ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : DOROGI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: DOROGI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-2

90+8. PERC: Győzelemmel zártuk a 2022-es évet.

90+6. PERC: A mérkőzés utolsó perceiben is veszélyeztet a Dorog,  11-es Magyari Szilárd kapáslövését Megyeri ismét bravúrral hárítja, ezúttal lábbal.

90+4. PERC: Kettő csere a Kazincbarcikánál, 22-es Székely Dávidot 24-es Lippai Tibor, illetve 17-es Kurdics Leventét pedig 32-es Kállai Zalán váltja.

90. PERC: Véget ért a rendes játékidő, a találkozó végèm nyolc perc a hosszabbítás.

87. PERC: Dulakodás alakul ki a pályán, a szituációt követően a Pálinkás ellen szabálytalankodó Kárász Krisztiánnak azonnal piros lapot mutat a játékvezető, míg Pálinkásnak a sárga kártya villan.

82. PERC: Ismét barcikai csere következik, 4-es Szemere Balázs 15-össel Székely Krisztián váltja.

80. PERC: Varga Attila is kettős cserét hajt végre, 7-es Ádám Ferencet 11-es Pálinkás Gergő váltja, illetve 2-es Hleba Tamás helyett 6-os Heil Valter lép pályára.

75. PERC: Ismét Megyerinek kell védenie, ezúttal Sztojka veszélyezteti a barcikai kaput.

73. PERC: Kettős csere a hazaiaknál, 16-os Szedlár Zoltán helyett 99-essel Paudits Patrik lép pályára, valamint 66-os Szerencsi Miklóst 9-essel Albert Ádám váltja.

73. PERC: Csatári Gergőnek villan a sárga lap.

72. PERC: A sarokrúgást Nagy János végzi el, azonban helyzet nem alakul ki. A kontrából meginduló Dorog veszélyeztet, azonban a kapujából remek ütemben érkező Megyeri BARAVÚRRAL hárít.

71. PERC: Szemere tör előre, a labda Gyurácz lábáról hagyja el a játékteret, szöglettel jövünk.

68. PERC: Sztojka kap labdát a társaktól, mellyel megiramodik azonban Ur László megállítja a kibontakozó akciót.

62. PERC: Újabb hazai csere, 80-as Szalai József helyére 18-as Vígh Ádám érkezik.

61. PERC: Kurdics kap labdát és iramodik meg vele a szélen egészen a tizenhatoson belülre vezeti azt, lövésébe belelép a dorogi védő.

59. PERC: Áll a játék, Ádám Ferenchez érkezik az ápolószemélyzet.

50. PERC: Jobb oldali szöglet után Kovács Olivér fejel Megyeri kapujára,  fölé.

47. PERC: Papp Máté kap jó labdát, Szemere becsúszva szereli a dorogi játékost.

46. PERC: A szünetben a Dorog vezetőedzője egy ponton változtatott a csapata összeállításán, 71-es Barna Gergő helyett a második félidőben 11-es Magyari Szilárd folytatja a játékot.

45+2. PERC: A találkozó első félideje kazincbarcikai vezetéssel ér véget.

45. PERC: Az iménti szituációt követő szabadrúgást Sztojka végzi el, a középen érkező labdába Szerencsi fejel bele, azonban az elszáll a kapu fölött. Közben a tartalék játékvezető felmutatja a hosszabbítást jelző táblát, mely két perc.

45. PERC: Süttő állítja meg szabálytalanul Szerencsit, a játékvezető felmutatja neki a sárga lapos figyelmeztetést.

42. PERC: Ádám és Kurdics összjátékát követően utóbbi bedása a dorogi védők lábában akad el.

40. PERC: Szedlár előzi meg Szemerét, a dorogiak 16-os számú játékosának próbálkozása Megyeri kapuja felé száll.

34. PERC: Szabadrúgással jönnek a hazaiak, melyet Sztojka végez el, lövését Megyeri öklözi ki, a kipattanóra nincs érkező.

31. PERC: Ádám Ferenc szép egyéni akcióját követően lövése a jobb oldali kapufán csattan. A kipattanót Csatári lőné Borsos kapujába, azonban a játékvezető lefújja a támadást.

28. PERC: Kurdics lő távolról,a  labda centikkel száll el a kapu fölött.

26. PERC: Az elmúlt percekben mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem adódott.

19. PERC: Jobb oldali beadást követően a középen remek ütemben érkező Kurdics védőjét megelőzve Borsos kapujába fejel. DOROGI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-2

13. PERC: Szabadrúgáshoz jut a Dorog, melyet Sztojka lő kapura, de Megyeri hárít.

7. PERC: Nagy János szögletét követően a hazai tizenhatos előtti nagy kavarodás után a Barcika jön ki jobban. Süttő Attila emelkedik a legmagasabbra és fejesével hamar egyenlítünk. DOROGI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

5. PERC: Szabadrúgáshoz jutunk, a labda mögé Süttő és Nagy állnak, végül előbbi végzi el azt. A ladba elakad a sorfalban, de felszabadítani nem sikerül a Dorognak, az ismétlést Hleba bombázza fölé.

3. PERC: A mérkőzés mai első sárga lapját Szemere Balázs kapja.

2. PERC: Kárász bedobásával a középen helyezkedő Gyuráczot találja meg, aki magabiztosan fejel a kapu bal alsó sarkába. DOROGI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

1. PERC: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak piros-feketében, a Barcika pedig tiszta sárgában lépett pályára.

A Dorogi FC - Kolorcity Kazincbarcika SC találkozót Kovács J. Zoltán vezeti, asszisztensei Rózsa Dávid és Szabó Dániel , tartalék játékvezetőként pedig Ducsai József van jelen.