ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: MTK BUDAPEST - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Élő szöveges közvetítés

VÉGEREDMÉNY: MTK BUDAPEST- KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

90+3.PERC: Egy gólos MTK sikerrel ér véget a mérkőzés.

90+1.PERC:Süttő beadását középen magabiztosan húzza le Rácz.

90.PERC: A mérkőzés végén három perc a ráadás.

89.PERC: Bognár kerül helyzetbe, lövése centikkel kapu mellett száll el.

88. PERC: Barcikai helyzetet követően elveszítjük a labdát, a Molnár egy az egyben indul meg, Süttő utoléri és remekül szereli.

88. PERC: Cserélnek a MTK,  6-os Kata Mihály helyett 2-es Varju Benedek lép pályára.

86. PERC: Bognár szöglete után a Molnár Ádin lövése találja el az eredményjelzőt.

81. PERC: Újabb kettős csere,  most az MTK-nál,  a pályát 18-as Németh Krisztián és 17-es Zsóri Dániel hagyják el, helyettük 9-es Futács Márkó és 16-os Molnár Ádin lépnek pályára.

79. PERC: A hazaiak 23-asa is besárgul.

78. PERC: Németh Krisztián kerül helyzetbe de a kapu mellé fejeli a labdát.

75. PERC: Ismét két ponton valtoztat Csábi József vezetőedző, 14-es Csatári Gergő helyett 19-essel érkezik Puska Péter és 11-es Pálinkás Gergőt 2-es számú Hleba Tamás váltja.

74. PERC: Süttő szabadrúgására középen érkezik Pálinkás, aki a kapu mellé fejel .

72. PERC: Lippai állítja meg szabálytalanul Zsórit. A szabadrúgást Bognár végzi el, Lippai szabadít fel a tizenhatoson belül

69. PERC: Jó szögből és körülbelül huszonöt méterről végezhetünk el szabadrúgást,  amit Lippai lő az MTK sorfalába.

68.PERC: Pálinkást rúgják fel, 6-os számú Kata Mihálynak villan a sárga lap.

61. PERC: Kettős csere a hazaiaknál,  14-es Horváth Artúrt 10-essel Bognár István váltja,  valamint 26-os Kapronczai Gergely helyett 24-es Vadnai Dániel érkezik.

56. PERC: Zsóri távoli lövését Megyeri tolja szögletre,  a sarokrúgásából helyzet nem alakul ki a barcikai kapu előtt.

57. PERC: Kettős csere nálunk,  4-es Szemere Balázst 17-essel Kurdics Levente váltja,  illetve 12-es Kovács Bence helyett 10-essel Szabó Balázs lép pályára.

55. PERC: Kapronczai beadásából Németh lő kapásból, de kifelé történő szabadrúgással folytatódik a mérkőzés.

49. PERC: Kapu előtti kavarodás után vegul Kapronczai lőhet, de a labda a kapu fölött száll el.

48. PERC: Zsóri lövését is hárítja kapusunk.

47. PERC: Németh Krisztián lövését Megyeri könnyedén védi.

46. PERC: A szünetben cseréltünk 8-as Nagy Jánost 15-össel Székely Krisztián váltja.

45. PERC: A félidő végén egy perc a hosszabbítás.

45. PERC: Emberhátrányban folytatjuk a mérkőzést, a játékveztő 5-ös számú Szekszárdi Milánnak mutatja fel a piros lapot, aki így elhagyni kényszerül a játékteret.

42. PERC: Csatári egyéni akciója végén a lövés sem marad el, de ez pontatlan, a kipattanóra Ádám Ferenc csap le, ezt bravúrral védi Rácz.

38. PERC: Az MTK 26- os számú játékosa Kapronczai Gergely kap sárga lapot.

37. PERC: Süttő szabadrúgása után Pálinkás lő kapura, de Rácz véd. Az ismétlés Nagyé, de Kapronczai blokkol.

31. PERC: Csatári passzol Kovácsnak, akinek lövése az MTK kapuja mellett száll el.

27. PERC: Nagy János végez el szabadrúgást a felezővonal közelében, ami jól is kanyarodik,  Pálinkás és Heil is lőhetne, de a labda elakad a lábakban.

22. PERC: Szemere Balázs folytathatja a játékot.

20. PERC: Szemere marad a földön, érkezik az ápolószemélyzet játékosunkhoz.

18. PERC: Pálinkás kap labdát, amit visszafejel Csatárinak, de a labdaátvétel pontatlan, így kontrából indulhat az MTK. Zsóri lövése elől Lippai ment önfeláldozóan a tizenhatosunkon belül.

14. PERC: Ádám Ferenc lőhetne kapura a tizenhatoson belül, de szögletre mentenek a hazaiak, melyet Nagy János végez el, de ebből nem alakul ki helyzet.

14. PERC: Pálinkás indítaná Csatárit, akit viszont a hazaiak 23-asa előz meg, azonban Pálinkással szemben szabálytalankodnak a budapestiek, így szabadrúgással folytatódik a mérkőzés, ami jól kanyarodik középre de nincs barcikai érkező.

10. PERC: Újabb veszélyes hazai helyzet, ezúttal egy szögletet követően az üresen maradó Zsóri fejel kapura, szerencsénkre mellé.

9. PERC: Egy barcikai bedobást követően Csatárit rántják le, az ezt követő szabadrúgást Nagy János végzi el és tekeri azt kapura, melyet Rácz öklöz ki.

8. PERC: Egy remek bal oldali beadásról centikkel marad le Zsóri.

5. PERC: Ádám Ferencnek villan a találkozó első sárga lapja.

5. PERC: A büntetőt Zsóri Dániel végzi el és magabiztosan Megyeri kapujának közepébe lövi a labdát, ezzel vezet az MTK. MTK BUDAPEST - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

3. PERC: Kapronczai húzza meg szélen, majd beadásába Heil ér bele kézzel, a játékvezető gondolkodás nélkül a tizenegyes pontra mutat.

3. PERC: Zsóri Dániellel szemben követünk el szabálytalanságot, a szituációt követően Horváth veszély nélkül végzi el a megítélt szabadrúgást.

1. PERC: Rögtön a kezdést követően dolga akad a hazai hálóőrnek, Pálinkás csúsztat fejjel, a labdáról Ádám Ferenc marad le centikkel, így az Ráczhoz kerül.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, az MTK kék összeállításban, mi pedig sárgában léptünk pályára. A labdát a Kazincbarcika indítja 90 perces útjára.

A mai MTK Budapest - Kolorcity Kazincbarcika SC mérkőzés játékvezetője Görög Márió, asszisztensei Szécsényi István és Szalai Dániel, a tartalékjátékvezető pedig Hanyecz Bence.