FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI

2019. JÚLIUS 28. (vasárnap)

A bajnoki rajtot megelőző vasárnapon utolsó előtti edzőmérkőzését játszotta a Kazincbarcika a putnoki Elek Ákos Utánpótlás Központban. Az ellenfél ezúttal szintén egy az NB3 Keleti csoportjában szereplő csapat volt a DEAC személyében. A délelőtti mérkőzésen egy igazán jól felkészített, szép futballt játszó Debrecennel találkoztunk, ahol az első félidőben gól sem született, a második játékrész elején Géringer Tamás  fejeséből szereztünk vezetést, melyet nem sokkal ezután követett a DEAC Urbin Péter által szerzett egyenlítő találata, a mérkőzés végeredményét, azaz a 2:1-et Gábor Lukács álította be.

KAZINCBARCIKA - DEAC

Végeredmény: 2:1 ( félidőben 0:0)

Gólszerzők: Géringer Tamás , Gábor Lukács illetve Urbin Péter

Kazincbarcika: Horváth László, Virág Ákos, Heil Valter, Fótyik Dominik, Lakatos Miklós, Krausz Raul, Toma György, Berki István, Oldal Tibor, Lukács Raymond, Vajda Roland
Cserejátékosok: Fila Károly, Varjas László, Farkas András, Ignácz Ruben, Harangozó Bence, Kercsó Bence, Kismarton Balázs, Mikló Roland, Gábor Lukács, Géringer Tamás , Ádám Ferenc

DEAC: Szabados István, Gafouroglou Alexis, Papp Ferenc, Soltész János, Balogh Krisztian, Karikás Krisztian, Spitzmüller István, Sándor Tamás, Patócs Richárd, Urbin Péter , Bárány Donát
Cserejátékosok: Tóth Dániel , Bucz Bence, Lakatos Kirill, Szabó Kornél, Sütő Balázs, Kertész Tamás, Luis Ramos

2019. JÚLIUS 25. (csütörtök)

A szerdai Ózd elleni győzelmet újabb nyertes meccs követte csütörtökön, amikor is a Gábor Lukács góljával 0:1-es végeredmény született javunkra Putnokon.

PUTNOK FC - KAZINCBARCIKA

Végeredmény: 0:1 (félidőben 0:0 )

Gólszerző: Gábor Lukács

Putnok FC: Pomozi Zoltán, Nyitrai Dávid, Nyisalovits Donát, Mahalek Marcell, Illés Gábor, Illés Richárd, Zimányi Ádám , Csirszki Martin, Fazekas Máté, Tóth Szabolcs, Katona Bence
Cserejátékosok: Asztalos Gábor, Galambosi Máté, Tucsa Róbert, Nemes Milán, Szilágyi Szebasztián, Sándor Bálint, Pogonyi Dominik, Lajkó Csanád

Kazincbarcika: Horváth László, Virág Ákos , Heil Valter, Fótyik Dominik, Farkas András, Krausz Raul, Kercsó Bence, Oltean Sergiu Adrián, Oldal Tibor, Lukács Raymond, Vajda Roland
Cserejátékosok: Fila Károly, Varjas László, Géringer Tamás, Mikló Roland, Harangozó Bence, Toma György , Gábor Lukács József

2019. JÚLIUS 24. (szerda)

A szombaton elmaradt Ózdi KSC elleni mérkőzést pótoltuk a putnoki Elek Ákos Utánpótlás Központban szerda délután. A két csapatnak már az első játékrészben is adódtak lehetősége, melyeket akkor nem sikerült még gólra váltani, így az 0:0-ás döntetlennel zárult. A második félidőben szokás szerint mindkét csapatban változtatott a vezetőedző, nálunk Virág Ákos, Fótyik Dominik, Vajda Roland, Kercsó Bence, Krausz Raul,   Sergiu Oltean és Horváth László kaptak lehetőséget. Tegnap bejelentett igazolásaink mondhatni már most beigazolódtak, hiszen második félidei vezetőgólunkat Berki István szerezte meg, a végeredményt pedig Kercsó Bence állította be.

KAZINCBARCIKA - ÓZDI KSC

Végeredmény: 2:0 ( félidőben: 0:0 )

Gólszerzők: Berki István, Kercsó Bence

Kazincbarcika: Fila Károly, Varjas László , Heil Valter, Farkas András, Mikló Roland, Gábor Lukács, Géringer Tamás, Harangozó Bence, Ignácz Ruben, Ádám Ferenc, Berki István
Cserejátékosok: Horváth László, Virág Ákos , Oltean Sergiu Adrian, Fótyik Dominik, Krausz Raul, Kercsó Bence, Vajda Roland, Lukács Raymond

Ózdi KSC: Lékai Soma, El-Sherif Omar, Gál Szabolcs, Turcsik Tamás, Bocsi Benjámin, Gál Benedek, Lévai Norbert, Keményffy Máté, Pataki Roland, Bogáti Péter, Balogh Alex
Cserejátékosok: Fodor Alex, Pataki Zsolt, Marczis Marcell, Palkó András, Győri Adrián, Zimányi Ádám, Tasi Dominik

2019. JÚLIUS 20. (szombat)

A DVSC első csapata ellen játszott felkészülési mérkőzést a Kazincbarcika, mely mérkőzésen inkább azok a debreceni labdarúgók kaptak lehetőséget, akik Albániában nem vagy csak keveset futballoztak. A KBSC inkább védekezett az első játékrészben, de a hazaiaknak sem sikerült túl sok vagy éppen nagy helyzetet kialakítani, így egy 0:0-ás félidő után a második 45 percben dőlt el a találkozó. A vezetést Oltean Sergiu szerezte meg meg egy büntetőből, ezután nem sokkal Maruscsák egyenlített, második gólunkat Lukács Raymond lőtte 15 méterről a hosszúba, ezzel 1:2-es végeredményt beállítva.

DVSC - KAZINCBARCIKA

Végeredmény: 1:2 ( félidőben: 0:0)

Gólszerzők: Maruscsák ill. Oltean Sergiu, Lukács Raymond

DVSC: Kosicky Tomas, Bényei Balázs, Ujvárosi Ádám, Kinyik Ákos, Barna Szabolcs, Csősz Richárd, Bereczki Dániel, Kóródi Nándor, Bévárdi Zsombor, Damásdi Alex, Babatunde
Cserejátékosok: Szabó Árpád, Maruscsák, Kovács Róbert, Bene Ádám, Hrabina Alex, Pintér Ádám, Kerekes Krisztián

Kazincbarcika: Horváth László, Varjas László, Heil Valter, Fótyik Dominik, Farkas András, Gábor Lukács, Krausz Raul, Kapronczai Gergely, Vajda Roland, Ádám Ferenc, Lukács Raymond
Cserejátékosok: Fila Károly, Virág Ákos, Oltean Sergiu, Oldal Tibor, Kercsó Bence, Harangozó Bence

2019. JÚLIUS 18. (csütörtök)

Csütörtökön újabb duplameccses nap várt a Kazincbarcika csapatára, ugyanis a Sajóvölgye Focisuli putnoki Elek Ákos Utánpótlás Központjában a Sényő-Carnifex FC és a Gesztelyi FC együttesei ellen léptünk pályára.
Elsőként az NB3 Keleti csoportjában szereplő Sényő-Carnifex FC csapatát fogatuk, ahol a szakadó esőben kezdődő mérkőzésen Ádám Ferenc, Oltean Sergiu Adrián és Vajda Roland góljaival már az első félidőben beállítottuk az 5-0-ás végeredményt.
A 19:00 órakor kezdődő Borsod-Abaúj-Zemplén megyei első osztályban szereplő Gesztely FC ellen igazi örömfocit játszhatott a csapat, az osztályok közötti különbség hamar megmutatkozott, hiszen Kanalos Tony már a hetedik percben vezetést szerzett a KBSC-nek, melyet az első félidőben még hat találat követett, amihez a második játékrészben még négy gól adódott, így nagy arányú 11:0-ás győzelemmel zárhattuk a napot.

KAZINCBARCIKA - GESZTELYI FC

Végeredmény: 11:0 ( félidőben: 7:0)

Gólszerzők: Kanalos Tony-Markos (2), Fótyik Dominik (2), Lukács Raymond (3), Lajkó Csanád, Harangozó Bence, Gábor Lukács József, Szilágyi Szebasztián

KAZINCBARCIKA - SÉNYŐ-CARNIFEX FC

Végeredmény: 5-0 (félidőben: 5-0)

Gólszerzők : Ádám Ferenc (2), Vajda Roland (2), Oltean Sergiu Adrián

Kazincbarcika: Horváth László, Varjas László, Oltean Sergiu Adrián, Farkas András , Mikló Roland , Krausz Raul, Oldal Tibor, Kapronczai Gergely , Ádám Ferenc, Vajda Roland, Artur Teut
Cserejátékosok: Lukács Raymond, Heil Valter

Sényő-Carnifex FC: Gagyi Sándor, Klepács Krisztián, Bodó Gábor, Boros Dávid, Kapacina Valer, Hadházi Dávid , Kristófi Sándor, Lakatos László, Kapacina Kevin, Lakatos László, Barcsay Márk
Cserejátékosok: Gazsi Tamás, Fabu Mártin, Ács Ádám , Lizák Bence, Varga József, Bernáth Márton, Fenyőfalvi Dávid

2019. JÚLIUS 13. (szombat)

Július második hétvégéján a KBSC naptárában két edzőmérkőzés is szerepelt, így minden játékos 90 perc játéklehetőséget kapott és egész heti kemény edzésmunka eredményeként mindkét meccs után győztesként hagyhattuk el a pályát.
Először 10:00 órai kezdettel a DVTK II csapatát fogadtuk, a találkozó első félidejének első felében egyértelműen a Kazincbarcika uralta a játékot, Ádám Ferenc góljának köszönhetően a 17. percben vezetést is szereztünk, majd a diósgyőriek is felébredtek, így Boros valamint Nemanja gyors egymást követő góljaival 1:2-es eredménnyel ért véget az első játékrész. A második féidőben is jól kezdett a hazai csapat, a vendégek vezetőedzője a 46., 64. és 76. percben szinte az egész csapatot lecserélte, de Nemanja távozása előtt azért még betalált Fila Károly kapujába. A Kazincbarcika szerencsére a rövid ideig tartó rossz periódusok ellenére is össze tudta magát szedni, Ádám Ferenc a 71. percben szépített, Lukács Raymond a 80-dikban egyenlített, majd a 88. percben született győztes találat is az ő neve mellé került.

Délben a DVTK tartalékcsapatához hasonlóan szintén az NB3 Keleti csoportjában szereplő Tállya KSE-t fogadtuk, ahol egy jó iramű mérkőzésen a vendégeknek és nekünk is számos lehetőség adódott. Az első játékrészben nem született gólt, a második félidő utolsó negyedében Lukács Raymond két egymást követő találatának köszönhetően 2:0-ás eredménnyel zártuk a napot.

KAZINCBARCIKA - TÁLLYA KSE

Végeredmény: 2:0 (félidőben: 0:0 )

Gólszerző: Lukács Raymond (2)

Kazincbarcika: Horváth László, Virág Ákos, Oltean Sergiu Adrián, Fótyik Dominik, Mikló Roland, Géringer Tamás, Toma György, Gábor Lukács József,Oldal Tibor, Vajda Roland Rafael
Cserejátékosok: Krausz Raul, Lukács Raymond, Heil Valter

Tállya KSE: Tarr Tibor, Csicsvári Milán, Szegedi Bence, Minczér Tibor, Potyka Attila, Huszti Dávid, Fenyőfalvi Csaba, Molnár Martin, Ohár Román, Toldi András, Sárosi Máté
Cserejátékosok: Hegedűs István, Sebők Balázs, Ondó János

KAZINCBARCIKA - DVTK II

Végeredmény: 4:3 ( félidőben 2:1)

Gólszerzők: Ádám Ferenc József (2), Lukács Raymond (2) illetve Boros Gábor, Nemanja (2)

Kazincbarcika: Fila Károly, Varjas László, Heil Valter, Farkas András, Ignác Ruben, Harangozó Bence, Kismarton Balázs, Kercsó Bence, Ádám Ferenc, Bodnaryuk Dimiriy, Lukács Raymod
Cserejátékosok: Krausz Raul

DVTK II: Pápai Krisztián, Gátfalvi Renátó, Nagy Zoltán, Samir, Budaházi Levente, Kispál Tamás, Zsiga Máté, Jónyer Kristóf, Boros Gábor, Orosz Donát, Nemanja
Cserejátékosok: Furik János, Gömzsi Sándor, Lehóczki Balázs, Szabó Márton, Nagy Ákos, Zsemlye Balázs, Mertse Ábel, Csávás Bence, Rostás Attila, Karika Balázs

2019. JÚLIUS 10. (szerda)

A szerda délelőtti mérkőzésen hamar vezetést szerzett a hazai csapat, hiszen Kovác Alan már a második percben betalált Fila Károly kapujába, azonban Farkas András ezt követően nem sokkal egy kipattanót értékesítet, így az ötödik játékpercben egyenlíteni is tudtunk. Az 1:1-es eredmény a 16. percig maradt is, ekkor viszont Kovács beadása után Rezes kapáslövését már nem tudta hírítani kapusunk. Az első félidő első harmada után kiegyenlített játékkép kísérte a mérkőzést, majd a 43. percben Vajda Roland harcolt ki egy büntetőt, amit Lukács Raymond értékesíteni is tudott, így a végeredményt beállítva ért véget az első félidő. A második játékrészben is voltak lehetőségeik a csapatoknak, de nagy helyzet sem a Nyíregyháza, sem a Kazincbarcika előtt nem adódott, így 2:2-es döntetlennel zárult a mérkőzés.

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KAZINCBARCIKA

Végeredmény: 2:2 ( félidőben: 2:2 )

Gólszerzők: Kovác Alan, Rezes László illetve Farkas András és Lukács Raymond

Nyíregyháza Spartacus FC: Csorvási Tamás, Svedyuk Alex, Végső Előd, Fodor Ferenc,  Pejovic Danilo, Gulyás Máté, Papp Máté, Kovác Alan,  Polényi Gábor, Rezes László, Hornyák Marcell
Cserejátékosok: Nagy Máté, Tóth Ádám, Szekszárdi Tamás, Velimirov Vajna, Farkas Márk, Cenaj Drilon, Wieland Dominik, Ötvös Bence, Motkó Benjámin, Kovács Nobert, Starosta Dávid

Kazincbarcika: Fila Károly, Virág Ákos, Oltean Sergiu Adrián, Krausz Raul, Fótyik Dominik, Farkas András,  Bodnaryuk Dimiriy, Toma György, Kercsó Bence, Vajda Roland, Lukács Raymond
Cserejátékosok: Horváth László, Ádám Ferenc, Gábor Lukács József, Varjas László, Heil Valter, Mikló Roland, Harangozó Bence, Géringer Tamás, Ignácz Ruben, Oldal Tibor

2019. JÚLIUS 06. (szombat)

A Kazincbacika második, a Mezőkövesd pedig első edzőmérkőzését játszotta szombat délelőtt Mezőkövesden. A mérkőzés rendes játékidő mellett zajlott, amit ezúttal a csereként beállt Cseri Tamás második félidei gólja döntött el, hiszen a KBSC büntetőjét Dombó Dávid hárította, így 1:0-ás eredmény született a találkozón.

MEZŐKÖVESD ZSÓRY - KAZINCBARCIKA

Végeredmény : 1:0 ( félidőben: 0:0)

Gólszerző: Cseri Tamás

Mezőkövesd Zsóry: Szappanos Péter, Farkas Dániel, Szabó Norman, Matija Katanec, Vajda Sándor, Molnár Gábor, Szeles Tamás, Bertus Lajos, Pekár László, Nagy Dániel, Dragóner Filip
Cserejátékosok: Dombó Dávid, Eperjesi Gábor, Iszlai Bence, Alexandr Karnitskij, Tóth Máté, Cseri Tamás, Sajbán Máté, Sajbán Miklós, Takács Roland, Vadnai Dániel, Fedinicinec Eduard

Kazincbarcika: Horváth László, Oltean Sergiu Adrián, Fótyik Dominik, Farkas András, Krausz Raul, Virág Ákos, Mikló Roland, Oldal Tibor, Toma György, Kanalos Tony, Lukács Raymond
Cserejátékosok: Fila Károly, Géringer Tamás, Heil Valter, Gál Benedek, Harangozó Bence, Vajda Roland, Gábor Lukács József, Kercsó Bence, Kismarton Bence, Ádám Ferenc

2019. JÚLIUS 03. (szerda)

Az első felkészülési mérkőzésünket eredetileg a szintén a Merkantil Bank Ligában szereplő Balmaz Kamilla Gógyfürdő csapata ellen játszottuk volna, azonban a balmazújvárosi együttes lemondta a szerdai mérkőzést. A Kazincbarcika szakmai vezetése mégis ragaszkodott ahhoz, hogy a felkészülési programban szereplő 11 edzőmérkőzés mindegyike lejátszásra kerüljön, így a frissen a harmadosztályba feljutott Ózdi KSC ellen lépett pályára a KBSC a putnoki Elek Ákos Utánpótlás Központban.

Végeredmény : 4:0 ( félidőben: 1:0 )

Gólszerzők: Gábor Lukács József, Kanalos Tony-Markos, Virág Ákos, Lukács Raymond

Kazincbarcika: Horváth László, Harangozó Bence, Oltean Sergiu Adrián, Farkas András, Mikló Roland, Krausz Raul, Vajda Roland, Constantinescu Dan-Marius, Szilágyi Máté, Oldal Tibor, Bondarnuk Dimitrij
Cserejátékosok: Fila Károly, Virág Ákos, Géringer Tamás, Fótyik Dominik, Kercsó Bence, Gál Benedek, Gábor Lukács József, Lukács Raymond, Toma György, Kanalos Tony-Markos

Ózdi KSC: Lékai Soma, Marczis Marcell, Gál Szabolcs, Siket Kristóf, Danyi Péter, Bocsi Benjámin, Kovács Barnabás, Lévai Norbert, Bogáti Péter, Keményffi Máté, Zöllei Tibor
Cserejátékosok: Fodor Alex, Berki Zoltán, Vígh Levente, Nagy Dominik, Palkó András, Hiba Zoltán