankodott, játékosunkat ápolni kell.

69. PERC: Hármas csere a hazaiaknál. A pályát a 3-as Rácz László, a 20-as Gera Zalán és a 21-es Terbe Botond hagyják el, helyettük a 10-es Harsányi István, a 30-as Mayer János és a 77-es Kocsis Bence érkeznek.

68. PERC: Nagy János végez el szabadrúgást, a lövés elkerüli a pécsi kaput.

65. PERC: Kapusunk bravúrt-bravúrra halmoz a mai napon, Rácz László hét méterről fejel kapunkra, Megyeri véd.

59. PERC: Csábi József ismét változtat csapatunk összeállításán, a 9-es Takács Tamás helyett 11-essel Pálinkás Gergő folytatja a játékot.

57. PERC: Először Kesztyűs lövését védi Megyeri, majd a másik oldalon Katona csap le a kipattanóra, a labda kapunk mellett száll el.

55. PERC: Újabb büntetőt véd kapusunk, Megyeri Gábor! A vasárnapi Ajka elleni bajnokit követően, ma Tóth-Gábor Kristóf tizenegyesét is hárítja!

52. PERC: Katona Leventével szemben szabálytalankodunk a tizenhatosunkon belül, a pécsi játékos földre kerül, a játékvezető pedig gondolkodás nélkül a büntetőpontra mutat.

50. PERC: Igencsak felgyorsultak a mérkőzés eseményei, újabb helyzet, ezúttal pécsi oldalon. Szabó Máté kap labdát, de a lövése kapunk fölött száll el.

49. PERC: Nagy János sarokrúgása jól kanyarodik, Heil csúsztatja meg a labdát, Takács elesik a hazai tizenhatoson belül, így Székely Dávid lő kapura, aki a felsőlécet találja el.

47. PERC: Kesztyűs Barna végez el szögletet, a jól beívelt labda viszont nem talál hazai játékost.

46. PERC: Pályára lépését követően csapatunk 12-es számú játékosa, Kovács Bence sárgul be.

46. PERC: Barcikai cserével indul a második játékrész, a 7-es Ádám Ferenc helyett 12-essel Kovács Bence lép pályára.

45+1. PERC: Csatári Gergő góljának köszönhetően egy gólos barcikai vezetéssel ér véget az első félidő.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

40. PERC: Nagy János és Szabó Máté szólalkoznak össze a pályán, a játékvezető csapatkapitányunknak és a pécsiek 7-es számú játékosának is felmutat egy-egy sárga lapot.

38. PERC: Ádám és Székely Dávid összjátékát követően a védők lábaiban akad el a labda a pécsi tizenhatoson belül. Kontrára építkezne a hazai gárda, viszont lövésig nem jutnak el.

36. PERC: A barcikai vezetést követően felélénkült a Pécs játéka, láthatóan még az első félidőben egalizálni kívánják az állást.

34. PERC: Szabó Máté játszaná magát cselekkel tisztára a barcikai védők sűrűjében, azonban kisodródott helyzetéből és a kapu mellé lövi a labdát.

29. PERC: Vezetünk! Egy bedobást követően kétszer próbálkozik Csatári, az első kipattan, de a második lövés Helesfay kapujának bal alsó sarkában köt ki! PMFC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-1!

24. PERC: Kesztyűs Barna végez el szabadrúgást, a labdát távolról íveli kapunkra, így ez veszélytelen.

20. PERC: A mérkőzés első tíz perce mondhatni a Pécsé volt, de a második egyértelműen a miénk; láthatóan törekszünk rá, hogy mihamarabb megszerezzük a vezetést jelentő első gólt.

19. PERC: Ádám Ferenc íveli be a középpályáról elvégzett szabadrúgást, a labdát Lippai csúsztatja meg fejjel, Helesfay könnyedén fogja a játékszert.

14. PERC: Lippai Tibor lő távolról kapura, a labda magasan afelett száll el és a kerítés állítja meg.

10. PERC: Csatári indítja a középen jól helyezkedő Takácsot, aki lövésig viszont nem jut el, hiszen lesen volt.

4. PERC: A Pécs vezet támadást, először Gera próbálkozna Ádámon átjátszva magát, Szekszárdi Milán szabadít fel a tizenhatosunkon belül. A kipattanóra Szabó Máté csap le, távoli lövése viszont nem veszélyes Megyeri kapujára.

2. PERC: A mai kezdőcsapat összeállításakor nem volt könnyű dolga vezetőedzőnknek, hiszen a Kazincbarcikát több sárga lapos eltiltás és sérülés is sújtja. Öt színes lap miatt nem léphetett ma pályára Kurdics Levente, Süttő Attila és Szemere Balázs, illetve csapatkapitányunk, Ur László sérüléssel bajlódik. Örömünkre szolgál azonban, hogy az ősszel megsérült, Dvorschák Gábor rehabilitációja olyannyira jól haladt, hogy ma már a kispadon foglalhat helyet.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai csapat piros-fekete-piros összeállításban, mi pedig tiszta fehérben léptünk a PMFC Stadion gyepszőnyegére.

A mai PMFC - Kolorcity Kazincbarcika SC találkozó játékvezetője Takács Tamás, asszisztensei Belicza Bence Péter és Máyer Gábor, tartalékjátékvezetőként pedig Antal Péter van jelen.