ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

90+1. PERC: A hosszabbítás perceiben cserél a Szeged, 11-es Gajdos Zsolt helyett 28-assal Rácz Balázs érkezik.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a ráadás.

86. PERC: Süttő szögete sokáig pattog ide-oda a barcikai tizenhatoson belül, küzdünk ugyan a labdáért, de a szegediek sűrűjében nincs lehetőségünk a kapuralövésre.

83. PERC: Hamar duplázhatna Kundrák, lapos lövése azonban elkerüli kapunkat.

82. PERC: Kundrák Norbert góljával szerez vezetést a Szeged. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

81. PERC: Pálinkás játssza magát tisztára a szegedi tizenhatos oldalvonalánál, a labdát  a jó ütemben középen érkező Székely Dávidnak, a lövés viszont veszélytelen.

79. PERC: Csábi József változtat a csapatunk összeállításán, 17-es Kurdics Levente helyett 22-essel Székely Dávid folytatja.

77. PERC: Vezetőedzőnket sárga lappal figyelmezteti a játékvezető.

73. PERC: Kettős csere hazai oldalon is, a pályát 22-es Papp Áron és 32-es Szatmári Lóránd hagyják el, helyettük 9-es Prosser Dániel és 94-es Jammeh Haruna érkeznek.

68. PERC: Szegedi szögletet követően Tóth Bence fejel kapura, a labda centikkel kerüli el a kaput.

63. PERC: Kettős csere csapatunknál, 20-as Bacsa Patrikot 7-es Ádám Ferenc, 8-as Nagy Jánost pedig 2-essel Hleba Tamás váltja.

59. PERC:Cserélnek a hazaiak 49-es Géresi  Krisztián helyett 65-ös Kundrák Norbert lép pályára.

56. PERC: Kurdics szögletét kifejelik a hazai védők, kontrából indul meg a Szeged, a kibontakozó akciót a barcikai térfélen állítjuk meg.

55. PERC: Barcikai csere következik, 15-ös Székely Krisztiánt 16-os Süttő Attila váltja.

51. PERC: Könczey beadását Gajdos lövi kapura, a szegedi támadást kapusunk üti ki. A szzögletet követeőn helyzet már nem alakul ki.

46. PERC: Szegedi cserével indul a második félidő, 29-es Bíró Bence helyett 7-es Szakály Dénes folytatja a játékot.

45+1. PERC: Bal oldali beadás után Papp Áron csúsztat fejjel kapunkra, a labda a kapufán csattan kifelé.

45. PERC: Az első félidő végén egy perc a hosszabbítás.

42. PERC: Székely akadályoz meg egy kibontakozó szegedi akciót a tizenhatosunkon belül, szöglettel folytatódik a mérkőzés. Szatmári sarokrúgásából helyzet nem alakul ki.

38. PERC: Bíró kap labdát és vezeti azt kapunkra, a lövéssel jó szögből próbálkozhat, de a játékszer a felsőléc felett száll el.

36. PERC: Kurdics Levente vezeti középpályáról a labdát a szegedi kapu irányába, egyéni akciójában Bacsa segédkezik, de Kurdics fejezi be azt lövéssel, ami csak centikkel kerüli el a bal alsót.

34. PERC: Nagy János szabadrúgása száll el a tizenhatoson belül tömörülő hazai és vendég játékosok fölött, a labdára a másik oldalon csap le Lippai, akinek lövése viszont nem veszélyes a szegedi kapura.

30. PERC: Áll a játék, Pálinkás Gergőt kell ápolni.

28. PERC: Újabb helyzet, ismét Pálinkás próbálkozik, ezúttal lapos lövését hárítja a szegedi hálóőr.

27. PERC: Pálinkás Gergő lő körülbelül harminc méterről kapura, a labda Molnár F. Tamásé.

24. PERC: Szatmári adja be a labdát, a játékszer lecsúszik, így a kapunk elé érkező Bíró Bence már nem éri el fejjel, kirúgással folytatódik a meccs.

22. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Kazincbarcika 15-ös számú játékosa, Székely Krisztián kapja.

13. PERC: Lippai indítja Kurdicsot, aki Pálinkást szöktetné, játékosunk küzd a labdáért, de ez helyzetre nem, de egy bedobásra azért elég. Kurdics bedobásáta  szegediek fejelik ki, a kipattanóra Székely csap le, aki a kapu fölé bombázza.

12. PERC: Nagy János végez el szögletet, a labda a középen tömörülő játékosok feje fölött száll el, Molnár F. Tamás ér bele és üti azt ki.

9. PERC: Az első komolyabb helyzet a hazaiaké, Gera vezeti kapunk irányába a játékszert, beadása azonban középen gurul el.

8. PERC: Áll a játék, egy ütközést követően Kurdics Leventéhez és a szegediek, 32-eséhez, Szatmári Lórándhoz érkezik az ápolószemélyzet.

6. PERC: A találkozó első perceiben komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem adódott. A jó iramú mérkőzésen egyelőre nem volt dolguk a kapusoknak.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Szeged kék-fekete-kékben, a Kazincbarcika pedig fehérben lépett a Szent Gellért Fórum gyepszőnyegére.

A mai Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Kolorcity Kazincbarcika SC bajnoki mérkőzés játékvezetője Pillók Ádám vezeti, asszisztensei Szabó Dániel és Sinkovicz Dániel, a tartalékjátékvezetőként pedig Nagy Attila van jelen.