Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/Kotula Máté is az élvonalban folytatja!

Kotula Máté is az élvonalban folytatja!

Szerző:

Göndör Judit

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Hírek a csapatról

Kotula Máté 2023 nyarán érkezett csapatunkhoz. A huszonkét éves játékos harmincegy alkalommal lépett pályára kék-sárga színekben, és sokoldalúságának köszönhetően három gólt is szerzett.

 

Folyamatosan fejlődött, s találta meg önmagát és a játékát, ugyanakkor egyedi stílusával az öltözőben is hamar megkedvelték.

A mostani kecskeméti szerződés egy komoly lépcső álmai elérésében, mondhatjuk azt is, hogy jó úton haladva, a szintén kiváló futballista édesapja nyomdokaiban.

 

Nagyon köszönünk mindent Máté, szívből gratulálunk, és kívánjuk, hogy váltsd valóra álmaidat, s szép karriered legyen! Dolgozz tovább szorgalmasan, alázatosan és nagy hittel!

 

Kotula Máté így búcsúzik a Kolorcity Kazincbarcika nagy családjától:

 

Kedves Kolorcity-család!

Nagyon szépen köszönöm az elmúlt időszakot.

Köszönöm a bizalmat és a sok boldog pillanatot a pályán.

Rengeteg nagyszerű embert ismertem meg.

Sok sikert a továbbiakban!

További híreink

Kuttor Attila: Szeretnénk győzelemmel búcsúzni a DVTK Stadiontól!

Dátum: 2026. ápr 30. 08:00

A Fizz Liga 32. fordulójában, szombaton 16 órától a Kisvárdát fogadjuk a DVTK Stadionban. Mindenkinek szeretnénk megköszönni az egész éves kitartó szurkolást, ezért a belépőjegyek egységesen 100 forintba kerülnek! Összeszedtünk minden fontos információt, és természetesen kíváncsiak voltunk arra is, vezetőedzőnk, Kuttor Attila hogyan várja a mérkőzést.

Szombati ellenfelünk: Kisvárda MG

Dátum: 2026. ápr 29. 07:00

A Fizz Liga 32. fordulójában, május 2-án, szombaton 16 órától a Kisvárdát fogadjuk a DVTK Stadionban. Az NB I-ben két alkalommal, az NB II-ben pedig hatszor találkoztunk egymással. A szombati bajnoki előtt bemutatjuk ellenfelünket és felidézzük a két csapat közös történetét.

Utánpótlás: Hétvégi eredmények

Dátum: 2026. ápr 28. 18:00

Utánpótlás csapataink is pályára léptek az elmúlt hétvégén. U12-es és U13-as csapatunk Encsre utazott, U14-eseink a Sárospatakot, U15-öseink a Gesztelyt győzték le hazai pályán, míg U17-es gárdánk Tiszafüredről, U19-es csapatunk pedig Sársopatakról hozta haza a pontokat.

Köszönjük az egész éves kitartó szurkolást!

Dátum: 2026. ápr 28. 13:00

Történelmi év van mögöttünk, amit már senki nem vehet el tőlünk! Tudjuk, hogy szurkolóink is sokat küzdöttek és harcoltak velünk együtt, vannak, akik az ország másik végébe is rendszeresen elkísérték a csapatot, ezért mindenkinek szeretnénk megköszönni az egész éves kitartó szurkolást! Az utolsó hazai mérkőzésen, a Kisvárda elleni szombati meccsen minden belépőjegy egységesen 100 forintba kerül! Várunk mindenkit szeretettel!

Mérkőzések

Eredmények

Klubunk támogatói

KBSC Galéria