KBSC - SOROKSÁR - NB2 26. FORDULÓ

Csákány Csaba

VÉGE!!! KBSC FC - SOROKSÁR SC 2:1

90. PERC: A mérkőzés végén 4 perc hosszabbítás következik.

89. PERC: Csere mindkét oldalon, Toma György érkezik Kiss Bence heylére, soroksári oldalon Bor Dávidot váltja Pál András.

87. PERC:  Ismét vezetést szerez a Kazincbarcika, gólszerő a csereként pályára lépő ÁDÁM FERENC !!!! KBSC - SOROKSÁR 2-1

84. PERC: Újabb Kazincbarcikai szöglet, melyet Szabó Lukas végez el, Ádám Ferenc lőtt kapura pontatlanul.

78-79. PERC: Cserél a Kazincbarcika , Ádám Ferenc érkezik Tóth László helyére, Lukács Raymondot pedig Jurj Sergiu-Petrica váltja.

77. PERC: A Soroksár 19-es számú játésoka Gyömbér Gábor értékesíti a büntetőt. A mérkőzés állása 1-1.

76. PERC: A játékvezető büntetőt ítél a  Soroksár javára.

71. PERC: Palmes Raul-Ioan kap sárga lapos figyelmeztetést.

70. PERC: Újabb csere a vendégoldalon, 3-as számú Erdélyi László érkezik az imént megsérült 18-as számú Tamási Zsolt helyére.

65. PERC: Szabó Lukast és Tamási Zsoltot ápolják a pályán.

64. PERC: Orosz lódul meg a kazincbarcikai kapu felé, Palmes ment.

60. PERC: Cserél a Soroksár, 11-es Gárdos András helyére 8- as számmal Lőrinczy Attila érkezik

54. PERC: Megszerzi a vezetést a Kazincbarcika, a gólszerző az immár 11 gólós LUKÁCS RAYMOND!!!!

52. PERC: Jól kezdi a második félidőt a Kazincbarcika, egyértelmüen a hazai csapat birtokolja többet a labdát.

47. PERC: Kiss Bence lövi el a szabadrúgást....fölé.

46. PERC: Szöglettel kezdi a második játékrészt a Kazincbarcika, csere egyik oldalon sem volt a félidőben.

FÉLIDŐBEN KBSC FC - SOROKSÁR SC 0:0

45. PERC:Az első félidő végén egy perc hosszabbítás következik.

42. PERC: Ducsai József játékvezető ismét felmutatja a sárga lapot, ezúttal Lukács Raymondot figyelmezteti.

41. PERC: A vendégek 20-as számú játékosa Bor Dávid kap sárga lapos figyelmeztetést.

38. PERC: Büntetőt reklamál a hazai együttes, azonban a játékvezető kérlelhetetlen, megy tovább a játék.

35. PERC: Óriási helyzet a vendégek előtt, a jobb szélről érkező beadásara azonban nem volt érkező a kapu előtt.

32. PERC: Oltean beadása Lukács felé , azonban a vendégek kapusa hamarabb fogja a labdát

28. PERC: Áll a mérkőzés, a Soroksár 9-es számú játékosát, Csernik Kornélt ápolják

22. PERC: Újabb Orosz neve mellé írható helyzet, ezúttal mellé lövi a labdát a Soroskár 5-ös számú játékosa.

22. PERC: Orosz teszi kapura a labdát tizenhatoson belül Fila mentett.

19. PERC: Soroksári szabadrúgást követően Fótyik hárít.

13. PERC: Orosz lövését Filának nem kell védenie, a labda igencsak a kapu felé megy.

13. PERC: Mikló indítja Kisst, végül soroskári oldalról Gárdos szerzi meg a labdát.

8. PERC: A mérkőzés első szöglete a Soroksáré, amit Tamási Zsolt végez el, helyzet nem csak egy újabb szöglet jött össze a vendégeknek.

4. PERC: Lukács lövi távolról kapura a labdát a vendégek kapusa szépen hárította a lövést.

1. PERC:  A mérkőzés első szabadrúgását Tamási Zsolt végzi el.