Vasárnap dupla mérkőzés!

Elkezdődött a felkészülés negyedik hete is, melynek részeként edzések, illetve vasárnap, a bajnoki mérkőzések „valós idejében” egy dupla felkészülési mérkőzés vár Erős Gábor keretére.

Ahogy már korábban jeleztük, a záró felkészülési találkozó ellenfele megváltozott, miután a Csákvár ellen játsszuk majd az idei bajnokság nyitómérkőzését július 28-án.

Így a vasárnapi ellenfél a Mezőkövesd lesz, s egy 2x45 perces dupla meccs vár a srácokra. Az első találkozó 18.30-kor, míg a második 20.15-kor veszi kezdetét, s mindkettő szigorúan zártkapus lesz. Így egyrészt a keret minden tagja számára meglesz a megfelelő meccsterhelés, másrészt pedig az eddig gyakoroltak és tanultak kipróbálására is mód nyílik.

A találkozókról eredménykövetéssel és értékeléssel jelentkezünk.