ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - GYIRMÓT FC GYŐR

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - GYIRMÓT FC GYŐR 0-1

90+4. PERC: Csere a Gyirmótnál, 7-es Soltész Dominikot 27-es Bagó Bálint váltja.

90+3. PERC: A Kazincbarcika 4-es számú játékosa, Szemere Balázs kap sárga lapot.

90. PERC: A mérkőzés végén 5 perc a hosszabbítás.

86. PERC: Újra kettős csere, most a Gyirmótnál. 70-es Medgyes Szilárd helyett 39-es Hudák Dávid, 8-as Nagy Patrik helyett pedig 20-as Kovács Dominik érkeznek.

85. PERC: A Gyirmót csapatából 7-es, Soltész Dominiknak villan a sárga.

82. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, a pályát 8-as Nagy János és 24-es Lippai Tibor hagyják el, helyettük 2-es Hleba Tamás és 9-es Takács Tamás érkeznek.

82. PERC: A Kazincbarcika 16-os számú játékosa, Süttő Attila kap sárga lapot.

81. PERC: Barcikai szögletet követően Ádám Ferenc elé kerül a labda, akinek lövése centikkel száll el a gyirmóti kapu mellett.

79. PERC: Gyirmóti szögletet követően nem alakul ki veszély a kapunk előtt.

73. PERC: Ádám Ferenc lő a tizenhatoson belül kapura, a labda afelett száll el.

71. PERC: Soltész lő kapura bal oldalról, a labda a felsőlécen pattan, majd Nagy Patriké az ismétlés, amit Megyeri már véd.

69. PERC: Ádám Ferenc kap jó labdát, de a vendégvédők szorításában nem tud kapura lőni, így Bacsának passzol, akinek lövését Rusák könnyedén megfogja.

66. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben leginkább mezőnyben folyik a játék, helyzet egyik csapat előtt sem adódott.

58. PERC: Kettős csere barcikai oldalon, 17-es Kurdics Levente helyett 20-assal Bacsa Patrik lép pályára, 10-es  Szabó Balázst pedig 7-essel Ádám Ferenc váltja.

57. PERC: Újabb Nagy által elvégzett szöglet, most a kapu előtt tömörülő játékosok felett száll el a labda.

56. PERC: Nagy János végez el szögletet, a középre ívelt labdát Rusák húzza le.

46. PERC: Cserékkel indul a második játékrész. A Barcikánál 15-ös Székely Krisztiánt 16-os Süttő Attila váltja, a Gyirmótnál pedig 17-es számmal Simon András 9-es  Pethő Bence helyett folytatja a játékot.

45+2. PERC: A hosszabbítás percei komolyabb izgalmak nélkül zajlottak le, egy gólos gyirmóti vezetéssel ér véget a félidő.

45. PERC: Az első félidő végén két perc a ráadás.

43. PERC: Barcikai összejátékot követően Csatári passzából próbálkozhat Szabó Balázs, a távoli lövés Rusák kapuja mellett és fölött száll el.

34. PERC: Végre elvégezhetjük a megítélt tizenegyest. A labda mögé Pálinkás áll, azonban az egyenlítés elmarad, mert ezúttal Rusák Edvárd véd bravúrral.

32. PERC: A büntetőt követeőn a vendégek két játékosának villan a sárga. 22-es Helembai Márkot és 70-es Medgyes Zoltánt figyelmezteti a játékvezető.

31. PERC: Csatári játssza magát tisztára a gyirmóti tizenhatoson belül, ahol Csörgő buktatja, nekünk is jár a tizenegyes.

27. PERC: Kurdics szögletét követően, Pálinkás centikkel marad le a labdáról, majd Csatári beívelésekor mentenek előle.

23. PERC: Újabb távoli kapuralövés, ezúttal Lippaitól, de Rrusák véd.

21. PERC: Nagy János indítaná a középen jó ütemben Székely Krisztiánt, az indítás viszont hússzú a barcikai 15-ösnek.

19. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Kazincbarcika 17-es számú játékosa, Kurdics Levente kapja.

19. PERC: Szabó Balázs próbálkozik egy távoli kapuralövéssel körülbelül harminc méterről, a labda a gyirmóti kapu mellett suhan el.

16. PERC: Ismét Soltész kerül helyzetbe, de Megyeri véd.

15. PERC: Nagy János szögletét követően alakul ki veszély a gyirmóti kapu előtt. Csapatkapitányunk középre íveli a labdát, melybe Pálinkás fejel bele, a játékszert Rusák piszkálja ki a felsőléc alól.

12. PERC: A labda mögé Soltész Dominik áll és Megyeri kapujának közepébe lövi azt, ezzel vezet a Gyirmót. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - GYIRMÓT FC GYŐR 0-1

11. PERC: A találkozó első szögletét a vendégek végzik el, ezt követően Sszekszárdi Milán ér kézzel a labdába, a játékvezető gondolkodás nélkül mutat a büntetőpontra.

10. PERC: Gyirmóti összjátékot követően Madarász kerül helyzetbe, közeli lövését Megyeri védi.

3. PERC: Szemere bedobását Pálinkás csúsztatja meg fejjel, a labda ezt követően a vendégek tizenhatosán belül pattog, Kurdics ér bele, de a gyirmóti védők szorításában esélye sincs az igazán veszélyes kapuralövésre.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kolorcity Kazincbarcika SC kék-sárga-kékben, a vendég Gyirmót FC Győr pedig fehérben lépett pályára. A találkozót a Gyirmót FC Győr YouTube csatornáján, a LINK-re kattintva nézhetik élőben.

A  Kolorcity Kazincbarcika SC - Gyirmót FC Győr mérkőzés játékvezetője Ducsai József, asszisztensei Szert Balázs és ifj. Varga Gábor, a tartalékjátékvezetőként pedig Szigetvári Márk van jelen.