KBSC - NYIREGYHÁZA SPATACUS FC - NB2 20. FORDULÓ

Csákány Csaba

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGE KBSC FC -NYIREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:2

90+6 PERC: A KBSC kapusa Fila Károly kap piros lapot reklamálásért és kényszerül elhagyni a pályát.

90+5 PERC: A mérkőzés utolsó előtti percében nyiregyházi oldalról Jova Levente és Daru Bence kapnak sárga lapot.

90+4 PERC: Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Krausz Raul.

90+3 PERC: A vendégek számú játékosa ötös számú játékosa Fodor Ferenc kap sárga lapos figyelmeztetést,

89. PERC: A második játékrész végén hat perc hosszabbtás következik.

85. PERC: A vendégek is kihasználják utolsó cserfelehetőségüket, hatos számú Kártik Bálint érkezik kilences Rezes László helyére.

83. PERC: Tóth lövi felé a hazaiak szabadrúgását.

81. PERC: Sárga lapot kap a hazaiak 10-es számú játékosa, Kanalos Tony-Markos.

79. PERC: Sárga lapos figyelmeztetést kap a  vendégek tizes számú játékosa időhúzás miatt.

77. PERC: Utolsó cserelehetőségét is kihasználja Gálhidi György , Krausz Raul érkezik Toma György helyére.

75. PERC: Cserél a hazai csapat Olasz Dénes helyett Lukács Raymond érkezik.

73. PERC: Szinte a semmiből szerez gólt a vendégek kilences számú játékosa, Rezes László. 1:2.

71.PERC: Cserél a vendégcsapat Starosta Dávid váltja Dragoner Dávid Filipet.

63. PERC: Daru Bence indul meg a hazai kapu felé, Fótyik Dominik szereli a támadást.

59. PERC: Cserél a vendégcsapat 48-as számú Hornyák Marcell helyére érkezik 19-es számú Daru Bence

58.PERC: A Nyiregyáza 48-as számú játékosa Hornyák Marcell csúszott oda Palmes Raul felé, mindkét játékos a földön marad, azonban Hornyák komolyann sérülést szrezett, hiszen ő hordágyon hagyja el a pályát.

54. PERC: Egyenlit a Kazincbarcika, gólszerő tizes számmal KANALOS TONY-MARKOS!!!!

54.PERC: Tóth adja be Olasznak, aki Kanalosnak passzol, azonban ő mellé rúgja a labdát 1,5-2 méterrel.

52.PERC: Tóth adja be Tomának akmi rálőtte, a kipattanóról Olasz csúszott le.

46.PERC: A félidőben cserélt a Kazincbarcika, Szabó Lukast Tóth László váltja a második játékrészben.

FÉLIDŐBEN KAZINCBARCIKA - NYIREGYHÁZA 0:1

45. PERC: Az első félidő végén egy perc hosszabbtás következik.

36. PERC: Sárga lapos figyelmeztetést kap a vendégek hármas számú játékosa , Polényi Gábor.

29. PERC: Pekár indul meg, a hazai védelem nem érkezik, igy könnyen lövi kapura a vendégek támadója, Fila ezt már nem tudja védeni. A mérkőzés allása 0:1.

25. PERC:Sárga lapos figyelmeztetést kap a hazai cspaat 22-es számú játékosa, Toma György.

22. PERC: Pekár rúgta kapuba, azonban a játékvezető lest int. Marad a 0:0.

17. PERC: Óriási kavarodás a vendégek kapuja előtt azonban gól nem született.

13. PERC: Hornyák rúgott kapura, Fila véd hatalmasat.

8. PERC: Egyenlőre eseménytelenüól telnek a percek, a Nyiregyháza kapu felé tartó szabadrúgását könnyedén fogja Fila.

6.PERC: A mérkőzés első szögletét a Nyiregyháza végzi el, Farkas asdja középső, a hazai csapat kontrázhat.