FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK EREDMÉNYEI

Szabó Noémi

KBSC - hírek

2019. JÚLIUS 13. (szombat)

Július második hétvégéján a KBSC naptárában két edzőmérkőzés is szerepelt, így minden játékos 90 perc játéklehetőséget kapott és egész heti kemény edzésmunka eredményeként mindkét meccs után győztesként hagyhattuk el a pályát.
Először 10:00 órai kezdettel a DVTK II csapatát fogadtuk, a találkozó első félidejének első felében egyértelműen a Kazincbarcika uralta a játékot, Ádám Ferenc góljának köszönhetően a 17. percben vezetést is szereztünk, majd a diósgyőriek is felébredtek, így Boros valamint Nemanja gyors egymást követő góljaival 1:2-es eredménnyel ért véget az első játékrész. A második féidőben is jól kezdett a hazai csapat, a vendégek vezetőedzője a 46., 64. és 76. percben szinte az egész csapatot lecserélte, de Nemanja távozása előtt azért még betalált Fila Károly kapujába. A Kazincbarcika szerencsére a rövid ideig tartó rossz periódusok ellenére is össze tudta magát szedni, Ádám Ferenc a 71. percben szépített, Lukács Raymond a 80-dikban egyenlített, majd a 88. percben született győztes találat is az ő neve mellé került.

Délben a DVTK tartalékcsapatához hasonlóan szintén az NB3 Keleti csoportjában szereplő Tállya KSE-t fogadtuk, ahol egy jó iramű mérkőzésen a vendégeknek és nekünk is számos lehetőség adódott. Az első játékrészben nem született gólt, a második félidő utolsó negyedében Lukács Raymond két egymást követő találatának köszönhetően 2:0-ás eredménnyel zártuk a napot.

KAZINCBARCIKA - TÁLLYA KSE

Végeredmény: 2:0 (félidőben: 0:0 )

Gólszerző: Lukács Raymond (2)

Kazincbarcika: Horváth László, Virág Ákos, Oltean Sergiu Adrián, Fótyik Dominik, Mikló Roland, Géringer Tamás, Toma György, Gábor Lukács József,Oldal Tibor, Vajda Roland Rafael
Cserejátékosok: Krausz Raul, Lukács Raymond, Heil Valter

Tállya KSE: Tarr Tibor, Csicsvári Milán, Szegedi Bence, Minczér Tibor, Potyka Attila, Huszti Dávid, Fenyőfalvi Csaba, Molnár Martin, Ohár Román, Toldi András, Sárosi Máté
Cserejátékosok: Hegedűs István, Sebők Balázs, Ondó János

KAZINCBARCIKA - DVTK II

Végeredmény: 4:3 ( félidőben 2:1)

Gólszerzők: Ádám Ferenc József (2), Lukács Raymond (2) illetve Boros Gábor, Nemanja (2)

Kazincbarcika: Fila Károly, Varjas László, Heil Valter, Farkas András, Ignác Ruben, Harangozó Bence, Kismarton Balázs, Kercsó Bence, Ádám Ferenc, Bodnaryuk Dimiriy, Lukács Raymod
Cserejátékosok: Krausz Raul

DVTK II: Pápai Krisztián, Gátfalvi Renátó, Nagy Zoltán, Samir, Budaházi Levente, Kispál Tamás, Zsiga Máté, Jónyer Kristóf, Boros Gábor, Orosz Donát, Nemanja
Cserejátékosok: Furik János, Gömzsi Sándor, Lehóczki Balázs, Szabó Márton, Nagy Ákos, Zsemlye Balázs, Mertse Ábel, Csávás Bence, Rostás Attila, Karika Balázs

2019. JÚLIUS 10. (szerda) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KAZINCBARCIKA

A szerda délelőtti mérkőzésen hamar vezetést szerzett a hazai csapat, hiszen Kovác Alan már a második percben betalált Fila Károly kapujába, azonban Farkas András ezt követően nem sokkal egy kipattanót értékesítet, így az ötödik játékpercben egyenlíteni is tudtunk. Az 1:1-es eredmény a 16. percig maradt is, ekkor viszont Kovács beadása után Rezes kapáslövését már nem tudta hírítani kapusunk. Az első félidő első harmada után kiegyenlített játékkép kísérte a mérkőzést, majd a 43. percben Vajda Roland harcolt ki egy büntetőt, amit Lukács Raymond értékesíteni is tudott, így a végeredményt beállítva ért véget az első félidő. A második játékrészben is voltak lehetőségeik a csapatoknak, de nagy helyzet sem a Nyíregyháza, sem a Kazincbarcika előtt nem adódott, így 2:2-es döntetlennel zárult a mérkőzés.

Végeredmény: 2:2 ( félidőben: 2:2 )

Gólszerzők: Kovác Alan, Rezes László illetve Farkas András és Lukács Raymond

Nyíregyháza Spartacus FC: Csorvási Tamás, Svedyuk Alex, Végső Előd, Fodor Ferenc,  Pejovic Danilo, Gulyás Máté, Papp Máté, Kovác Alan,  Polényi Gábor, Rezes László, Hornyák Marcell
Cserejátékosok: Nagy Máté, Tóth Ádám, Szekszárdi Tamás, Velimirov Vajna, Farkas Márk, Cenaj Drilon, Wieland Dominik, Ötvös Bence, Motkó Benjámin, Kovács Nobert, Starosta Dávid

Kazincbarcika: Fila Károly, Virág Ákos, Oltean Sergiu Adrián, Krausz Raul, Fótyik Dominik, Farkas András,  Bodnaryuk Dimiriy, Toma György, Kercsó Bence, Vajda Roland, Lukács Raymond
Cserejátékosok: Horváth László, Ádám Ferenc, Gábor Lukács József, Varjas László, Heil Valter, Mikló Roland, Harangozó Bence, Géringer Tamás, Ignácz Ruben, Oldal Tibor

2019. JÚLIUS 06. (szombat) MEZŐKÖVESD ZSÓRY - KAZINCBARCIKA

A Kazincbacika második, a Mezőkövesd pedig első edzőmérkőzését játszotta szombat délelőtt Mezőkövesden. A mérkőzés rendes játékidő mellett zajlott, amit ezúttal a csereként beállt Cseri Tamás második félidei gólja döntött el, hiszen a KBSC büntetőjét Dombó Dávid hárította, így 1:0-ás eredmény született a találkozón.

Végeredmény : 1:0 ( félidőben: 0:0)

Gólszerző: Cseri Tamás

Mezőkövesd Zsóry: Szappanos Péter, Farkas Dániel, Szabó Norman, Matija Katanec, Vajda Sándor, Molnár Gábor, Szeles Tamás, Bertus Lajos, Pekár László, Nagy Dániel, Dragóner Filip
Cserejátékosok: Dombó Dávid, Eperjesi Gábor, Iszlai Bence, Alexandr Karnitskij, Tóth Máté, Cseri Tamás, Sajbán Máté, Sajbán Miklós, Takács Roland, Vadnai Dániel, Fedinicinec Eduard

Kazincbarcika: Horváth László, Oltean Sergiu Adrián, Fótyik Dominik, Farkas András, Krausz Raul, Virág Ákos, Mikló Roland, Oldal Tibor, Toma György, Kanalos Tony, Lukács Raymond
Cserejátékosok: Fila Károly, Géringer Tamás, Heil Valter, Gál Benedek, Harangozó Bence, Vajda Roland, Gábor Lukács József, Kercsó Bence, Kismarton Bence, Ádám Ferenc

2019. JÚLIUS 03. (szerda) KAZINCBARCIKA - ÓZDI KSC

Az első felkészülési mérkőzésünket eredetileg a szintén a Merkantil Bank Ligában szereplő Balmaz Kamilla Gógyfürdő csapata ellen játszottuk volna, azonban a balmazújvárosi együttes lemondta a szerdai mérkőzést. A Kazincbarcika szakmai vezetése mégis ragaszkodott ahhoz, hogy a felkészülési programban szereplő 11 edzőmérkőzés mindegyike lejátszásra kerüljön, így a frissen a harmadosztályba feljutott Ózdi KSC ellen lépett pályára a KBSC a putnoki Elek Ákos Utánpótlás Központban.

Végeredmény : 4:0 ( félidőben: 1:0 )

Gólszerzők: Gábor Lukács József, Kanalos Tony-Markos, Virág Ákos, Lukács Raymond

Kazincbarcika: Horváth László, Harangozó Bence, Oltean Sergiu Adrián, Farkas András, Mikló Roland, Krausz Raul, Vajda Roland, Constantinescu Dan-Marius, Szilágyi Máté, Oldal Tibor, Bondarnuk Dimitrij
Cserejátékosok: Fila Károly, Virág Ákos, Géringer Tamás, Fótyik Dominik, Kercsó Bence, Gál Benedek, Gábor Lukács József, Lukács Raymond, Toma György, Kanalos Tony-Markos

Ózdi KSC: Lékai Soma, Marczis Marcell, Gál Szabolcs, Siket Kristóf, Danyi Péter, Bocsi Benjámin, Kovács Barnabás, Lévai Norbert, Bogáti Péter, Keményffi Máté, Zöllei Tibor
Cserejátékosok: Fodor Alex, Berki Zoltán, Vígh Levente, Nagy Dominik, Palkó András, Hiba Zoltán