Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/Nyílt edzés és évadnyitó szurkolói ankét!

Nyílt edzés és évadnyitó szurkolói ankét!

Szerző:

Szarka Dénes

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

Hírek a csapatról

Ahogy azt megszokhatták, minden szezon elején szurkolói ankéton számol be a Klub az előző félév eredményeiről, a felkészülésről és a következő szezon terveiről. A Merkantil Bank Liga 2024/2025-ös tavaszi idényének rajtja előtt, február 6-án, csütörtökön várjuk szeretettel szurkolóinkat 14.30-tól NB2-es csapatunk nyílt edzésére, majd ezt követően 16.30-tól szurkolói ankétra, a Kolorcity Aréna konferenciatermébe.

Az ankéton bemutatkoznak télen igazolt játékosaink, beszélünk a jegy- és bérletértékesítés változásairól és az előttünk álló tavaszi szezon kihívásairól is. A szurkolók kérdéseire válaszolnak: Koszta Péter sportigazgató, Erős Gábor vezetőedző, Kártik Bálint csapatkapitány, valamint Baranyai Nimród és Myke Ramos, csapatunk újdonsült játékosai.

Találkozzunk csütörtökön!

Hajrá, Vegyész! Hajrá, Barcika!

További híreink

Március végéig nyilvános a program

Dátum: 2026. febr 16. 18:00

Az MLSZ Versenybizottsága a klubokkal és a jogtulajdonos televízióval történt egyeztetéseket követően kitűzte a Fizz Liga 24-27. fordulójának, valamint a MOL Magyar Kupa negyeddöntőinek kezdési időpontjait.

Kolorcity KBSC - Nyíregyháza SFC 0-4 (0-3)

Dátum: 2026. febr 15. 18:00

A Fizz Liga 22. forduló a Nyíregyháza SFC csapatát láttuk vendégül a DVTK Stadionban.

Változások a keretben

Dátum: 2026. febr 14. 11:00

Nyíri Vince és Sebők Péter személyében a héten két új labdarúgó érkezett Kazincbarcikára, négyen pedig távoztak a Kolorcity KBSC keretéből.

Kuttor Attila: Be akarjuk gyűjteni a három pontot

Dátum: 2026. febr 14. 08:00

A Fizz Liga 22. fordulójában, vasárnap 15 óra 30 perctől a Nyíregyházát fogadjuk a DVTK Stadionban. Összeszedtünk minden fontos információt, és természetesen kíváncsiak voltunk arra is, vezetőedzőnk, Kuttor Attila hogyan várja a bajnokit.

Mérkőzések

Eredmények

Klubunk támogatói

KBSC Galéria