KBSC - BUDAFOKI MTE- NB2 28. forduló

Csákány Csaba

KBSC FC - BUDAFOKI MTE  2:1

90. PERC: A mérkőzés végén 2 perc hosszabbítás következik.

88. PERC: Palmes Raul-Ioan kap sárga lapos figyelmeztetést.

87. PERC: A Budafok is kihazsnálja utolsó cserelehetőségét, 91-es Vacsicsu Gegő érkezik 8-as számú Vég Bence helyére.

84. PERC: Újabb sárga lap, ezúttal a Kazincbarcika 7-es számú játékosa, Tóth László kapja a figyelmeztetést.

82. PERC: A vendégcsapat 17-es számú játékosa, Oláh Bálin kap sárga lapos figyelmeztetést.

75. PERC: A Budafok csapata is változtat  60-as számmal Pölöskei Péter érkezik  13-as Veszelinov Vladimir helyére.

73. PERC: Újabb csere a Kazincbarcikánál 18-as számú Belényesi Csaba váltja 17-es számú Oltean Sergiu Adriánt.

71. PERC: Cserél a KBSC csapata 13-as számú Gábor  Lukács József érkezik -21es számú Szabó Lukas helyére.

65. PERC: A tizenegyest FÓTYIK DOMINIK értékesítette. KBSC - BUDAFOKI MTE 2:1

64. PERC: Kezezés miatt a játékvezető büntetőt itél a Kazincbarcika javára.

53. PERC: Heil  Valter kap sárga lapos figyelmeztetést.

50. PERC: Rögtön a második félidő elején egyenlít a Budafok, gólszerző 24-es számmal Kulcsár Kornél.

46. PERC: A félidőben mindkét csaépat cserélt, a Kazincbarcikánál 11-es számú Ádám Ferencet 7-es számmal Tóth László váltotta, a Budafoknál 6-os számú Góhér Gergő helyére 7-essel Vankó Imre érkezett.

45. PERC: Az első játékrész végén 1 perc hosszabbítás következik.

39. PERC: Továbbra is mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik csapat kapuja előtt sem alakult ki.

33. PERC: A vendégek szögletét követően a Kazincbarcika indulhat, a budafoki kapus üres azonban Lukács Raymond ezúttal nem jól találta el a labdát.

28. PERC: A játék a javarészt a középpályán zajlik, mind a Budafok, mind  a KBSC szépen hárítja az ellenfél támadásait.

17. PERC: Takács Péter szögletét követően megszerzi a vezetést a Kazincbarcika, gólszerző FÓTYIK DOMINIK!!!

14. PERC: Szabó Lukas lőtt kapura, Kovács Zoltán védte a lövést

9. PERC: Ádám Ferenc lő kapu felé távolról....mellé.

6. PERC: Lukács Raymond a vendégek tizenhatosán belül, az elpasszolt labdára nincs érkező játékos.

5. PERC: A mérkőzés első szögletét Ádám Ferenc József végzi el.

1. PERC: A mérkőzés kezdődrúgását Takács Péter végzi el, a hazai csapat kék-sárgában, a vendégek fehér-feketében játszanak.