KBSC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

Csákány Csaba

VÉGE KBSC FC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:0

90. PERC: A mérkőzés végén 2 perc hosszabbítás következik.

86. PERC: A Mosonmagyaróvár csapata is kihasználja utolsó cserelehetőségét ,16-es számú Vágó Levente Martin érkezik 21-es Kovács Ádám Tibor helyére.

83. PERC: Kiss Bence kap sárga lapos figyelmeztetést.

74. PERC: Cserél a Mosonmagyaróvár csapata is 10-es számú Darázs Péter váltja 8-as számú Nagy Istvánt.

73. PERC: A KBSC kihasználja utolsó cserelehetőségét 11-es számmal Ádám Ferenc érkezik 7-es számú Tóth László helyére

72. PERC: A vendégcsapat 5-ös számmal játszó játékosa Zsirai Martin kap sárga lapos figyelmeztetést.

67. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik oldalon sem alakult ki.

56. PERC: A Kazincbarcika 19-es számú játékosa, Mikló Roland kap sárga lapos figyelmeztetést. ( Mikló Roland ötödik sárga lapját kapja  ameccsen, így a soron következő mérkőzést kénytelen lesz kihagyni.)

54. PERC: Kiss szabdrúgását követően óriási helyzet marad ki a Kazincbarcikának.

52. PERC: A vendégek 6-os számú játékosa, Németh Zsolt kap sárga lapos figyelmeztetést.

46. PERC: A félidőben mindkét csapat trénere változtatott. A KBSC-nél 13-as számú Gábor Lukács József helyére 21-es számmal Szabó Lukas, illetve 8-as számú Takács Péter helyére 14-es számmal Kiss Bence érkezett, a Mosonmagyaróvár csapatánál pedig 77-es számú Winkler András 9-es számmal Jelena Richárd váltotta.

FÉLIDŐBEN KBSC FC- MOSONMAGYARÓVÁR 0:0

44. PERC: Újabb hazai szöglet, melyet ismét Takács Péter végez el.

38. PERC: A Mosonmagyaróvár 77-es számú játékosa, Winkler András kap sárga lapos figyelmeztetést.

37. PERC: A vendégek 11-es számú játékosa sípszó után rúgja kapuba labdát, a sárga lapos figyelmeztetés elmarad.

34. PERC: Oltean íveli fel a labdát, ami a vendégek kapusának kezében landol.

27. PERC: Újabb sárga lap a vendégcsapatnak, ezúttal 11-es számban játszó Bartos Julián kapja.

25. PERC: Toma teszi középre szélről , a labda azonban mindenki előtt elsuhan.

23. PERC: A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete Tóth László előtt volt, azonban kapura lövésig már nem jutott el a támadás.

19. PERC: Eszlátyi István lő kapura....szerencsére ez a lövés nem veszélyeztette a hazai kaput, hiszen méterekkel felé ment.

16. PERC: A Kazincbarcika első szögletét Takács Péter végzi el.

15. PERC:  A Mosonmagyaróvár 4-es számú játékosa Forgács András kap sárga lapos figyelmeztetést.

13. PERC: Palmes adja középre, a labda a vendégekről pattan le, bedobás következik.

10. PERC: A mérkőzés első szögletét a vendécsapat végzi el.

7. PERC: Németh Ádám teszi középre a labdát, de szerencsére Fila hamarabb fogja a lövést, mithogy a vendégek játékosa odaérjen.

3. PERC: Mosonmagyaróvári szabadrúgás következik, amit a vendégcsapat rögtön kapura lő, Fila könnyedén fogja a lövést.

1. PERC: Elkezdődött a mérkőzés, a KBSC kék-sárgában, a Mosonmagyaróvár tiszta fehérben lép pályára.